Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
24. jan 2009

bersh mne ho nestihli dat, 🙂 ale bez stolicky ta domo nepustaaaa

bershka
24. jan 2009

zuzi: nazdaaaar. to fakt sa nepostavíš??? meno vlasta by som nedala, ani keby čo bolo 😀

to len zo srandy. a keď sme nevedeli, čo to bude, lebo furt neotŕčala, tak som povedala, že ak to bude chlop, tak Lajoš 😀 😀 😀 😀

bershka
24. jan 2009

stani: veď ich môžem ošáliť, nie? alebo chcú dôkaz namiesto sľubov? 😀 😀 😀 😀

bianca
24. jan 2009

no nevzali mi ju.Ja som nemala mlieko a jedna noc bola neskutocna.Spala som iba 15v minut,Mala stale vrestala a ked som jej dala bebu tak to chuda vygrcala a dalsiu mi nechcel dat-ze vraj ju boli brusko.Hovno ju boleo brusko.Hladna bola chuda moje.nedala som im ani cokoladu.Inak mi hned vrzli klobuciky lebo mam vraj ploche bradavky(na to sa manzel rozculil ze sa mali spytat jeho ci mam ploche bradavky 😅 )ale mala som tam jednu sestricku starsiu-anjela strazneho a ta ked rano prisla do sluzby a videla ma tak malu hned vzala aby som si pospala

lucim
24. jan 2009

no ja by som vas ani nemala citat .. .to toto secko sa deje okolo porodu???? 😲
stanka, budes mi musiet dat lekcie 😀

stankatt
24. jan 2009

luci neboj, ked som porodila, jak uz kazdaaaaaaaaa
Inak vcsetky sestricky sem chodia to tu citat

bershka
24. jan 2009

to si mám pre istotu aj nejakú tú bebu, či čo kúpiť??? ja som myslela, že poskytnú... 😨

stankatt
24. jan 2009

bersh secko daju 😉

stankatt
24. jan 2009

a v tt su fakt dobre sestricky 🙂 skoro vsetky 😀

bershka
24. jan 2009

stani: faaaaaakt? ale oni nevedia, kto je bershka 😀 😀 😀

ja tu tt sestričky len chválim, ja som zlé skúsenosti na pohotovosti nemala. boli zlaté

bershka
24. jan 2009

stani: a čo s tou stolicou teda? mám si nechať zabaliť z domu od psa??? 😀 😀 😀 😀
fuuuuj ja sviňa 😀 😀

bershka
24. jan 2009

akože "aha, stolica bola" 😀

stankatt
24. jan 2009

su naozaj zlate, poradia pomozu aj 100x. Ja som ich furt otravovala s kojenim a vzdy dosli ukazali pomohli a utesili, vraj mliecko bude. No nebolo ale neva. Oni aj o polnoci pomozu 😉

bianca
24. jan 2009

bersch 😀 😀 😀

lucim
24. jan 2009

stanka, inaksie veci som o tych sestrickach na konovi citala ..... 😖 doktorov tu chvalili 😉
alebo si postupali do svedomia? 🙂

zuzkaprofant
24. jan 2009

no nepostavim bud ma martin dviha alebo ja po min jojkajuci sa prekritim a zboku vstavam , dako ma klby nbolia bedrove sa mi to tam poriadne roztiahlo 😀 😀
berksa vazne mas kg na tebe to vobec nevidno ja uz aj kg mam na sebe asi nahodim dietu daku 😀 😀 ale kedze moje babo je vskuse hladne tak asi do kg priberem

stankatt
24. jan 2009

😀 😀 😀 😀 bersh staci povedat 😀 😀 😀 😀

stankatt
24. jan 2009

luci nemam nejake zle skusenosti 😉

lucim
24. jan 2009

stani, bershi, to je dobre. 🙂

bershka
24. jan 2009

luci, takže ideš rodiť do tt, ano?

stankatt
24. jan 2009

baby ja ked som koncila41tt, som normal chcela, ze napustim si doma vanu a porodim 😀 😝

bershka
24. jan 2009

zuzi: mne drahý hovorí, že mám nohy jak vodovodné potrubie... inak sleduješ každý deń MY BABY? ja na teba vždy myslím keď zapínam RTL

stankatt
24. jan 2009

ja som pribrala 17kg 😝 😝 😝 a zostalo mi 8 😠 😠 😠 😠

bershka
24. jan 2009

stani: ja som si včera do vane sadla a už som si myslela, že zavolám hasičov. nemohla som sa zdvihnúť 😅

stankatt
24. jan 2009

bersh to su tie domace porody?

stankatt
24. jan 2009

tusi na reality tv to chodi, dyg rodi cela rodina... kua napusti si detsky bazenik, narve sa tam a deti sa kukaju, ze inaaaaaaa sila 😲

lucim
24. jan 2009

bershi lepsiu moznost som nenasla ... este by som mohla mat v okruhu SI, MY, lPN... blava sa obavam je daleko ... a ked tam uz robim .. aspon si to okuknem ... a stanka mi povysvetluje ... vsak?

bershka
24. jan 2009

stani: no som zvedavá, koľko ostane mne... ale hádam to pôjde pomaly dole. do leta sa plánujem dostať na váhu aspoń 60 kg

zuzkaprofant
24. jan 2009

dlho som nepozerala lebo depku som chytala ako ja porodim 😀 😀

bershka
24. jan 2009

stani: nie, to je v nemecku luxus jak sviňa

reality tv nemáme - chvalabohu kukám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre