Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
31. aug 2009

petru, ano, chcem ist aj tam......tam som si nakupila nohavice za dobru cenu, este tam maju akcie.
za 2 tyzdne ideme na svadbu - bude to taka "gardenparty", saty mam, lenze su s kratkym rukavom a to mi bude zima, tak by som na to chcela bud cierny alebo biely resp.bezovy svetrik na zapinanie. pozeram aj klasicke obchody, ale zatial som nic pekne nevidela 😒 keby mali svadbu normalne niekde v restike, tak ma to az tak netrapi, ale vonku....dufam,ze nebude prsat 😖

lolka
31. aug 2009

vyrazam do mesta.....cafte

trpezliva
31. aug 2009

ahojteee.
lius, paradne brusko. ja som sa uz dlhoo nefotila, nejako nic nestiham. nakoniec sme ani do RIma nesli, ale jedna nasa znama vybavila ze nam let zadarmo prebookovali o tyzden neskor, takze ideme az tuto stredu. som rada, ze sme necestovali, Lili hrozne kaslala z tych soplikov a este stale trochu kasle, no tam by to bol horor v inom prostredi, na hoteli..odsavat vkuse atd. a bola aj mrzuta, takze nakoniec to dobre dopadlo. nasla som aj hotel na poslednu chvilu, trosku dalej od centra, ale ma aj bazen, tak ak by boli horucavy, zostaneme pri nom.
Lolka, na medenej mali aj zimne oblecko, ja som tam bola v piatok, ale nic som nekupila. som si povedala, ze budem nosit normalne oblecko ked sa donho este zmestim..lebo tie tehu veci vyuzijem len raz a potom co s nimi../iba ak pri tretom babatku/
Emiy, krasne fotky Lucky! Ste taka stastna rodinka, ked vidim vase fotky, tak si poviem, ze aj ja chcem tolko deti..ale potom ked sa nad tym lepsie zamyslim a predstavim si aka to je drina, tak ma to hned prejde..
ja uz mam taky strach ze ako to zvladnem s dvomi detmi...mam z toho nocne mory. Lili je hrozne, hrozne tvrdohlave babo, cely den so mnou "cvici". ale jej sa neda nevyhoviet, ked sa na mna kukne s tymi modrymi ockami a blondavymi vlaskami, tak jej dam vzdy to co chce a robime vzdy to co ona chce. ved muz mi hovori, ze sa mi to vrati..budem este lutovat, ze ju tak rozmaznavam. 😒
Od dnes maju akciu na babatkovske veci v Lidli, maju krasne pancusky, tak chodte kuknut..a su velmi lacne, tusim okolo 53 SK vysli jedny. ja som hned nakupila 6ks /aj pre sestrine babo/...to len tak na okraj.

cucuska
autor
31. aug 2009

ahojte, no keď hovoíš o Lidli, bola som ráno a ušlo sa mi veľké PRD, u nás sú dva jeden v jedno meste na jednu stranu a druhý v druhom na druhú a vieteco som kuipila??? Jedny pančuchače to ti bola bitka ako hrom. takže nić, chcela som aj vestu tú s tým trićkom ideme o dva tt do Tatier reku to tam už aj vezmeme, ta, nebude tak teplo aku u nás a nič namám hovorím jedny pančušky. 😠 🙄

Inak Lia krásne bruško.
Baby ja som sa vrhla na prácu . začala som sa venova´t doma jednej robotićke a normálne ma to pohltilo a celkom to ide, a každý teraz na mňa útci kedy bude mať emka surodenca a čim viAC ľudí do mňa rýpe tým viac sa mi tá predstava o dvoch deťoch zdá cudzia. Nech mi dajú pokoj. a ke´d ich odbijem tak oni zas do mňa a vieš taký a taký vekový rozdiel a bla bla bla bla

tribit, v Ríme je krásne bola som tam 5krát, užite si to 😀

emily3
31. aug 2009

ahojte mala je zlata, stale spi, ale nas v noci budi Miso...asi uz citi ze nie je najmladsi a ze sa to netoci okolo jeho...Lucku este musim budit na papanie..ja mam mlieka, ze by som mohla kojit celu porodnicu a ona si len tak potiahne z jedneho aby sa nepovedalo...mne uz tecie usami 😅

kika presne viem ako sa citis, ja som mala tiez mindraky zx toho ako zvladnem dve deti, vobec som si to nevedela predstavit, ale ked prislo na svet..islo to a uz som si zvykla. v porodnici som sa nudila, nemala som co robit, mala spala a ja som nevedela do coko pichnut...esteze som mala notebook 😉

cucuska...no na pocet deti...uz nam zacali hovorit kedy piate, a kamarati si dali stavky, ze kolko deti budeme mat.. 😅 tak sme ich nechali tak...ked nemaju co robit a ked ich len to trapi.. 😕

lia
1. sep 2009

ahojte,

dakujem babulky za pochvalu 🙂
chcema sa vas na nieco spytat,ci nemate nejake skusenosti ohladom otocenia babatka v brusku.
my sme mali vcera poradnu,dopadla dobre,len sa mi nezda to,ze robil mi utz,sice som tam nic nevidela(povedal,ze ideme pozriet srdiecko len),ale bol na zaciatku dost prekvapeny,ze mala je otocena dole hlavickou a potom to zahral ,ze je to ok a ze sa este moze otocit.asi som ju na tej svadbe otocila ☹ .krcok mam zavrety a pevny.je to normalne tak skoro ??takto moze byt az do konca??

zuzkaprofant
1. sep 2009

lia asi je moj tak dole bol dost dlho a uz aj tak dole a avidis skoro som ho pretahovala , neboj nic doky keby daco bolo zle uz by ti to povedal 😉
lia daj este dake fotecky nech pokukaaaaaaaaaaameeeeeeee

bobacik_29
1. sep 2009

lia jasne ze je to ok ja som mala v tvojom tazdni tiez babo dole hlavou a vsetko v pohode neviem co ta doktor strasi nemusis sa vobec obavat

lia
1. sep 2009

dakujem,odlahlo mi 🙂
uz som sa aj zlakla,ze ako sa moze vyvijat dole hlavou 😅
zuzi akeeee??ved si videla,cerstvejsie nemam,ja sa moc nefotim

zuzkaprofant
1. sep 2009

😉 len sa pekne pofot budes mat peknu pamiatku 😉
dievcata moj maly mi tak narastol uz to nie je zadne babatko 😀 😀 zajtra mame 4mesaice ako to leti

trpezliva
1. sep 2009

ahojteee..tak my sme docestovali, Skyeurope vcera skrachoval 😠 😠 . mali sme ist fakt asi minuly tyzden, to sa este lietalo...je mi to luuuuto, som sa velmi tesila na Rim..aj som pozhanala bedekre, mapky 🙄 ...
tak budeme trcat doma.
lius, ja tiez neviem v akej polohe mam babo. tebe casto robia uzv, vsak? ja mam poradnu az buduci tyzden, ale predpokladam ze dalsie sono bude az v 30tyzdni.
vcera sme kupili kolisku, sa tessiiiiim, konecne bude mat babo v com spat. nie je taka aku som chcela, lebo od sestry z USA sa uz nedala objednat, postovne by vyslo drahsie ako koliska a uz nam aj tak kupila kocik aj vajicko, tak som nechcela otravovat. tato koliska je klasicka, drevena, velmi sa mi paci. potom ju predam na jar a Lili dostane velku postielku pre velke slecny a babo dostane Liluskinu bielu ikeacku, v ktorej teraz spava. dufam, ze nebude ziarlit 😝 .

lia
1. sep 2009

ja sa nerada fotim zuzi 😖 ale tak uz teraz sa budem aspon raz za mesiac 🙂
no fasa kikus 😠
praveze som bola prekvapena,ze ide robit sono,doteraz robil v 22tt a traz som myslela,ze az v 30tt.
aku ste kupili kikus??my uz mame aj kosik 🙂 sa mi to kopi a rarozi,kedze nemame urobenu este izbu a uz mame kopec veci pre malu a to este dojde kocik,no dufam,ze sa mm rozhybe uz

loss
1. sep 2009

ahojte
Nelly mi spinka tak som na chvilku nakukla 🙂
loli,lius krasne vam pribudaju tt,emily ako sa dari malej Lucke?
ja sa stale citim tak na prd uz aby bol januar myslim ze bude este horsie 😔 nejak zacinam chytat paniku

petruci6
1. sep 2009

lia aj moja bola uz od 25tt dole hlavou az do konca

kika aj ste kupili letenky?? hovorili v spravach,ze peniaze nevracaju 😝

lolka
1. sep 2009

kikus, rano sme citali o Skyeurope, hned som si na teba spomenula, skoda 😖 je to blbe, dalo sa za dobru cenu lietat po Europe a ani peniaze nevracaju 😒 akurat, keby ste to platili kreditkou, tak si mozte poziadat o vratenie v banke.

loss, este stale ti je blbo ? ☹ mne uz to pomaly prechadza, cca tyzden sa mozem aj normalne najest, nie vsetko mi sice ide na chut, ale aj grcanie uz prechadza 😵

lius, trosku muzika postras, ze keby sa mala rozhodla prijst skor, tak nema urobenu izbicku 😅

petruci6
1. sep 2009

loli a kedy budeme vediet ze cakas Lukaska?? 😅

emily3
1. sep 2009

lia ahoj to mas v pohode ze babo je dole hlavou, to je najlepsia poloha...aj moja bola dole hlavou...ine zeny by chceli otocit dole hlavou...to neznamena ze uz rodis 😉
kika tak to mate blbe 😖

no my mame zajtra prvy skolsky den, dnes sme robili inventuru v skolskych veciach a davali dokopy farbicky, ceruzky pera... a este tyzden a Monike daju dole sadru.
Lucka je zlate babo, stale spinka, potom pozera po svete, deti sa pretekaju, kto ju bude pestovat, chalani ju stale hladkaju..

lia
1. sep 2009

no ved to loli,ale nech sa nikam neponahla,dufam,ze nebude po ocinkovi,ten sa tiez ponahlal uz v 7 a 1/2 mesiaci.ale chvalabohu,ze som cvicila,krcok drzi 🙂
emily,tak nakoniec to budes mat super 🙂 deti pojdu do skoly a budes len s malou a miskom,za chvilu misko do skolky a budes mat klud 🙂 aspon teda doobedie si oddychnes

lolka
1. sep 2009

petru, v piatok idem na krv na AFP testy a 11.mam poradnu, tak mozno sa uz tam drobec ukaze 😉

lius, jasne, len nech si pekne hovie v brusku, ma este cas 🙂

stankatt
2. sep 2009

Vsetko najlepsie Linduskam 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

petruci6
2. sep 2009

dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

trpezliva
2. sep 2009

vsetko, vsetko najlepsie aj od nas!!!
emily, super to zvladate..mne sa zda, ze cim viac je deti, tym mensia zmena ked sa dalsie narodi...ako keby si ani nevedela, ze vas je o jedneho viac. aspon tak sa mi zda, ze vsetko ide u vas ako po masle.
to len ja som taky stresmen, uz aj s jednym dietatom nic nestiham a nestiham chodit ani na pocitac, len pred chvilockou som zapla PC a za taku hodku ho aj vypnem a predtym, potom nie je kedy.
zajtra asi pojdeme do Prahy, namiesto toho Rima...tak aspon daco. Len muzik sa musi ucit na skusky, takze je to o nicom, ked sme aj tak samy. aj dnes ma dovolenku a je zatvoreny od rana v izbe a uci sa. musime to nejako vydrzat do novembra.
poskladali sme kolisku, no Lili do nej chcela okamzite vliezt, tak sme ju tam na chvilku dali.lezala tam ako princezna, ani sa jej nechcelo odtial von....a odvtedy len prosika a prosika aby si mohla do nej znova lahnut. no uz to vidim, ako budeme s nou bojovat o vsetky veci jej sestricky/braceka.
zuzi, ako pokracujes v odstavovani? pomohli ti nejake homeopatika? ten ricinus communis by ti mohli vasi poslat zo SR..mozno zaberie.

lolka
2. sep 2009

Lindusky, vsetko naj, naj k meninkam !!! 🙂 inak, nad tymto menom siiiiilno rozmyslam, keby bolo v brusku dievcatko. petru - snad by ti to nevadilo 😀

kikus, tak aspon niekam pojdete a urobite si vyletik 😉
ja mam este dnes dovcu a asi za 10 min. ficim ku kozmeticke, uz sa tesim na ten veget, straaaaasne dlho som nebola 😅

loss
2. sep 2009

caute
aj my vsetko naj Linduskam

loli uz nevraciam od konca 19tt ale asi 3 den pali zaha hruuuza uz aby bol januar 😔
o 14,30 h ideme na sono potom dam vediet co ako myslite na nas nech sa krpata ukaze pa a krasny dnicek

petruci6
2. sep 2009

loli co by mi vadilo? ze by to bola linduska,alebo ze by mi nevysla predpoved??? 😀
neboj nevadi ani jedno ani druhe 😉

dakujeme este raz aj my sa pripajame k blahozelaniam liuske,vsetko naj naj naj 😵 😵

petruci6
2. sep 2009

jeeeeeej loss pekne meno ste vybrali 😉 kedy ma meniny Zara?

janula_nz
2. sep 2009

ahojte. pripajame sa ku gratulaciam 😉

cucuska
autor
2. sep 2009

ahojte. ALe mije v jednej ruke nutelu a v druhej big lyžicu. mala spinká ja sti tu ťukám, najedená aj kávu som vypila.
Baby zajtra idem na zapis, 4. ročník pred nami ani sa mi tomu nechce veriť že sa to už zas začne, a tie štánice, ďaleko pomyslieť 🙂
pekne som si tu poprečitala celú story a krásne rastiete aj brušká a aj detičky, ani pravda to už nie je keď sme sem prvýkrát šli a rozeli tehulkovanie 🙂 teši ma to že sa nám všetkým tak pekne darí 😅

petruci6
2. sep 2009

tu mame oslavenkynu:
http://vavrena.rajce.idnes.cz/Linda/
😀

cucus skolu ti nezavidim,to bola oslava ked som zmaturovalaaaaaaaaaa a uz nikdy viac 😀

janula_nz
2. sep 2009

cucus veru , ide to moc rychlo. sa pamatam na moje zaciatky, ked ste len chceli byt tehu vsetky, teda vacsina 🙂 dnes vam uz ratolesti pobehuju okolo noh a niektore uz druhe kolo zacali. je to krasne 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre