Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
31. okt 2008

cucus skoro mi zaskocilo ako som sa smiala.krasne.hned mi je krajsie na svete

cucuska
autor
31. okt 2008

Emka aj tatuje ale tiež sa tomu divím, tiež sa vidia veľmi málo 😀
My sme vstavali o pol siedmej a Emka to uŽ o deviatej zalomila. nevydrži dlho hore, max tri hodky 😅

cucuska
autor
31. okt 2008

a to som vám ešte nepísala ako sa mi emka v pondelok ponatierala hovníčkom 😀 kakala do šerblíka a potom sa ponatierala a kedže ja som bola na Wcku stihla som uŽ len výsledok osprchovať vo vani. *Emka je šinter 😅

emmaelzer
31. okt 2008

Emka uz vie kakat na serbel? Eliza mi tam nechce sediet, ked je naha...

keikei
31. okt 2008

ahojte babulky 😉

ako vás tak čítam, tak som hrozne rada, že môj mužík je s nami dostatočne každý deň 😉 vy máte všetky takých veľmi vyťažených chlapov? nevedela by som si predstaviť, že by odchádzal ráno do roboty a prišiel až večer ☹

ani Natálka netatuje, keď tak povie len mama. a takisto ako píše cucuška, tiež keď vstane, lomcuje s postieľkou a vykrikuje, kým k nej niekto nepríde.
veru ani na šerblík ešte neskúšame, zdá sa mi to dosť skoro. i keď sú aj také deti, čo sa naučia pomerne rýchlo. asi to skúsim, ale moc tomu nedávam šancu, že by obsedela 😀

dnes som ju skúšala naučiť sfúknuť sviečku, ale ani náhodou 😀 😀 😀 ona by ohník radšej chytala. tak z torty sfúkne Tatianka, už sa na to teší 😵

bianca, vy už máte mesiačik? uf, uteká to ..... a ako sa máte? 😉

evitkamalicka
31. okt 2008

dobre ranko kocky...ako sa dnes mate? my sme sa prave napapali a za chvilu sa chystame na prechadzku, vonku je krasne

h0blinka
31. okt 2008

no serblik u nas nehrozi, pozadim ju a hned lezie dole a ked ju niecim zabavam tak sa serbli hodi dozadu az jej to opieratko spavi taky cerveny flak
júúúj tak to rychlo preslo, natalka uz bude mat rok 😲
aku torticku budete mat?
ja uz planujem vianocne dezertiky tak aby aj Lilly mohla papat z nich 😀

h0blinka
31. okt 2008

evitka ze rano 😀 😀 😀 ja uz hned pojdem spat

cucuska
autor
31. okt 2008

ste tu???

lante
31. okt 2008

Babule tak sa vám hlásim s novinkou......aj keď Veva a Smejko ma už včera načapali 😀

petruci6
31. okt 2008

coze?????????? 🙂 lante gratulujem, to bolo planovane? 😵 junove deticky su super, aj ja som junova 😀

cucuska
autor
31. okt 2008

lante ja umriem. xixixixi jeej tak to teda gratulujem moc moc moc, ak smiem: plánované???? alebo 😅 ale je to nádhera. Dnes je to už druhá dobrá správa. Práve mi volal kamoška, ktorá má dvojročnú že je v treťom mesiaci

petruci6
31. okt 2008

baby vy uz chystate druhe kolo a ja som este neporodila ani prve 😀

lante
31. okt 2008

No, raz sme sa akosi pozabudli.......ukončili sme to tým, že čo sa môže stať z jedného razu....o Vilíka sme sa snažili pol roka............no tak toto sa môže udiať z jedného razu 😀

Mám už aj foto zo sona. Skôr som sa nechcela priznávať, kým neuvidím srdiečko..........a to som videla dnes 😎

cucuska
autor
31. okt 2008

takŽe budeŠ maminka na druhú. 😀 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
31. okt 2008

akurát pozerám všetko na TV od narodenia malej. je to krásne 😀

petruci6
31. okt 2008

super,gratulujem k srdiecku 😉
ale ako sa chces teraz setrit pri Vilikovi? 🙂 vidis,prave preto sa to podarilo,lebo si sa na to neupla a neverila si tomu,tak to byva

evitkamalicka
31. okt 2008

lante gratulujem 😵

lante
31. okt 2008

V to dúfam 😉
Keď sa Vili zobudí tak pridám do albumu okrem testíku aj foto z ultrazvuku 😀

petruci6
31. okt 2008

a co hovori manzel?

cucuska
autor
31. okt 2008

lante normálne si mi dnes urobila takú krásnu náladu. Normálne nádhernú a úžastnú zároveň. Veľmi gratulujem a držime ti palčeky aby to dopadlo na 100 percent dobre, však iná mo&žnosť ani neexistuje 😀

petruci6
31. okt 2008

cucus a ty co? druhe sa neplanuje? 🙂

lante
31. okt 2008

Ale inak je mi pekelne zle, už som raz aj vracala, čo sa mi teda pri Vilkovi nepodarilo..ale dúfam, že to po 12tt prejde tak ako pri Vilíkovi

emmaelzer
31. okt 2008

lante aj ja sa pridavam ku gratulaciam.

cucuska
autor
31. okt 2008

podla mňa to sa neplánuje 😀 ˇkeď bude tak bude, zatial na tom nepracujeme ale to viete , aj motyka môže raz-dva vystreliť 😀 😀 😀

lante
31. okt 2008

Petru, bol v šoku ale zobral to veeeeľmi dobre, až som bola prekvapená.................len si fakt neviem predstaviť ako sa mám šetriť 😀, ale doobedie nejako zvládnem na obed ide spať a po obede je už doma mamina ocino a zvyčajne aj brácho s frajerkou, takže sa ma snažia odbremeniť......

cucuska
autor
31. okt 2008

lossik ti moc gratuluje. Chapeš musela som jej to napísať xixixixi 😀 😀 😀

lante
31. okt 2008

ďakujem emmuš 😉

petruci6
31. okt 2008

ved sa na tom podielal aj on,ci nie? 😀
mne bolo zle az do 15tt,ale teba to mozno prejde aj skor,hovori sa,ze kazde tehu je ine

lante
31. okt 2008

To je dobré, nech to vie čo najviac missediek......že môžeme mať mimčá aj keď už máme svojho anjela či anjelov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre