Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
30. máj 2009

vevka - hrozne ma mrzi co ste vsetko museli obetovat........ ale ak sa adka nezlakne tak tam bude 100% lepsieeee 😉

petruci6
30. máj 2009

baby nezabudnite fotaky, sme na vas zvedave,pekne sa pofote 😉

veva1
30. máj 2009

napadlo ma kikus ci nas nemozete trhnut mozno naspat aby sa brat nemusel dlho potulovat po okoli a mozem zostat dokedy chcem.

trpezliva
30. máj 2009

veva,rada vas zoberiem, len si tam nechaj sedacku. a neber kocik, lebo mame mini,pidi auticko. 😵

veva1
30. máj 2009

ok, tesim na vas

sloniiicek
30. máj 2009

tak caute kocky. akurat som sem opat nakukla. super, ze pridete. 😀 tesime sa a ideme hned poupratovat. 😀

byvame v rodinnom dome, ale na podkrovi, dole byvaju svokrovci a miestnosti su celkom dost velke. aspon podla mna. 😀

a priniest mi nic nenapada. mozno nieco na pitie, lebo my si kupujeme len sirup a zarabame s vodou, tak neviem, ci kazdemu take nieco vyhovuje. 😀 😀

smejko1
30. máj 2009

ok, tak donesieme nieco na pitie a mozno dake chrumky..... jupiiii

sloniiicek
30. máj 2009

trochu som sa odmlcala, lebo martinka bola hladna a potom mi odkvecla, tak som ju isla uspat. 😉

sloniiicek
30. máj 2009

inak jedine coho sa nezlaknite, su trosku strme schody k nam na podkrovie, ale to absolvujete len pri prichode a odchode. 😀 😀 😀

sloniiicek
30. máj 2009

inak mi kika napadlo, ze ak mas cislo na lolku, emily a liu, ci im nedas vediet, nech kuknu na net. 😉 ze sa to zmenilo. aby vedeli.

sloniiicek
30. máj 2009

ok babule, zatial idem varit, ja sem este nakuknem, ze ci sa niekto dalsi pridal, aby som mu presne vysvetlila cestu. 😀

lolka
30. máj 2009

caute, tak super adi, prijdeme k tebe 😉 adresu si najdem a snad trafim, keby nie , zavolam.
takze o 15.00 hod 😀

smejko1
30. máj 2009

mne az teraz zaspal damienko tak my prideme nieco po tretej....... lebo to budeme mat druhy spanok..... no ved dako bude....... cmuky

sloniiicek
30. máj 2009

takze lolka - aj tebe som poslala este ip.

smejko pohoda. aj moja zaspala dnes skoro. takze by mala mat poobednajsi spanok!!! je to mala potvorka. 😀

lolka
30. máj 2009

slonik, popis je dobry, najdem to 😉
smejko, nebudes bludit, vzhladom na tvoj orientacny zmysel ? 😀 😀 😀 😀

smejko1
30. máj 2009

😉 vezie ma pre istotu muzik 😉

zuzkaprofant
30. máj 2009

dievcata co si myslite je to normalne ked mi maly vracka dost casto nie po kazdom jedle ale cez den podla mna je to casto, a nie stale po jedle hned niekedy aj hodku po jedle sa pogrcka hlavne ked ho prebalujem a vtedy sprickuje a cka potom a sem tam slinta mm vravi ze len vtedy ked je hladny ale mne sa nezda ci len vtedy alebo aj castejsie ☹
aj vase babatka sa tak pucili a plakali ked sa zobudzaju a sermovali rucickami a nozkami ale ked sa zobudi uz je oki a ked dame hned cicik tak je najsamlepsie inac pustime taky vreskot ze az na konec ulice nas musi byt pocut 😀

cucuska
autor
30. máj 2009

zuzka ahoj 🙂
čo sa tyka grckania tak je to asi normalne, ja som s tym oriblem pri Emke nemala ale moja suseda má LEu , má 9 mesiacv a to dieťa bolo stale ogrckane a doktorka povedala že je to ok a ona z toho vyrastie e mala prvadu do 9 mesiacov sa to upravilo. a slintanie???? Emka slintala a to jej ostalo až do dens stale, normálen nam idu z ust vidopady , dobre teraz jej idu zuby ae a j ked bola mala tak to bol sama slina až jej to tieklo presne ako vodopady takže by som na tom asi nič nevidela- 🙂
a no mas doma poriadneho hladosa, nesa ema keď bola hladna tak len tak "krochkala" ale ked som to ignorovala tak tiez spustila vreskot pleskot 😀 😀 😀
a inak ako sa mate???? uz ste urcite poriadne zohratá rodinka všakže 😉

zuzkaprofant
30. máj 2009

si ma upokojila cucuska bo ja ze daopc je s maly, no akurat som sa varitla s prechadzky obehla som velke kolecko okoli domu a som spotena bo u nas je dusno ako pred dazdom a nikoho nikde na ulici akoby bola pol noc nemci su zalezeni 😀 😀
maly mi este spinka tu nachodbe v kocariku a ja by som si lahla ku nemu hned 😀

lia
30. máj 2009

zuzi,oddychuj troska 😉
baby,tak vy ste stretko na koniec vybavili u adky??my sme sa teraz vratili od nasich,nafutrovana som poriadne,bleee,mala som vsetko,aj dezert 🙄 ,ale tie xrumky od smejka by som este zvladla 😅 .idem si schlofnut a ja vas vsetky pozdravujem a z domu zavidim,ze ste sa stretli,dufam,ze sa coskoro este stretneme 😵 😵

bershka
30. máj 2009

hello

bianca
30. máj 2009

zuzi za chvilku ma maly mesiac 😲 to strasne leti.Inak nasa grcala stale.No des.Pokial tie nie je prud do obluka tak by to malo byt ok.Inak slintala od malinka tiez.

trpezliva
30. máj 2009

ahojte,ja len rychlo.stretko dopadlo super, len skoda, ze ste nemohl prist vsetky. adka pripravila pohostenie, maju krasny dom, deti sa citili ako v herni. Tomko, Damienko,Adka aj Lili sa pohrajkali, pofotili a maminy poklebetili.
skoda, ze ste neprisli.emily, lia, chybali ste nam.

veva1
30. máj 2009

ahojte babky.
kupete? ci uz hajate? My sme boli doteraz este von,aby som tomaska dorazila 😀 no dorazila som akurat seba,ten beha o dusu dalej po byte 😀
adka este raz vam vdaka bolo fajn 😵
je super v klude si pokecat 😀

bershka
30. máj 2009

ahoj, my už hajáme. konečne. dnes spala tak dve hodiny

cucuska
autor
30. máj 2009

ahojte u nás tak strašne leje normálne padaju xxxxxxl kvaply 😀
dali ste aj nekaky albumcek zo stretka???

veva1
30. máj 2009

tak konecne zaspal. my ked nejdeme na cely den von tak ho nie a nie ulozit

veva1
30. máj 2009

cucka ja som nemala fotak a vlastne by som aj nefotila ,lebo tomko ako najstarsi spomedzi deti potrboval ukazat svoju silu a len co som polavila v striiehnuti uz dakoho capol. Jeho frajerecka riadne utrzila .No to urcite z lasky 😀

veva1
30. máj 2009

dobru nocku
zajtra sme v zoo,tak ak niektore idete tak ma vyzerajte

lia
30. máj 2009

ahojte,

no ako bolo??zurcite supis 🙂 nemate nikto foto??
kika,tebe uz neni zle??
mne je hrozne ,dufam,ze to uz prejde,ja uz pomaly ani nejem,lebo sa bojim,ze mi bude zase zle,ale samozrejme,ze si dam potom a zas mi je a stale dokola.a som nafuknuta furt jak balon 🙄
tot moje stazovanie,ale vsetko je krasne,nadherne a tesim sa 😀 😀 😀 hrabe mi,ze??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre