Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
1. dec 2008

co ti je smiesne zuzi na mojom pase? 😀

keikei ja som si ista,ze na vianoce uz budeme doma,ale stale su to este 4t 😝

zuzkaprofant
1. dec 2008

keika no som spokojna ale niekedy si myslim ze aj hej a niekedy ze nie ale mam byt rada ze mam taku starostlivost mi bolo povedane ze na sk by som nemala preto som sa pytala ako to je na sk , lebo ja u dokyho som tak10-15min

tu tak sa pekne staraju aj ked ja kazdu kontrolu preplacem doky je zlaty a sestricky tiez oni placu niekedy so mnou take zlate su len mi slzi utieraju a sa usmievajuze ako sa tesim 😀 lebo ja kde idem tak placek v sobotu som plakala pri filme mama mia nechapala som mi prislo tak smutno a som plakala cely film

zuzkaprofant
1. dec 2008

nic mi nie je smiesne len chcem vediet aky mas pas ze ako aj mne moze narast lebo ja uz teraz mam 94cma to este nic

keikei
1. dec 2008

zuzka, ale veď tak by to malo byť všade ... ja som bola tiež vcelku spokojná s prístupom
to musí byť milé, vidieť sestričky ako plačú s tebou, neviem si to ani predstaviť 🙂
čo budeš robiť potom po pôrode, keď už budeš mať bábätko pri sebe, ešte len to budeš plakať 😀

petru, takto sa to zdá ešte ako moc, že 4 t, ale keď vidím 37tt to mi príde ako hneď 😀

zuzkaprofant
1. dec 2008

no to uz sa teraz zaskolujem ako budeme plakat , neviem ja som taka citliva osoba a teraz este viacej 😀

petruci6
1. dec 2008

jaaaaaaj ty si myslela ten pas okolo brucha? to som nepochopila 😀 ja som myslela pas tu na MK

naposledy som mala 103 pred tyzdnom..

zuzkaprofant
1. dec 2008

nie petru pas okolo brucha 😀 😀 to potom si chud v povodnom stave ked mas 103cm mas o 10 viacej ja asi cez 150budem mat mne dako do predu ide nic nic len moje velke cecky a bruskovykukuje do predu 😀

keikei
1. dec 2008

babenky už musím končiť, povinnosti volajú ... pekný dník vám prajem 😉

zuzkaprofant
1. dec 2008

ahoj keika pekny den prajem 😉

emmaelzer
1. dec 2008

petruci, mas taky isty termin ako som mala ja, a Eliza sa narodila 23.12 takze to by bola sranda, keby si aj ty mala ten isty datum...

sloniiicek
1. dec 2008

caute kocky. dnes sme sa vratili od p. doktorky. a mame 5.500kg. 😀 a aj nas ockovali. resp. preockovavali tu hexa vakcinu a proti pneumokokom. prvu nozicku sme zvladli vpohode, ale pri druhej sme pakaliiiiiii. teraz spinka na dvore, chudatenko moje.

petruci6
1. dec 2008

emmus ja chcem skoooooooooor 😀 dovtedy je daleko

sloniiicek
1. dec 2008

martinka sa mi uz zobudila, tak caute. 😉

petruci6
1. dec 2008

ahoj Adi,ledva prides a uz ides

pofukaj malinkej bibiko,dnes mala tazky den 😵

veva1
1. dec 2008

petru nech je to 17.12 vtedy mam narodky 😉 ,alebo v piatok vtedy oslavuje Tomasko 😵

chymenitta33
1. dec 2008

aojte cicky🙂)

my sme dnes aj zmokli taký bol lejak☹(

Inak Bianca aj nám vyšlo že aj na mna aj na neho

sloniiicek
2. dec 2008

caute kocky. petruci a ako sa mate vy? uz sa vam to blizi? kde budes rodit?

petruci6
2. dec 2008

ahojte maminy,

bianca to kde si nasla? to je super,tak vidis,ze neni cely Peter ale aj z teba ma vela 😉

prave sme sa vratili z poradne z nemocky, krcok zatial zavrety,vraj sa este nic nedeje,hlavicka je dole,vazi uz 3,12kg 😝 to je vsetko co som sa dozvedela,dostala som sa na radu po 3hod cakania a bola som tam asi 2min,nemala som sancu sa ani nic opytat,lebo ho 2x medzitym este odvolali k porodu

no hruza tieto nemocnice,som myslela,ze porodim,kym sa dostanem na radu 😠

bianca
2. dec 2008

petru klikni na to a mozes zadavat.inak bodaj by nie ked tasm fotku ako vybluvana a rozzuvana

keikei
2. dec 2008

ahojte babulky 😉

petru, tak fakt hrôza, toľko čakať a nakoniec byť tak rýchlo vybavená. ale hlavne, že je všetko ok 🙂

my sme mali dnes hroznú noc, Natálka mala horúčku 39 C, o 1hod sme jej museli dať čípok a ešte aj soplíky povysávať , chúďa tak plakala ☹ aspoň 5x bola hore.... takže čakáme ďalší zúbok....
dnes je to lepšie, len tie sople má stále 😒

keikei
2. dec 2008

bianca, to meradlo je zaujímavé, len škoda, že nemám také samostatné fotky mňa a mužíka. budeme sa musieť pofotiť 😀

petruci6
2. dec 2008

keikei chudatko to mala taku vysoku horucku so zubkou?

bershka
2. dec 2008

ahojte krásky ako?

keikei
2. dec 2008

ahoj bershka, ja už som písala ako 😉 a ty?

petru, áno zo zúbkov... keď si pomyslím, že nemá vonku ešte ani polovicu 😒

petruci6
2. dec 2008

chudatko,su na to cipky,ked to neni vlastne choroba?

ahoj bersh,konecne si sa ukazala,kde si bola doteraz? co mas nove?

bershka
2. dec 2008

petru: noo, mdloby, grcačky, furt rovnako či s homeo, alebo bez nich.

včera som skoro odpadla. ležala som v robote na zemi a tŕpli mi ruky. fest som sa zľakla. ale už je celkom fajn. sem tam sa mi zatočí hlava, ale inak sa dá

petruci6
2. dec 2008

bersh beries magnezium?
volala si lekarovi?

bershka
2. dec 2008

petru: neberiem a nevolala. zajtra idem do poradne, tak uvidím čo mi povie. idem na tú glukózu aj. bojím sa, že sa tam zas poblvem a dojde mi zle

lucim
2. dec 2008

bershi, preco nejdes na PNku?
cau peti a kei 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre