Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
21. apr 2009

povedala som to len manzelovi a Monike som povedala ze to vyzera na dievcatko a mame som to neoprezradila..bude to nase tajomstvo.
len segra (potvora) nechce prezradit ani mena ake daju a dnes ju prekvapilo, ze sme chceli Miriam ( pri Miskovi) tak asi ona bude mat Miriam ak to bude baba...ale nepovedala nic. este nam ukradne meno tak budem " nadsena" 😒 , to aby som si rezervovala neviem kolko dopredu aby nam ho neukradli 😅

smejko1
21. apr 2009

emily, no mate to tazke, tolko deti v rodine....... no ja Ti poradim meno ak Ti ukradnu miriam "moje" 😀 stav sa, ze sestru take ani nenapadne hihihi....... ale som vtipna, ked som total na prasky 😎

emily3
21. apr 2009

smejko teraz budeme mat Lucinku, manzel mi to schvalil a aj deti sa na nu tesia...takze porusujeme nade eMka 😉

trpezliva
22. apr 2009

emily,tak siesty zmysel ta nesklamal...gratulujem k babike 🙂 🙂 . ja mam pocit, ze budeme mat Johanku. 😵

evitkamalicka
22. apr 2009

dobre ranko

emily super ze dievcatko 😵

bianca
22. apr 2009

hojte

emily gratulujem k babulke.

emily3
22. apr 2009

ahojte, dik zasluzime si babu pri tych dvoch loptosoch 😉

stankatt
22. apr 2009

Ahojte, Emili gratulujem k babenke 😉
Caves smeji, ako sa mate? Super fotky 😉 Moju princeznu som konecne uspala, sme hore od 6tej 😝

svetluska.p
22. apr 2009

ahoj sojky, co nove?
kikuuus, ako? je nieco nove? bluvkas statocne? 😵
len zbezne som preciotala - zuzka uz rodi? vyvolavacka, ci prirodzene?
emily gratulujem k babe 😀 .

lucim
22. apr 2009

emily, blahozelam k dievcatku, pekne meno ste vybrali, 😉 🙂

lolka
22. apr 2009

pekne fotecky z detskej party 🙂 muselo byt veselo 😀

emily, supeeeeeeer, bude baba 😉 😉 ja som ti to hovorila !!!! 😀 😀

emily3
22. apr 2009

lucim, to meno sa mi paci a chcela som ho este ked sme spolu chodili...chcela som Luciu a Moniku...tak sa tesim
svetlus ahojko, idem do kosic, ale este neviem kde tam prespim...no bude to zaujimave, ale tesim sa ze vypadnem z Blavi a zbavim sa na tri dni povinnosti mamy 😉

petruci6
23. apr 2009

emily super,tak ti to vyslo,gratulujem 🙂

smeji preco si na prasky?

baby moja je v noci stale hore kazde 2hod,niekedy kazdu hod,kedy to skonci??????,chcem spaaaaaat 😔

emily3
23. apr 2009

Ahojte
petruci, tvoja je este malinka , zvykne si. nas Miso sa tvari ako male babatko, v noci sa budi a reve 😒 , nedovoli spat.
Misko teraz olejuje parkety s detskym olejcekom a evidentne hoto velmi bavi...robi smyklavku 😅 expert..a utiera a lesti a je zamasteny az za usami.

lucim
23. apr 2009

ahojteeeee,
zuzka este neporodila? 🙂

lucim
23. apr 2009

peti ... uz asi viem, co si mi to vravela, ked si mi hovorila, ze vyspi sa kym mozes .... uz 3 noci sa prehadzujem, neviem sa ulozit a cestujem po byte, ci predsa len inde sa nebude spat lepsie .... a ked bude matej vonku, tak vravis, ze kazde 2 hodiny???? aaaaaaaaaaa
chudatenka maminky

svetluska.p
23. apr 2009

seruste sojky.
emily, kedy ides do KE? nie nahodou ten vikend, 8.5.? hm, rozmyslam ako s ubytkom. problem je tenm ze doletime v piatok 8.5. k veceru. a v sobotu ideme mimo KE, lebo sme pozvani na narodkovu party. Takze ani doma nebudeme. ta kamoska co jej ides na svadbu ti ubytko nevybavi? mrzi ma. vikend neskor keby ze dojdes, tak no problem.

lante
23. apr 2009

Lucim, to máš teraz taký tréning 😉
Neboj aj ja v noci cestujem.............alebo si lahnem pred telku....tam do pol hoďky zaspím a potom keď sa precitnem, tak sa preplazím do postele.

petruci6
23. apr 2009

luci to je predpriprava,aby telo potom nebolo v soku z toho ponocovania 😀

lucim
23. apr 2009

lante tebe sa to uz krati ... ako sa citis? ty uz vies, co ta caka ... ja prave naberam odvahu poriadne si prestudovat porod ... od stredy idem na predporodny kurz.
peti a inak sa mate fajn?

petruci6
23. apr 2009

ano,uz mame v poriadku pokozku,tak sa tesim
inak tie konopne emilzie su super aj lacnejcie 😉

luci prestuduj si hlavne dojcenie,aby si nedopadla rovnako ako ja

petruci6
23. apr 2009

ja som tiez studovala porody a nakoniec mi to bolo na prd,lebo som isla cisarom
o dojceni som si myslela,ze sak co,prilozim dieta a ide to,ale prd makovy...

lucim
23. apr 2009

peti styri lekcie z osmych v predporodnej priprave su o laktacii ..tak snad nieco pochopim . 😉 dufam.

petruci6
23. apr 2009

oki,ja som nechodila,tak neviem o com to je...

baby poradte mi s vyberom nosica,nechcem nic drahe,ale uz nevladzem to moje skvrna nosit na rukach a chcem ist aj na dovcu a nebudem stale vlacit kocik

zuzkaprofant
23. apr 2009

cafte ja este nic malemu sa nechce tak uvidime co bude ma uz okolo 3,5kg je o tt vacsi tak uvidime bo tepla strava 3 krat denne tak mu je v brusku dobre

lucim
23. apr 2009

peti, ja ti neporadim, lebo vasko si - nam - kupil jeden z najdrahsich a najlepsich - manducu. som zvedava, ako budeme v nej fungovat. 🙂
ale chvalili ten baby vak.

lucim
23. apr 2009

zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja som uz uplne myslela, ze uz rodis ... na kedy to vidia?

zuzkaprofant
23. apr 2009

no nevie sa ze aj kazdu chvilu to je uz na panbozkovy a malom ako sa dohodnu 😀 😀 lebo mali je uz v takej pozicii brucho mam spadnute dost vacej uz ani asi nejde tak uz len cakat treba moze to byt haickedy ale moze sa to pretahnut 😉

petruci6
23. apr 2009

zuzi drzime palce,nech je to rychle 😉

emily3
23. apr 2009

zuzka to mas valibuka ( ale vaha podla ultrazvuku moze byt +-, mne pri Misovi tvrdili ze ma cca 3300g a mal 3740g 😅 ) a teraz ma nasa mala asi 346g, este musi priprat tak cca 3kg 😉
jednoznacne ti drzim palce aby si to zvladla do finale a do noveho zaciatku. 😉 😀

lucim s tym prehadzovanim sa v noci a cestovanim po byte, uz to mam aj ja. zobudim sa o nejakedj stvrtej a nemozem zaspat, okrem toho sa z jednej strany na mna tlaci manzel a zdruhej Miso a ked sa tam este nastahuju ostatni...( mame malu postel 😅 ) tak hladam volnu postel len pre seba. no tesim sa..brucho rastie a uz ledva funim teraz, neviem si to predstavit neskor, budu ma nosit na furiku a tahat hore schodmi nejakou kladkou 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre