Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

retkvicka
16. mar 2010

evit, to asj ja 😀 😀

evitkamalicka
16. mar 2010

ako nahle je toho papania menej ako by on ocakaval, tak taky rev spusti, ze konecna, si neuvedomuje, ze ho nemozem pchat jak hus, lebo mu bude zle

retkvicka
16. mar 2010

hihihi

mm1
16. mar 2010

tak Natali obyč mlieko do pusy nedá......... to má po ocinovi.... len tú jej milovanú Bebku... ale už len ráno a večer 🙂

evitkamalicka
16. mar 2010

obycajne mlieko nedam do pusy ani ja a to mi nasi hovorili, ze ked som bola mala tak som ho pila na litre, teraz bleeee

mm1
16. mar 2010

no áno Evit, ale malá nemôže byť donekonečna na Bebe.... 🙂

evitkamalicka
16. mar 2010

mm tak bude papat jogurty, krupicky, mliecne polievocky

mm1
16. mar 2010

evit. krupicu papame my s mm. ona nie... jogurty to áno, a polievky tiež ale aj tak sa mi to zdá málo, no uvidíme

evitkamalicka
16. mar 2010

takemu dietatku staci 300-500ml mliecnej potravy denne a to je uz aj vratane jogurtov, polievok atd

veva1
16. mar 2010

Mm skus ju naucit postupne. sprav bebu a prilej kusok mlieka. na druhy den viac az do vtedy pridavaj kym nebude ciste obyc.mliecko.

trpezliva
16. mar 2010

svetlus, nerobiiiiim..ale fakt ma to ako prve napadlo, ze to mohlo byt aj tym vypraznovanim/nevyprazdnovanim. 😵 Ved pofot brusko a povieme ti. 😉
Ja som bola prve tehu tiez stresmen, sice tak miernejsie, ale tiez som sa pozorovala, ze co a ako. Ale potom ked uz zacne babo kopat, tak je to lepsie...len potom sa zas bojime, ze preco kope malo..atd.
Pamatam si na petru, tak ona a Lia boli tusim najvacsie stresmenky. Ozaj,kde je Liuska? uz tu nebola sto rokov.
Ani Adka sa nepretrhne. Asi im davaju krpate zabrat. Aj nase, len teraz akurat spia, tak som si sadla, doniesla cokoladu a relaxujem. Pojdem si aj lahnut, lebo v noci viac nespim ako spim 🙄 .
Emily, uz sa neuc..ved naco, aj tak nic nebudes vediet. A aj tak tu skusku spravis. Zober radsej Lucku so sebou 😉
Lili papa len Sunar...kravske nie, lebo ma z neho srajdy..dufam, ze z toho vyrastie, kto to ma kupovat... 😒

evitkamalicka
16. mar 2010

zaujimava....my kupeme od 2. mesiacov vo velkej vani

trpezliva
16. mar 2010

svetlus, nasla som pre teba jednu peknu stolicku, tu modru s macikmi: http://www.malvik.sk/Jedalenske-stolicky/stolic...
ja osobne nevidim velky rozdiel medzi tymi predrazenymi stolickami a urcite by som este nekupovala. U lili sme kupili az ked mala pol roka. Ved budes mat aj dlshie zaruku a mozno vtedy budu lepsie akcie. Mame Babypoint, podobnu ako Fabula a stala vtedy 1800 SK. Stale ju pouzivame.
Najrpv zacni nakupovat veci do porodnice, oblecko pre mimi, postielku, matrac, kocik, lehatko..tych vydavkov bude az-az.

mm1
16. mar 2010

vevi, na to som myslela, že začneme prechádzať na mlieko takto.... 🙂

teuska
16. mar 2010

caute babulky 😅
Prisla som vas troska kuknut a uz pocujem z kuchyne moju malu zirafku 😀 Som ho dnes merala a ze 62 cm. No zajtra ideme na poradnu, tak som zvedava kolko pribral, lebo my dost grcka. Dufam, ze pekne pribral a nebudeme musiet riesit to grckanie. Idem asi hladosa nakrmit 😅 Zatial sa majte pekne, ja zasa nakuknem. 😉

mm1
16. mar 2010

no nie je možné...... ahoj teuska, čerstvá maminka.... tak ako?????

emily3
16. mar 2010

ahojte zienky
kika neboj nic som sa neucila a ani to nevidim nadejne, ze do toho kuknem...bola som so svagrinou v ikea...ale Misko bol uz od rana nejaky nesvoj a v obchode sedel na kosiku a zaspaval...ponahlali sme sa domov..tak mu stupa teplota a momentalne spi, aj Lucka spi.ta zas kasle...nemozme sa z toho dostat, stale dookola a este som s nou nebola na ockovani 😒 .....

teuska ahojko..no to neva ze grcka, moj Misko grcal statocne, ale aj statocne priberal...tie prve tri mesiace su take, potom sa to ustali...a Lucka zas naopak, ked bola malicka tak skoro vobec negrckala a teraz grcka viac....

svetluska tak ako? zmrzku si si dala? 😉

sloniiicek
16. mar 2010

caute kocky. co nove??? ja som mala muzicka minuly tyzden na sluzobke v belgicku a potom som sestre pozicala internet, tak som sa dostala az teraz. 😀

bershka
16. mar 2010

ahojte krasky.

no hlasim virozu, ze neviem ktory konec tela prv strcit do hajzla..... ☹ ☹ ☹ ☹
mangela som musela poprosit, nech ostane doma a to mal dnes fest dolezity den v praci. hadam nebude prieser.

mm1
16. mar 2010

čau berší... no teda.... uffff 😠 ☹ také priekaky, nič moc ☹

ahoj slonníček... 🙂

bershka
16. mar 2010

habibinke dodatocne zelam vsetk naj k meninkam

bershka
16. mar 2010

mm, no ja ani krce nemam, len ma vsetko boli, neviem ustat na nohach a boli ma hlava. priesery uz prestali a uz som ani negrcala

retkvicka
16. mar 2010

ahoj bersik, mrzi ma, ze si chora..skoro sa vyliec..snad neprenesies na malu...

bershka
16. mar 2010

najprv mala Sarka sople, preniesla ich na mna. potom mala srajdy, preniesli sa na mna.....

bershka
16. mar 2010

svetlus, ty si doma, ci pracujes?

retkvicka
16. mar 2010

som doma bershik...a striedam obdobia euforie a stastia so strasnym stresom..prave od piatku som v strese...

retkvicka
16. mar 2010

som vypisana na rizikovom..

bershka
16. mar 2010

na mas recht... a co stresujes?he?

retkvicka
16. mar 2010

aaale...v piatok ma tak inak bolelo brucho, potom ma aj krize rozboleli..potom cez vikend mi bolo dobre..tak som spanikarila..a vcera cecer mi Jozko hovori, ze sa mi nejak zmensilo brusko.....a tak si zufam...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre