Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
9. feb 2009

baby kupila som tie otruby,ale ake mam pouzit? ovsene alebo psenicne? 😨

zuzkaprofant
9. feb 2009

dievcata som si kukla akurat na nete porod az mi zle ostalo 😀

lucim
9. feb 2009

peti, kocky ti tu pisali tusim o psenicnych.
zuzi, joooj, zase pozeras horory? detske leporela si listuj a nie take.

emmaelzer
9. feb 2009

habibi utekaj uz na tu pohotovost, to uz musi byt nieco ine, ked sa aj tak sprava apaticky

lucim
9. feb 2009

habibi tribi . tiez by som radsej odporucala navstevu lekara ... tiez sa mi to zda, ze by to uz malo zabrat a nezabera ....
evitka, super videa, maly je perfektny. 🙂

lolka
10. feb 2009

dobre ranko 😉
habibi, tak ako mala ? isli ste s nou na tu pohotovost alebo uz je lepsie ? 😕
evit, maly je spicovy, za chvilocku nabere pri lozeni aj rychlost a nebudete ho vediet zastavit 😉
zuzi, ja som tiez raz videla kusok porodu a radsej som to prepla 😒
lucim, ved ty uz si skoro v polovicke 🙂 super, ako to rychlo leti... 😉
petru, ako malicka ? okupala si ju v tych otrubach ? ulavilo sa jej ?

stankatt
10. feb 2009

dobre raaaanko 😀
Luci to ale uteka, buduci tyzden sa uz musime stretnut! Sak my to ozaj nestihneme 😀 😀 😀 😀
Habibi uz vsetko OK?

sloniiicek
10. feb 2009

zuzka - ja som tiez nedavno pozerala niekde porod a strasne ma to dojalo. ked som si predstavila martinku. neboj po porode sa na to budes inak pozerat. pred porodom som mala tie iste pocity ako ty

sloniiicek
10. feb 2009

ahojte kocky. pisala som vam, ze sme si objavili prstek na nozicke. to ze je to super cumlicek? je strasne srandovna. 😀

a ako bershka?

smejko1
10. feb 2009

dobre ranko,

ja som posledne 2 mesiace pred porodom pozerala kazdy den porody na rtl, avzdy som dojata plakala a hrozne sa bala............ ale skutocnost bola nadherna, mam pocit, ze nic nebolelo 😀 , len moj krasny syncek vykukol

ahoj adi... v maji idem na stretko s vami

habibi - ako? drzim palceky

zuzkaprofant
10. feb 2009

cafte ja som teraz vstala vkuse som daka unavena 😒 no mna ten vcerajsi porod poriadne vystrasil mam zakaz take nieco pozerat lebo mi martin blokne net 😀 😀 😀

habibi78
10. feb 2009

ahojte babule.... v noci zaspala o štvrtej, ale spala doteraz....no dali sme ten čípok od lekárky a dnes ráno mala už len 37,9 tak snád sa to zlepší.... ak jej večer zase vystúpi vyššie, tak už rovno pojdeme na pohotovosť...
takú nocako boli tieto dve posledné už nikdy nechcem zažiť!!!!!! ale dakujem za podporu, ste zlatéééé 😉
inak, od dnešného rána mám aj ja upchatý nos, bolesti hlavy, hrdla, mandlí, kašlem a bolí ma pri tom celý hrudník....
takže asi máme doma nejaký vírus....

yon, nepozeraj také kraviny, každý pôrod je iný, akurát sa zablokuješ ked to budeš pozerať.... 😠

zuzkaprofant
10. feb 2009

ja uz som bloknuta 😀 😀 😀

habibi ci ste sa niekdde chipkou nenakazili terazvycina na sk

evitkamalicka
10. feb 2009

ahoj kocky,
dakujeme za pochvalu

lolka keby sa mu dalo, tak uz odlezie prec aj teraz 😀

habibi78
10. feb 2009

chipkou nenakazili terazvycina na sk ....... yon, toto sa mi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne páči.... 😀 😀 😀

zuzkaprofant
10. feb 2009

ta nie je tak 😀 😀 😀 slovensko je veeeeeeeeeeelky virus chripky 😀 😀 😀

dievcata aj vy ste tak stresovali pred porodom ze je bordel ja vkuse len by som pratala a ked nie tak martina nahanam 😀 😀

bershka
10. feb 2009

ahojte.

sloniiicek: ja som furt ešte 2 v1

už to chcem mať za sebou. ve´d si to viete predstaviť, ako ste strašne chceli už rodiť.... všeeetko ma bolííí a som jaak hrošica

zuzkaprofant
10. feb 2009

bersjka neboj tebe to zbehne ved max 2tt a rodis 😉

habibi78
10. feb 2009

bershka, spomen si na to, ako si čakala, že otehotnieš, ako si sa tešila na to, že budeš tehotná..... tak si to uži!!! 😵 😵

zuzkaprofant
10. feb 2009

idem dat na 5min foto tak ked chcete si kuknite ako vyzeram s 15kg navyse 😀 😀 😀

trpezliva
10. feb 2009

ahoooojte, habibi preco si zmenila nick?????????
aj ja chcem nieco nove namiesto trpezlivej 🙂 🙂 .
berhska, uzivaj si tehu..je to po materstve to najkrajsie obdobie. 🙂
zuzi, idem kuk fotku.
smejo, tesim sa uz na maj....to uz bude lili behat..hura...a vase deti ju mozu nahanat. 😝

trpezliva
10. feb 2009

a vsetkonaj k 30ke!!!!!!!!!!!

bershka
10. feb 2009

zuzi, šak si pekná tehulka. čo sa bojíš. brala by som tvojich 15 kg. ja už mám na sebe aspoň 23

bershka
10. feb 2009

ano a všeeetko naj k 30 😉

idem zmlátiť woodyna, zase vyhukuje 😠

bershka
10. feb 2009

baby, a čo si ja na tom tehu naužívam, keď mi je stále zle? dokonca sa mi straašne vyhádzala tvár. som samý červený fľak. tož,,, hormóny ☹

zuzkaprofant
10. feb 2009

berska ale ja mam este 3 mesiace pred sebou a teraz mam stehna take velke a zadok ako dostavnik 😀 do konca tehu ucite budem mat este 9kg lebo ja tak mesacne priberem 4kg

bianca
10. feb 2009

decka ahojky.Zahlasujte za nas ak sa Vam bude chciet
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=2717

zuzkaprofant
10. feb 2009

berska vazne ja tvar mam taku naspanovanu tym sadlom ze ako po plastike ale mna velmi svrby brusko a chrbat sa mi tak exem a flaky nove narobili a to sa mi malo v tehu upravit a zlepsit 😀 😀 a ja mam zase nove flaky len dufam ze babo to nebude mat moje zlate 😵 inac take zlatucke je ked sami tak na hranu bruska vycapi a driamka mi tam tak mam pol brucha taku hrcku a ono si tam pekne spinka a ja ho hladkam 😀

bershka
10. feb 2009

zuzi, ja z teba odpadnem, že dostavník.. 😀 😀 😀

to ja si už nepamätám aké mám kotníky, alebo bedrové kosti. jaaaj v každom prípade, už sa teším, kedy to budem mať za sebou

zuzkaprofant
10. feb 2009

no mame mi to problem ze? Ale ja viem ze ta vaha nie jepodstatna ale nieco si musim stale najst ked som vkuse doma a rozmyslam nad hlupostami 😀 😀 keby aspon mi nik nepovedal ze jaka som pekna tucnucka a radsej si zakusol do jazyka 😀 😀

vies co sa ja bojim ze ako budem vediet ze je to moje babatko asi je to smiesne ale ma take veci napadaju ze hruza

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre