Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
3. jan 2009

cauko magduli, silovestrovali sme perfektne, s kamaratmi na chate. boli sme od utorka do piatku. toolko hruskovice som popila...fajne bolo 😀 .
magduli, mala je perfektna 😵 .

mm1
3. jan 2009

petru a este ma napadlo, stimulovanie bradaviek teplou vodou, teda nie horúcou, takou vlažnou....

lante
3. jan 2009

Petruči, hlavne sa snaž odsávať a ani nie tak kvôli Linduške ako kvôli sebe, aby si nedostala zápal mliekovodov.......ak nebude stačiť mliečko, daj Sunar a čo, nie každé dieťatko musí byť kojené, ak to neide.....Inak mužova sesterka, tiež kvôli rovnakému problému ako ty nekojila...odsávala odsávačkou a malej dávala z fľaše. Ručne neodstriekaš toľko ako za pomoci odsávačky.

Magduš ahojky 😉
Mrzí ma, že sa neozývam, ale akosi nie je čas :-P

mm1
3. jan 2009

svetluska: pozerala si album, alebo to vianocne prianie???? 🙂

lia
3. jan 2009

ale ked ich ma uz krvave,popraskane,to uz musia byt poriadne lieciva podla mna,treba sa poradit s lekarkou nejakou 😒 samozrejme musi byt vikend 😒
tak to muselo byt super,na chate je najlepsie,kde ste boli ??na sk??

mm1
3. jan 2009

lante: ahoj kati, tak to verim,.... nas drobeclozí a uz sa i stavia, tak oci mam ako na stopkach... ako moja???? uz sa citis dobre???? pana, ze uz 17. straaaaaaaaaaaaaašne to leti.....

lante
3. jan 2009

Svetluš, tak to si odsilvestrovala aj za mňa 😀

petruci6
3. jan 2009

tie klobuciky som kupila a vyskusala,ale ked som zbadala na nich tolko krvi v momente som sa zlakla,co ta malicka zo mna papa,tak som hned prestala

s tymi kapus listami to skusim,dakujem za radu 😉

lius netrap sa,to zvladneme 😉

inak po cisarskom su najhorsie prve hodiny po prebrati potom je to uz lepsie kazdou hodinou
hlavne si mozem normalne sadnut,co ine mamicky nemozu,kt boli zasivane zospodu
fakt neviem co je lepsie,lebo vytrpite si aj jeden aj druhy porod,ale ten koniec stoji za to 😵

lante
3. jan 2009

Dnes si Vili na výlete "rozbil pusu" teda vyklopil sa z bobov a padol rovno na tvár. Prerazil si zubami hornú peru. Takmer pol minúty trvalo kým sa nadýchol, takže bol fialový a celá pusa od krvy.....z oboch kútikov mu tiekla.....a celé pery mal od nej....tak sme utekali dnu ho opláchnuť, či to nie je niečo vážnejšie, našťastie nič, tak sme išli o5 von.

svetluska.p
3. jan 2009

magdi, aj aj 😵
ahoj lante, vam totiez pekne bezi..
lius, tu nedaleko kosic sme boli. len som strasne objedena...

mm1
3. jan 2009

petru: hej tie kapustne pomohli velmi i kamaratke... mala v zasobe nasekanu kapustu, teda nie nasekaku, proste listy kapusty prikladas na prsia, zle som sa vyjadrila....

tie klobuciky teraz na chvilku vynechaj, ale potom papajte s nimi, ked sa ti trosku na prskach ulavi, tak za dva tri dni, skus to....
a hlavne je, ze mliecko mas... a tym ze budes odsavat odsavackou tak sa i bude tvorit...
Inak Linduska je krasnucka..

lucim
3. jan 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

lante
3. jan 2009

Petru, ty si bola v celkovej narkóze?

Magdi v pondelok začnem 18-ty 😀

svetluska.p
3. jan 2009

cau lucim, aj vam to odsypa nenormalne..baby, cas tak leti ....

petruci6
3. jan 2009

ahoj luci 🙂

lante ano bola som v celkovej,nechcela som spinal,ale 2hod po prebrati mi ju hned priniesli ukazat

mm1
3. jan 2009

fakt cas strasne rychlo leti.......

ahoj Lucim....pekná 14

Lante - kde ste bobovali???? mala dostala pod stromcek sanky, ale asi ich tento rok nevyuzijeme....a už dobre???? uz neplacka????

svetlus: uz mame 6 zubalikov... ale ocny, to bola fuska, to ti poviem, no na nalade to natalke neubralo.....

lia
3. jan 2009

ani nehovor svetlus,ja som jak slon po tychto sviatkoch 😠 som na nervy z toho zase ☹
petru,na balkone sa mi chladi cervena,poslem ti ju skypem?? 😀 ale faxom??????
cau lucim a vsetky babulky,konecne sa tu stretneme stara parta 🙂

mm1
3. jan 2009

to už dlho nebolo, ze sme sa tu takto stretli.....
Ja chodim teraz minimalne, ale som rada, ze teraz som tu.... a ste tu vy.... 🙂

lia
3. jan 2009

na babe je zevraj sneh magdus 😉

lucim
3. jan 2009

petulik, dufam ze sa ti prska daju do poriadku, 😉
pozeram, ze je to tu ako za starych cias, kocky kecaju, mmka vari, parada 😀
tehulky sa zvacsuju, babatka rastu 😉 a snazilky sa snazia . 😉 a svetluska je zlaticko 😉

lia
3. jan 2009

a ja co lucim?? 😅 j a som kde ??ja patrim k svetlus 😀 😉

mm1
3. jan 2009

lucim: teraz nevarim moja... ale na prska zapalene su dobre listy kapusty, aj ked je to vlastne potrava, pomaha...🙂

lia: no na Babu sa mi s Natalkou velmi nechce... po ceste tam by mi urcite zaspala v aute, potom by bola rozospinkana, takze sane sme zatial schovali a pockame na Perinbabku... 🙂

lucim
3. jan 2009

liuska je nase optimisticky verny milacik, ktorej vsetky fandime 😉 cmuk
jooooj, kocky, ja vas mam tusim rada 😉 ... to zo mna srsia tie tehu hormony .
inak, vcera som bola na NT screeningu, mame akurat rozmery .... fotka je rozmazana, casom dodam . a doktor mi navrhol amniocentezu, bo som stara. 😝 😖

mm1
3. jan 2009

lucim: a co ty na to???? myslim na amnio....

lucim
3. jan 2009

magdi, juuuuj, vidis, nepozorne citam, ale ked ja ta mam k tym receptikom priradenu, kazdu chvilu do receptov, co si posielala, cumnem .... 🙂

lante
3. jan 2009

Magduš boli sme na strednom slovensku v dedinke Košecké Rovné......asi tak 20 km od Ilavy. A boby sme dostali pred rokom k plienkam Huggies 😀 Po plači bolo do 15 min. ale teda vydesil aj mňa.

JA idem aj tento raz do spinálu. Je to lepšie ako celková narkóza....teda aspoň pre mňa. Mala som spinal a v celkovej som už bola 3x.....to by stačilo.

petruci6
3. jan 2009

inak odkedy som porodila,tusim so mnou hormony mavaju este viac ako v tehu 😀 vsetko ma rozplace

petruci6
3. jan 2009

uz sa preberame konecne,tak ideme papat

pekny vecer a dakujem za radu 😉

mm1
3. jan 2009

petru: neboj to sa upravi..... 🙂 ten plac i tie prska, uvidis... potrebujete si na seba zvyknut a zohrať sa... 🙂

lante: jááááááááááj tak.....hlavne ze si nevybil zubky....

lucim: to je pekne od teba.....ze som tvoja dvorna kuchyna 🙂

lucim
3. jan 2009

my a amnio .... vaham, precitala som cely net hadam .... nepaci sa mi 1% riziko potratu - pre nas missedky je to podla mna hrozive cislo ..... zatial sme nakloneni verzii NIE. ak sa vam chce, napiste mi, ci by ste na to isli.

petiiiiii, kludne si poplac, ked ti bude hormonovo, kludne ma prezvon, pomrncime si spolu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre