Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
16. nov 2009

ahojte
loss drzim ti palce, ja som v sobotu mala letecky den..letela som zo skusky 😒 ..no nestihla som sa naucit...opakovanie matka mudrosti.
Lucinka ma sopliky a poriadnem v noci sme poctivo vysavali, dufam ze coskoro bude ok.

petruci6
16. nov 2009

emily nech to Lucku rychlo prejde,sopliky su svine 😠 vedia riadne potrapit babo ☹

emily3
17. nov 2009

ahojko, no vnoci sme boli kazdu chvilu hore a vysavali sopliky, cakala som kedy nam susedia zacnu zvonit..uz sa ma trosku lepsie, uvidime ako to bude v noci....

smejko1
17. nov 2009

😉 ahojte,

emily prajeme Lucinke rychle uzdravenie......
zajtra budem o 5stej v BA kusok od tesca........ idem na kozmetiku...... nebudete niektora v meste? mozem Vam priniest tie veci..... ale ak nie tak

co tak vo stvrtok to stretko v Avione? loli prides aj Ty? lebo ak by niekto neprisiel mozem dat tie veci tebe a ku tebe v meste to maju predsa len blizsie... a este IP

evitka, Ty si aka sikula 😉

lia - ako sa Ti to krati...... ved za chvilku budes mat najkrajsie vianoce v zivote boze, to je take dojimave

evitkamalicka
17. nov 2009

ahoj kočky

smejko dakujem, snazim sa 🙂

lante
17. nov 2009

Halooo babule....aké stretko v Avione??? Vo štvrtok?? Prosím IP ak bude, že kedy a kde ...možno sa dotrepem 😝

sloniiicek
17. nov 2009

baby aj mne dajte blizsie vediet o stretkuuuuuuuuuuu. 🙂

mm1
18. nov 2009

ahoj kočky, aspoň vás pozdravím, viac nestíham.... 😠

lolka
18. nov 2009

ahojte 😉
a kedy planujete to stretko v Avione ? neviem ci prijdem, uvidim, som na PN-ke...... 😒 ale s tymi vecami pre baby nemam problem, odovzdala by som im ich

smejko a kam ides na kozmentiku ? ved ja byvam pri v meste pri Tescu 😉

evit, ta torta je uzasna, ja by som na to asi nemala trpezlivost 😅

bianca
18. nov 2009

ahojte kocky.Idem Vas pozdravit a popocitat.Odkedy mala beha nemam cas ani na ...

smejko1
18. nov 2009

prepacte, ale stvrtok rusim...... ja som taka skleroticka, ze som dnes prisla na kozmetiku (feriencikova ulica) a ono ja to mam zajtra, takze po kozmetike na stretko nejdem, lebo vyzeram priserne.......

tak sa dohodnime na iny den, napr. buduci utorok...... ak nevadi a a ostatne si lepsie naplanujete cas......

tak este raz, kto moze bud. utorok 24.11.????? poobede cca o 14stej v Avione????? 😎

trpezliva
18. nov 2009

Ahojte
smejko, ja mozem bud.utorok!!! Mam muza v Prahe, tak aspon to bude pre nas program. Prideme medzi 14 a 15tou, dobreee??
Adi , inak ak by ste mohli, tak mozme niekam skocit aj zajtra...len neviem ake ma byt pocko. Ozvi sa, ak by ste niekam isli.

loss
18. nov 2009

caute kocky

tak emily ja sa ucim ale nejak extremne to neprehanam tak som zvedava
kika o 2tyzdne rodis teda to leti uz sa tesis?

veva1
18. nov 2009

ahojky babky 🙂
lante co nenapises trochu o vas?
moj tomino zasa cez obed nespal tak je k.o. uz spinka len zo 2x do tt ,joj a mne to tak chyba 😀

trpezliva
18. nov 2009

jej, veva, tak to ti verim..mna drzia nad vodou len tieto Liline obednajsie spanky. Uz sa na nich od rana tesim. 😲na sice nespi dlho, ale aspon vtedy si mozem vydychnut.
loss, nestras, za dva tyzdne este nechceeeeem....ideme na Mikulasa s Lili 😎 .
Lante, asi mas toho vela, vsak?? Ale aspon v skratke nam napis, ako sa vam dari..a daj nejake dobre rady 😉

veva1
18. nov 2009

neboj kikus. Na druhej strane je uz tomino ovela samostatnejsi. Vymysla si sam program,vela krat som uz iba ako dozor alebo usmernenie a on si je sebestacny. Takze v konecnom dosledku je to teraz aj bez obedneho spanku ovela menej narocne.

cucuska
autor
18. nov 2009

ahojte ja nestiham a mrzíiiii ma to 😖
čitala som vas

sloniiicek
18. nov 2009

caute kocky. tak buduci tyzden v utorok si zapisem do kalendara. 🙂 dufam, ze sa stretneme.

inak kika - ved u teba to uz moze prist kazdu chvilu. 🙂 to je paraaaaada. uz sa dozviete co to bude. 🙂 inak kika, nechcete prist k nam??? my mame o 9.30h cvicenie.

mm1
19. nov 2009

Ahojte kočky, v utorok sa budeme snažiť prísť i my, ale skôr ako o 16.00 sa za Vami nedostaneme... kde sa väčšinou stretávate, aby sme vedeli????? 🙂

smejko1
19. nov 2009

pisem si utorok dokalendara - a je to v avione ale neviem kde........ zatial tam chodi len kika - kika, kde to bude???
ozaj a ja som porodila o 2 tt skor,tak mozno fakt neprides 😀

lolka
19. nov 2009

cafte, v utorok by som mozno mohla aj ja dobehnut do Avionu 😉

mm1
19. nov 2009

tak mi potom niekto dajte vediet kde.....

A nemôžeme dať stretko na stredu????? musí to byť v utorok????? v stredu mám dovolku.... 🙂

lante
19. nov 2009

Babule, tak v utorok by som sa mohla dovaliť aj ja...........Viliho by som nedala spať a Miško by spal v kočíku. Kde tam v Avione?
No akosi som rada, že sa sem aspoň sporadicky dostanem. Všetko vám vykeciam v utorok 🙂
Kika dúfam, že sa dovtedy ešte nerozdvojíš.
Mne je inak jedno ktorý deň 😉

svetluska.p
19. nov 2009

ahoj sojky, kika nech este drzi pokope kym neprideme do BA....kikus, v nedelu 29.eho vecer uz mozes ist potom rodit 😀 😀 😀 .

sloniiicek
19. nov 2009

jej lante, to by bolo super. myslim, ze tam, kde je to ihrisko s penovymi preliezkami. 🙂

sloniiicek
19. nov 2009

v stredu mm ideme plavat na 12.h a kym sa dostaneme domov a potom is trosku pospinka. to by sme asi nestihli. ☹

sloniiicek
19. nov 2009

kika a kam idete na mikulasa?

trpezliva
19. nov 2009

ahojte, nam je lepsie v utorok, lebo v stredu chodime do telocvicne cvicit a potom este na hudobnu hodinu.ale ak sa inac neda, tak prideme, ale neskor.
adi, to su kde tie penove preliezky??
ja navrhujem stretko na tom ihrisku kde su zvieratka...hmm.neviem ako to opisat..da sa na nich vyliezt, do niektorych vliezt, je tam aj taka lodicka..o tu je vacsinou boj medzi detmi. Nachadza sa to pri HM/neviem najst na klavesnici znacku and./Viete kde myslim? su okolo aj male kaviarne..a taky obchod Delikates.
svetlus, jasnacka, ved sa uz na vas hrozne tesim, do decembra urcite nerodim, slubujem.
no a na mikulasa ideme tu v MC..je to 5.12. v sobotu tusim o 16tej.

trpezliva
19. nov 2009

a kolko nas bude???

mm1
19. nov 2009

no dovolenku mám i vo štvrtok a v piatok už príde Svetluš.....

tak v stredu, alebo v štvrok to nevyhovuje nikomu????? ak v utorok, tak prídeme za Vami, len neviem, kedy sa tam s Natali dostaneme... keďže som v robote....
preto som chcela v stredu, alebo vo štvrtok...... 🙂

A viem kde sú tie preliezky.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre