Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

loss
3. dec 2008

cate babule
bia tak co Bramborka ma zajtra meninky bude akoze torta alebo len o jednu davku mliecka viac 😀
lia ahojky ako sa ti dari?

bershka
3. dec 2008

ahojte kočkule. dnes som bola na tej pošahanej glukóze. ešteže som to mohla doma ráno vypiť. nebolo to zlé, dá sa povedať, že to aj chutilo. veď cukor - to my s linduškou, sárinkou môžme 😀
potom mi vzali krv, nie z prsta, ale zo žily 😖 , vyšetril ma, malá visí dolu hlavou, krčok ok, placenta ok, termín pôrodu 2.3.

lulu19
3. dec 2008

ahojte baby.mam na vas otazku kamaratka je v 2 mesiaci a bola na some ked bola v 5tt a bolo uz aj srdiecko vsetko bolo ok terz vcera bola znova na kntrole a doktor jej povedal ze nevie najst tlkot srciecka ze ma prist o 2 TYZDNE znamena to ze babatko je mrtve dakujem za od

lucim
3. dec 2008

lulu tazko povedat .... ak by si bol isty, ze je plod mrtvy, tak ju posle na cistenie a nebude cakat 2 tyzdne.

bershik to su dobre spravicky, gratulujem 🙂

bramborke aj ja vsetko naaaj naaaj naaaj k meninkam 😅

bershka
3. dec 2008

lucim: ďakujeeeem. ako sa mávaš? moja malá sa dnes furt natrása. pišula jedna. ale teším sa z toho, len keby som sople nemala a nebolel ma chrbát

lucim
3. dec 2008

neska ma boleli klby, ako keby som rastla 😉 inak v pohode, nevolnosti a abstaky zahanam tymi tic tacmi 🙂
ale skoro nic mi nie je, len sa mi zda, ze dnes sa mi brusko naschval vytrcalo dovonku, lebo bol u mna riaditel , sa ukazovalo 🙂

bershka
3. dec 2008

lucim: nech sa len ukazuje. inak ja som na zač. tehu mala strašne spuchnuté brucho. hlavne v tom 12 tt. trčalo mi, akoby som bola niekde už v 24tt, ale to bolo jedlo a prdíky

bershka
3. dec 2008

lucim, musím ísť, mrzne mi komp jak hovado. držkaj sa.

chymenitta33
3. dec 2008

Ahojte zlatička🙂)

David už spinká a ja idem čosi porobiť. Aj keď sa mi nič nechce.

bersha.--- to je super že je všetko oki

ja som mala tiež cisársky, spinálnu.. ale keby som mohla normálne dala by som si epidurál

lucim
3. dec 2008

aj moj internet je dnes nejaky lenivsi ...
chyme - aj ja by som mala cosi porobit, a tiez sa mi nechce, ale este mozem vyuzivat vyhovorku,. prvo-trimestrovu spavu nemoc 😉
ale mala by som si skratit tir moje prve tehu rifliky.

bianca
3. dec 2008

ahpj

loss torticka nebude lebo by ju aj tak zotrala mamina a ta je aj bez nej ako slon,ale slubila som jej dlu prechadzku a to ona zboznuje.Uz mame splasene aj garde(.Tu na koniku som nasla jednu Bardejovcanku co tu zije a byva blizko tak chodime spolu vencit mimca.

chymenitta33
3. dec 2008

To hej Lucim ty sa len pekne vyhováraj a odychuj🙂)

Bianca-- to je fajn ked máš kamku na kočíkovanie aj ja mám a veru samej by mi bolo smutno hentak nám aj čas ujde🙂

bianca
3. dec 2008

chym som za nu rada lebo ja mam tu v cr kamosky bud z roboty alebo tie co sa dlho snazia o mimi a nic a nechcem nikoho trapit.Oni chcu prist i na´navstevu ale viem ako to dokaze boliet

lucim
3. dec 2008

hmmmm, to mam tak 7 mesiacov casu najst si kamosku s kocikom tu v mojom okoli ... sme tu novi v malej rozkosnej dedinke.
bianka, ak chcu prist, nch pridu, ak to nema byt len zdvorilostne, ved to nechaj na ne 😉 moýno si fajn pokecate 🙂

bianca
3. dec 2008

luci ja viem ale v 1+1 by som nemala ani kam odniest malu keby chcela spat.Jedna kamoska je prave po druhom neuspesnom umelom a strasne chce prist a pri tom mi reve do telefonu ako ju t boli ked vidi mimina

chymenitta33
3. dec 2008

No to hej to máš pravdu Bianca☹

lucim
3. dec 2008

aaaaa tak to je ine ... este ju to chudatko neprebolelo ... 😔

bianca
3. dec 2008

ani neviem ci je mozne aby to niekedy prebolelo.Ved to pozname ze?Neviem si vobec predstavit co peziva.Uz pri stimulacii mala strasne problemi a aj tak je to asi vsetka ta bolest nanic 😖

lucim
3. dec 2008

vzdy treba verit ... alebo ma byt rozumne v istom okamihu vzdat snahu? vsetko je tazke ...

bianca
3. dec 2008

tak som ten moj uzlicek stastia opatrne vrzla do postielky.Som zvedava na ako dlho

trpezliva
3. dec 2008

ahojte, boli sme dnes so slonickom na trhoch a sme vas spominali, ze by sme mohli dat vianocne stretko. kto sa prida?? niekedy cez den, ked tam nie je taky naval. my sme si dali medovinu a strngli si na zdravie nasich deti 😵 .

petruci6
3. dec 2008

kikus zavidim ale v dobrom 😉 na buduci rok sa pridame

trpezliva
3. dec 2008

bianca, a do kolkej ti rano spinka? nasa uz spi od siedmej..a rano o siestej urcite bude hore. a le nepomaha nam, ani ked posunieme vecierku na neskor..

chymenitta33
3. dec 2008

Ste tu ešte niektorá?

Ja akosi nemôžem spinkať☹

Inak Barborke Všetko najlepšie k 1. meninkám🙂))))) 🙂

loss
4. dec 2008

bia tak super zelam krasnu oslavu a prijemnu prechadzku 😉 a Bramborke pravdaze posielame pusinku 🤐

lia
4. dec 2008

ahojte,

lossik dakujem,mam sa dobre 🙂 .vy ako to zvladate vsetko??obdivujem ta 😉
kikuuuussss,ako sa Vam byva?? 🙂
bershikkkkk,som rada,ze je vsetko v poriadku 😵,pracujes este?? 😕
neboli ste niekto so svetlankou??lossik nevies??ma sa dobre?? 🙂

lia
4. dec 2008

Barborke prajem vsetko najlepsie k 1.meninkam 😵
petru,hram take puzzle 😀 uz mi z toho hrabe,ale inak by som tu nevydrzala 😅 😀

svetluska.p
4. dec 2008

ahoj sojky moje. liusik, ked si ma uz spomenula, nedalo mi nenapisat par slov 😀 . mam sa chvalabohu dobre. a vy kockule? co noveho v BA?

bianca
4. dec 2008

jeeeej dakujeme za blahozelania 😵 😵 😵

Kikus nasa sa teraz budi po uprave rezimu okolo 4 rano a potom okolo 7

zuzkaprofant
4. dec 2008

cafte ako sa mate, ja som dnes bola kupit matinkovy mikulasa a som sa az spotila vonku chladnejsie v obchodoch horuco 😠

ahoj lius a svetluska ako sa mi mate 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre