Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
12. mar 2009

no moj drak sa prebudza.... idem vychovavat 😀 papapa

petruci6
12. mar 2009

podla mna sa uz nezmestis 😀 😀 😀 trubka,jasne,ze znesieme,ved linduska sa na vas uz tesi 🙂

svetluska.p
12. mar 2009

stani 😀 😀 😀 .

svetluska.p
12. mar 2009

no na Lindusku som zvedava. Naposledy som ju videla v brusku 🙂.

petruci6
12. mar 2009

ved prave 😉

emily3
12. mar 2009

moje tornado spi, v noci prespal celu noc, zobudil sa az rano, mohlo by mu to vydrzat, a teraz zaspal okolo 10tej.

svetlus mas VIP vstupenku??? na stretavku 😉

emily3
12. mar 2009

petruci to bude rozkosne babatko pozert z kocika 😀 😀 😀 , tie nase uz budeme nahanat po Liscom udoli.....

petruci6
12. mar 2009

my budeme najmladsi?vlastne nie,Sarinka bude najmladsie mimco 🙂

petruci6
12. mar 2009

juuuuuuj dobra to tema u nas v januarovkach 😀 😀

svetluska.p
12. mar 2009

emily, ti dam, ze VIP 😀 😀 .

svetluska.p
12. mar 2009

a pozdravuje vas magdula, teraz som jej volala.

petruci6
12. mar 2009

ze dik 😀 aj my ju

emily3
12. mar 2009

svetlus s radostou ti pozicam moje detvaky aj na cely den 😉 😀 , alebo ked chces aj na viked.

petruci6
12. mar 2009

😀 😀 to uz potom nikdy nepride,emily neblazni,ja ju este chcem vidiet 😀

svetluska.p
12. mar 2009

emily, to netusim, ci by som zvladla 🙂)).

emily3
12. mar 2009

ok, prestavam strasit 😉 😀 😀

svetluska.p
12. mar 2009

ok, som rada. kocky, idemmakat. nie ako vy, ze dovolenka 😀 😀 😀 .

emily3
12. mar 2009

svetlus ze " dovolenka" maly sa zobudil, koncim, idem " makat" ahojte

smejko1
12. mar 2009

ahojte,

svetls, dufam, ze aj na mojho damienecka sa tesikujes 😉

strasne chcem byt na stretku, ale ja fakt neviem kedy dorazime domov, zalezi od toho ako daleho postupia v play off ........ no ale toho 30siateho sa mi paci........ a paci sa mi to u KIKI...... je tam parcik a podobne... jupiii

bershka - tak napis co Ta najviac trapi...... co Ta rozosmutnuje?? ta laska pride neboj. ono to vsetko mas v sebe, len je to schovane za trapenim........ ved pockaj najmensi naznak bolesti u malej a hned pocitis, ze by si si aj ruku dala trhat, len nech jej nic neni..... a to ze muz je na inej kolaji...... no a?? ved chvilku tam vydrzi..... a potom si zvykne 😀

my uz mame mesiaciky...... vsera sme mu kupili hraciu hrazdicku tak sa vytesujeme, len zas az tak ho to nebavi dlho....

som si vravela, ze malemu nebudem kupovat milion hraciek a kuknite na mna...... sebe a muzovi nic a damienkovi vzdy ked ma "vypustia" do obchodu tak ho idem vykupit sisi som

no a zistila som, ze aj ked nejem sladke tak nechudnem, tak sa aj tesim aj netesim...... tesim sa, ze ked uz nebudem kojit a napcham sa cokoladou, tak budem vediet, ze aj keby som si nedala, aj ta budem tlusta tak mi je to fuk/....... vcera muz zahlasil, ze mi dako zas rastie brucho........ no a?? ved som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaa ved v tomto ufnukanom pocasi sa nic neda,,, a kedze nemozem jest dobroty co by som rada, tak sa aspon do plna napcham, nech mi slinky netecu

PS. pridvam clanok o muzikovi, mojom syncekovi a aj mna spomenul 😎 http://www.denniksport.sk/clanok?id=70803&idKat=5

petruci6
12. mar 2009

aj necakate druhe? 🙂

smejko1
12. mar 2009

nie 😀

emily3
12. mar 2009

smejko super clanok 😀 😀 😀 , tak mas slavneho muza ( prepac ze nesledujem sport, ale uz budem 😉 ) a je moj rocnik, tak to nie je taky stary ako tam pisal 😅
uz sa na vas tesime aj maleho 😉 a u Kiki to bude super, dufam ze ostatne s tym suhlasia

petruci6
12. mar 2009

fiiiiiiiha to je az taky znamy,no teeeeeeda
ja sa o sport nezaujimam,tak neviem 😔

emily3
12. mar 2009

smejko a tu zravku ti neberiem, aj ja teraz tlacim od rana do vecera spolu s Miskom...my sme teraz najvacsi zruti...
a ked maly Damienko zacne behat, zhodis aj ty tie kila, to sa neboj, budes mat take super fitko.. 😉

petruci6
12. mar 2009

potom mi budete musiet vysvetlit ako sa tam mam dostat zo stanice,ok?

bianca
12. mar 2009

decka sme doma.Nikdy viac.Pridala som fotky

smejko1
12. mar 2009

bianka hlavne, ze to mas za sebou a uz je fesanda 😉

dik babulky 😉

inak emily, ty si tehula, ty mozes papaaaaaaat

emily3
12. mar 2009

ano ja musim papat. viem ze nie ako za dvoch, ale teraz mam pocit ze aj za troch 😀
a smejko ty kojis, takze tiez musis papat, lebo zivis aj drobca 😉
bianca pozriem krasavicu
idem prebalit smradoska 😝

bianca
12. mar 2009

smejus krasny clanok.Manzel musi byt skvely tatko

emily3
12. mar 2009

bianca mas krasnu kocku 😀 😀 😀 , posielame boztek na bolave uska. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre