Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
28. jan 2009

Emily neboj vsetko je OK. Je to tazke, ale mala by si oddychovat

emily3
28. jan 2009

hej aj to urobim, lahnem si k detom a vylozim nohy a budeme pozerat rozprvky 😉

bianca
28. jan 2009

emily jasne ze je vsetko ok.Presne tak.Uvar si tehu cajik,dajj hrube ponozky,lahni pod paplon a odpocivaj

emily3
28. jan 2009

tak a mam po oddychovani, ako som si lahla tak moj poklad najmladsi sa zobudil, a ked ho necham sameho tak to je hotova spuuuuust. naucil sa vyliezat, a teraz vylieza na vsetky stolicky, stoly a smatra vysky dvoch metrov...musime vsetko zamykat...horolezec maly...

bianca
28. jan 2009

emily tak na toto obdobie sa vobec netesim a som zvedava ako to zabezpecime my v tom nasom malom byte 1+1 kde je vsade vsetko

petruci6
28. jan 2009

caute maminy,
tak mi uz mame 4400g a 56 cm vsetko ok,dalsia poradna o mesiac

cele poobedie mi nespala,tak pred hod konecne zaspala, v kupelni uz vsetko nachystane a ona spi
ja som si konecne mohla urobit poriadok a kratky strih na sebe prvy x som si oholila tu jazvu a skoro ju nevidno,pekna robota

pytala som sa na tie nausnicky,vraj ked chcem prepichnut ihlou,tak co najskor a ked nastrelit tak az po 6 mes,tak mam teraz dilemu 😝

stankatt
28. jan 2009

jej Peti pekne mieri 🙂 🙂 🙂

bianca
28. jan 2009

Petka parada.To nasa mala snad v dvoch mes.taku vahu

cucuska
autor
28. jan 2009

AHOJTE, baby tu sa to nejak s tým tehu vírusom riadne nakazuje, KUBKO moc moc moc moc moc moc gratulujem. Babule ako to tak tu pribúda, normálne zvažujem že i ja sa pridám 😀 😀 😀 😀
Kubíček eŚTE raz moc gratulujem 😀

cucuska
autor
28. jan 2009

a to som tu sama?

emily3
28. jan 2009

ahoj cucus, detvaky uz spia, pozrela som si hausa, a teraz manzel pozera jojku be, mkriminalka..mrtve dievcatko... ☹ ,
inac sme to dnes prezili, dufam ze zajtra bude lepsie. v sobotu idem s manzelom na oslavu a na buduci tyzden ideme na ples. uz som nebola na plese ani nepamatam...a tesim sa 😀

cucuska a co ti brani aby si sa pridala? 😉

lolka
29. jan 2009

caute 🙂 v robote mame mrte roboty, tak Vas ani nestiham sledovat 😒
kubko - jeeeeeej, dalsia fazulka v brusku, baby, vy ste naozaj zacali druhe kolo 😀 no, ja si cakam na to moje prve 😅 som zvedava, ktora z vas bude opat tehu, ked budem aj ja tehu 😵

pekny dnicek, dnes nam opat nasnezilo, tak hor sa s detmi na sanky 🙂

sloniiicek
29. jan 2009

kubko gratulujeeeem. super.

inak kika. ved vsetko je vpohode. stretneme sa buduci tyzden. aj magduska by sa k nam pridala.

petruci6
29. jan 2009

bre ranko,
my sa teraz hojdame na rukach,lebo nechce spat,ale pekne prespala celu noc,tak mi to nevadi
je tu hnusne pocasie,snezi a hned sa to topi a musime ist k dr na uska,vobec sa mi nechce v takomto pocasi

lia
29. jan 2009

ahojte 🙂

kubinkooooooooo gratulujemmmmmmmm,supiššššššš 😉 😵
loli ako??

kubko
29. jan 2009

Dakujem zlaticka, 😀 😵 😵 😵

cucus, no tak dotoho, pridaj sa k nam, ved emuska uz ma rocik, aka bola oslava?

bianca, no naozaj nam vsetci chvalia hanku, ze aka je okana a aj my sa casto s manzelom zamyslame nad tym, ze ako sa nam dvom nefotogenickym osobam, ked nepocitam svadobne retusovane fotky, podarilo take nadherne a uzasne dieta, ale to sa asi zamyslaju vsetci rodicia, ze? Tolko krat sa na Hanuske velmi nasmejeme. Akurat si vycitam, ze ju nejako nestiham fotit.... Ale nejake nove fotecky mam niekedy, ked budem mat viac casu nejake sem hodim.

Lius a Lolka, urcite sa to aj vam podari a budete stastne bezproblemove tehulky.... verim tomu.... 😉 😉 😉

zuzkaprofant
29. jan 2009

ahojte mozte mi poradit ako zistim ze mi tvrdne brusko alebo ze idu na mna kontrakcie ze nieco nie je oki , dik

kubko
29. jan 2009

Ahoj zuzi, no mne az tak netvrdlo, ale ked mi tvrdlo, tak som mala taky divny pocit, ako keby mi bola mala koza na brusku, alebo ako keby ma nejako tahalo a bolo tvrde. A kontrakcie su podla mna uz bolesti pravidelnejsie a pocitovala by si stahovanie vo vnutri bruska. Urcite su tu niekde aj temy hod si do vyhladavania vo fore tvrdnutie a kontrakcie a urcite ti to nieco najde. Pomaha na to magnezium, ja som si davala sumive.

smejko1
29. jan 2009

caute hviezdy, myslim na Vas a z Emily a Kubka sa uplne vytesujem...... nase najcerstvejsie tehulky.

inak petruci, tebe mala uz prespi noc? to je vidiet, ze mas dievcatko ja ako dieta som tiez tak spala, ale mojhlados vacsinou viac ako 4 a pol hodiny bez jedla nezvlada......

babule,. ono po 3 mesiacoh uz bude kakat a prdkatbez bolesti, alebo to sa hovori, len o tych kolikach??

zuzka, prekonzultuj to so svojou midwife ci co mas...... nedavaj si sama lieciky

cmuky

ozaj nas fesak uz nosi oblecko 3-6 mesiacov..... ale asi v 6 mesiacoch uz bude nosit 9-12 tak to vidim.... chichi

cucuska
autor
29. jan 2009

ahojte babule. Mam trochu času, už som sa naučila zajtra a v sobotu mam skúšky hádam prejdem, už nevládzem a to ma čaká ešte 7.2, posledná ataká veľká u takého starého dedka, ktorý je moc zlý a chce všetko. jaaaaaj nečo somsa na to dala 😒
No a uznajte. môžem ja mať druhé bábo????? asi na mňa lezie depka zo školy. dám si keksík a prejde to 😀
smejko neboj, moja EMka sa tak zmenila po roku, každé 4 až 5 hodín sa budí na flaŠu mlieka, kojenec moj hladošský
kubko: oslava bola siper, aj torta bola mňam a zajtra zas mame oslavu Emka má meniny, ale nie neospavujeme lebo ja som off a fakt nemám na to náladičku a Emka to aj tak nechápe
a čo sa týka druhého tehu, neviem si to predstaviť ale keď to pride tak to prid, zatilal sa cielene nesnažime o Emkinho súrodenca 😀

trpezliva
29. jan 2009

Smejko, to nie je pravidlo, ze dievcatka pekne spia..nasa Lili teda nie. alebo to nie je dievca 😀 .
ona sa budi kazdu noc minimalne 3x!!a to uz je velka slecna, bude mat 10 mesiacov. to zalezi skor od povahy, nasa je taka citliva mamickarka..tak preto chce furt len ten moj ciciiiiiiiiiik.
dosli sme z vonku, premrzli sme, lili v nosici na chrbte..ani som nevidela, taky soplik mala, ze az na bundu tiekol...

cucuska
autor
29. jan 2009

aj my sme boli vonku ale v kočiku a iež začalo nejako zimnúť a u nás snežilo

sloniiicek
29. jan 2009

smejko my mame pomaly 7 mesiacov a nosim 3-6 mesiacov a este dlho budeme. 😀

petruci6
29. jan 2009

ani mi neprespime celu noc

jaaaa zasa sa jedujeme,ideme sa nosit,zasa ma prehodeny rezim,lebo sme boli u dr a teraz zvykne spavat o takomto case 😝

petruci6
29. jan 2009

tak uz spi na mne 😀
zasa nam nevedeli namerat usko,tak ideme zasa o mesiac na kontrolu ☹

bianca
29. jan 2009

Linduske prajeme k 1.mesiacu vsetko najlepsejsie

lucim
29. jan 2009

jeeeej Lindusik ma uz mesiac - Happy vymesacie tuuuuuuu juuuuuuuuuuuu 🤐 😵 😵 cmuk cmuk cmuk

studenky drzim este palceky a tesim sa z vasich uspechov.

a zdravim vsetky miminka.

emily3
29. jan 2009

ahojte zienky, dnes mi nesiel PC...mam abstaaak
cucuska tak depky mam aj ja pred kazdou skuskou a davam si tu istu otazku.na co som isla do skoly??? ale po skuske je uz pohoda, teraz ich robim len zazrakom, mam este dve 4.2 a 14.2 a potom pol roka volnooo.no na buduci rok koncim...

na sMisko sa tiez budi v noci a ked som ho kojila tak aj 3x, teraz sa tiez budi, ale niekedy sa mu podari spat aj celu noc...babatka maju ete na to narok budit sa v noci.. 😉

Monika dnes dostala vysvedcenie...same jednotky a este dostala pochvalu triedneho ucitela za aktivitu a prospech a diplom za matematicku olympiádu 😀 😀 😀 😀 sme hrdi a pysni rodicia..aj z kruzkov dostala same jednotky a pochvali od uciteliek...tesime sa 😀 😀 😀 😀

stankatt
29. jan 2009

ahojte 🙂
jej Luci 18tt? to to ale letiiiiiii
Linduske vsetko naj k 1mesiacu 😀 😀 😀 😀

Ani my nespinkamae celu noc... ☹

lolka
29. jan 2009

ahoj emily, Monika je teda sikulka, same jednotky a diplom 😉 len aby jej ta radost a usilovnost zostala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre