Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
3. mar 2010

svetlus ten je perfektny je to novinka z USA,ten som posielala aj smejkovi ale twin ako surodenecky,len vies co??
musela by si si ho omakat na zivo,lebo on je dost velky,ani nie tak velky ako vysoky,ma velke kolesa
ale mne sa hrozne paci 😉

retkvicka
3. mar 2010

petrusa, ja som ho uz na zivo videla. ma ho moja sesterka, ael nedebatili sme velmi. len si pochvalovala, ye jew lahucky. ja som v obchode videla ich odtien zelenej a odvtedy mi vrta v hlave. lebo aj tvar aj farba....

len ta vanicka ma matie..to je latkova, ako taska, ci to je normalny kocik hlboky?

petruci6
3. mar 2010
mm1
3. mar 2010

Svetluš, kedy začneš fotiť tehu bruško?????

petruci6
3. mar 2010

tu vanicku neviem,nevidela som ho nazivo,pozerala som len sportak,ved sa opytaj sesterky aj si ho vyskusaj 😉

evitkamalicka
3. mar 2010

ja som inac dala aktualny pupek pred 2 dnami do albumu 😅

petruci6
3. mar 2010

evit pekny pupek 😉

evitkamalicka
3. mar 2010

za chvilu sa budeme gulat takym tempom

petruci6
3. mar 2010

pri druhom vidno skor brusko,to je normalne

retkvicka
3. mar 2010

to uy som cisto paf teraz z tej vanicky..neorzumiem...

evitkamalicka
3. mar 2010

baby ja teraz zhanam kosik pre mimi....nemate nejaky link?

retkvicka
3. mar 2010

evitka, pekne brusino.

petru, no sesterka kupovala hlboky a nie trojkolku.
nerozumiem, ako tam vlozili tu vanocku. do sportiaka? to take cudne.

petruci6
3. mar 2010
veva1
3. mar 2010

Sportovu cast das dole a nasadis vanicku

evitkamalicka
3. mar 2010

my uz kocik mame, sportovy teraz pouziva Adamko, nakoniec sme kupili BEXU AX3

petruci6
3. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5196677&tab=1
tu zas pisu prenosnu tasku,ja ti nevim,opytaj sa v obchode

retkvicka
3. mar 2010

aha. no paci sa mi.

petruci6
3. mar 2010

evit bexu som ti hovorila a pisala si,ze sa ti nepaci 😀 zmenila si nazor?

evitkamalicka
3. mar 2010

mne sa ale nepaci ta klasicka BEXA B4 a B3

evitkamalicka
3. mar 2010

ta AX3 je troska ina

evitkamalicka
3. mar 2010

mam ju v albume

retkvicka
3. mar 2010

mlsam paradajkovu poloievku so syrom..kam ste setky zmizli? vencite drobizg?

emily3
3. mar 2010

ahoj svetlus spiiime teda najmladsi a ja..a Monika s MArekom demolovali co sa dalo, esteze vypadli skor von ako som zbadala kuchynu...inak by tu makali a upratovali ten bordel...zas neviem co skor, kde skor zacat upratovat...a zajtra ma Mon narodky, to sa dovali svokra, prababka---a budu mi zas nadvat, ze mam nevychovane deti a bordel... 😝 🙄 😨

stankatt
3. mar 2010

ahojte 🙂
nonejak nestiham.... este som si nezvykla na pracovne tempo.... asi zacnem chodit spavat uz o 20tej 😝 , bo rano 4,40 sa blbooooooo vstaaaava 😠 😠 😠 😠 . ale aspon Mon si fajnovo zvykla na cely den v jaslickach 😉 takze nejak to zvladame 🙂

zuzkaprofant
3. mar 2010

dievcata mam poblem moj maly mi strajkuje s jedenim nechce nic jest len mliecko a vodu co snim mam ist ku dokyne ale inac je v pohode aktivny az velmi na mna 😀

veva1
3. mar 2010

zuzi stale ponukaj aj nieco ine a ked nezje az potom mu daj mlieko. Ono je to nebezpecne ze mliecko neobsahuje vsetko co on potrebuje,hlavne zelezo 😉 Skus tu pokukat v babetkach,alebo batolatach su temy ked dieta nechce papat

emily3
3. mar 2010

zuzka moja mona bola taka ze necchela velmi papat, ale naucila sa, nemoze byt stale len na mlieku...ponukaj mu jedlo, nieco mu zachuti...tak ako pise veva.
ja som zacala s prikrmi Lucka len pozera ze co jej pcham do pusinky, dnes som jej dala mrkvicku z celkom jej chutila, ale zjedla len trosku..zajtra budeme pokracovat...

habibi78
3. mar 2010

zuzu, je cas, aby si bola prisna.... 😀 😀 😉
emily, vy mate vlastne stale nejake oslavy, vsak? To musi byt normalne ze narocne.... 😅
ale poviem ti, ty musis mat dobry time management..... 😀 😀

bianca
4. mar 2010

ahojte kocky.Idem vas po dlhej dobe pozriet.Uz sme prestahovani tak casu je malo.Na plno si uzivame toho ze von mozme ist kedy sa nam zachce a to kludne v teplakoch.Sice mala zacala vstavat skoro rano so slnieckom ale aklimatizacia z 8:30 na 6:30 prebieha :-/

petruci6
4. mar 2010

bre ranko, nieco na mna lezie 😒
dufam,ze malu to nechyti
zuzi aj moja vecne strajkuje pri jedeni,napapa sa len ked ju niecim zabavim,napr mobilom,alebo tak,ze beha po byte a ja za nou s lyzickou,lebo v stolicke nebude jest ani za svet a alergicka je na podbradniky,tak uz nemame asi 3t,bola by sa obesila na nich,kym som jej ich nedala dole
takze chce to trpezlivost a najst si system ako budu otvarat usta

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre