Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
15. dec 2008

ja som bola ojebakovana ako pubertacka a to som v puberte akne vobec nemala

zuzkaprofant
15. dec 2008

moj maritn vybera mena a dalis sme ze Frederick a budem potom este jedno duhe meno a priezvisk a asi Sofia a dalsie meno, najnovsie moj martinko beha po netiku a hlada mena ze do mody idu stare mena tak sa dohadujeme on da navrh a ja poviem ci jhej alebo nie
Mam uz 6 kg sa tesim ze priberam 😀 😀 kamoc pride v sobotu s anglicka a donesie mi plno sladkosti tak sa tak napapam ze az , inac mozem jest zmrzku mam chut uz asi 2 mesiac

bianca
15. dec 2008

zuzi mozes jest vsetko 🙂 ja som nejedla iba plesnove syry

inak sa hovori za baba kope na pravo a chlapec na lavo.Nam sa to potvrdilo

petruci6
15. dec 2008

takze davate 2 mena? a ako ho budete volat? tym prvym menom?
Sofia je kraaaaaaaaasne meno,tiez som ho chcela,ale ukradol mi ho byvaly

ja uz mam +17kg, dufam,ze uz som skoncila s priberanim a uz to pojde len dole 😀

petruci6
15. dec 2008

moja mala na pravo hlavu a na lavo nozicky,teraz su uz nozicky,alebo ritka na mieste,kde som mala predtym rebra 😀

zuzkaprofant
15. dec 2008

uvidime ake martin vybere, to bol jeho napad dat 2 mena ja som to nechala na neho ved chudak sa stara o nas 😀 ja doma uz skoro nic nerobim lebo mi nic nedovoli 😀 😀 inac mne kopalo minuly tyzden a teraz nic je to normalne?

Co vam poviem som zozrala kusok pizze kde bol plesnivy syr som to nevedela az ked som to zozrala sa pytam co taky slany bol ten syr a svagrina ze to bol plesnivy ta som skoro infarkt dostala ale neslo vyvracat tak dufam ze nebude zle 😠

bianca
15. dec 2008

zuzi to nevadi

petruci6
15. dec 2008

zuzi klud,vyvracat to urcite nemusis,len sa s tym neprejedaj

ja som jedla vsetko na co bola chut,babo si same vypyta co potrebuje

zuzkaprofant
15. dec 2008

myslite ja som to chcela vyvaracat ale neslo 😀 😀 som tak hystercila 2 dni ze az tak si davam pozor a fut nieco zozerem bo mam chut vidim odkusim a potom ze co to bolo 😀 😀 chudam martin potom tu pocuva 2 dni ze uz jest nic nebudem 😀 😀

to je preto lebo vela citam keby som ncitala tak neviem a jem vsetko a nic si s nicoho nerobim

petruci6
15. dec 2008

tak necitaj 😀

zuzkaprofant
15. dec 2008

uz nebudem vsetky knihy som odlozila 😀 😀

petruci6
15. dec 2008

mudro,citaj len tu nas skusene 😀

bianca
15. dec 2008

tak tak

zuzkaprofant
15. dec 2008

no nebudem bo potom tu stresujem , inac dnes si asi babo robi miesto bo dako ma picha dole 😀 😀 malo mu je

bianca a co mala spinka? V noci kolko krat musis vstavat

bershka
15. dec 2008

ahojme krasavice. ako? mňa už sople klátia 3. týždeň a neviem sa ich zbaviť. 😠

bershka
15. dec 2008

to tu nikoho nie je zasa? ☹

lucim
15. dec 2008

bershiiiiiik, cmuk, ako sa mas? stale si domka?

bershka
15. dec 2008

ahoj luci, inak dodatočne všetko naj k meninkám. sme doma a zase ma chytá grcanie, no uvidíme, či to udržím. a ty ako?

zuzkaprofant
15. dec 2008

berka a nenaparujes sa ? Ja papam rybku dako ma trasie od hladu lebo som mala len conflexy a babo asi hladne je 😀 😀

bershka
15. dec 2008

fíha, ty si už 11 tt, no toť za chvíľu máš prvý trimester za sebou... ako sa cítiš?

bershka
15. dec 2008

zuzi: ale naparujem. nad slanou vodou, nahrievam sa, ale akosi to furt prd pomáha. nechcem si furt olynth dávať do nosa, lebo to škodí a nie je to moc pre tehu žienky,ale čo sa mám zadusiť? 😖

zuzkaprofant
15. dec 2008

ja nikdy nepouzivam kvapky ja si ani neviem nakvapkat mne to stale do hrdla vojde a potom grcam, moja mamina na taky solux a to je take vsetko ktore tak fajne nahreje mne to stale pomahalo id ku dokymu ci ti nieco neporadi

bershka
15. dec 2008

aj solux mám doma, ale aj to mi trt pomáha

bershka
15. dec 2008

doki mi povedal, že keď je ten olynth pre deti, čo teda je, tak raz - dvakrát za deň ho použiť môžem. doporučil mi aj nasivin, ale ten je agresívnejší.

lucim
15. dec 2008

bersh skus homeopaticky Euphorbium nasal spray
ja sa mam fajn, priznaky skoro ziadne a aj tie miznu, blizi sa prva poradna, tak zase znervoznievam ... klasika 😉
idem papat.

bershka
15. dec 2008

luci neboooj, dobrú chuť

lucim
15. dec 2008

doki je gyndos a tusim sa nejak malo vyzna ... olynth uz odloz... posobi aj systemovo, vstreba sa cez sliznicu a moze, menusi ovplyvnit obeh ... ale naco provokovat prirodu ... este si mozes dat pinosol - to su cisto etericke oleje. alebo v tabletach - homeo - Coryzalia.
alebo sprej z morskej vody.

zuzkaprofant
15. dec 2008

beska ja by som si nic nedavala a ked dak homeopatikum 😉

bershka
15. dec 2008

lucim: ten euphorbium mi uvoľní nos? lebo strašne ťažko sa mi dýcha

bershka
15. dec 2008

ja som raz mala rok vkuse nádchu a brala som nejaké blbé kvapky bez ktorých som sa nehla z domu. neviem či to bola už skôr psychika, ale potom mi to prešlo ani neviem ako.. teraz sa bojím, že to budem mať zas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre