Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
24. jan 2009

Som sa bala, ze keby sme boli vonku a zakricim na nu, tak sa dokotula ten havo 😀

bianca
24. jan 2009

😀 😀 😀

lucim
24. jan 2009

aj nasi susedia maju vlciacicu lindu - ale petulka o tom vie a vlciaky ma rada 🙂

bershka
24. jan 2009

stani: teba kto odrodil? ja dúfam, že tam bude Dečkov, alebo Bartkuliak, či Bartoviak, či jak sa volá

bershka
24. jan 2009

luci: poznám jednych, čo majú ratlíka menom Očko 😀 😀 😀 😀

bianca
24. jan 2009

kamoska ma civavu a vola sa Maria.Je to fajne ked na nu vonku vola Mařenko alebo Maňa.

stankatt
24. jan 2009

Luci Lina je naaaadherneeeeeeeeee meno, pri druhom budem rozmyslat 😉
Bersh ja som mala stastie, sluzbu mal Deckov a Kovacicova. Obaja boli strasne super 😉 😉 😉 samotny porod dokoncil Deckov. Perfekt doky- odporucam. Vybaveneho som nemala nikoho- 7000, nemam navyse

bershka
24. jan 2009

bianca: 😀 😀 😀 😀

ja som videla jacka russela, ktorá sa volala Boženka

bianca
24. jan 2009

inak susedovci mali Soňu a mi Rexa standartne 😀

stankatt
24. jan 2009

inak svagrina rodila v pon a bol tam Bart... neviem jak sa presne vola, vraj je dobry.

bershka
24. jan 2009

stani: no veď práve, ja takisto nekadím peniaze a ani môj woody ich nekadí, bola som na pohotovosti u Dečkova a on bol super. Jaký zajačik, čooo? ročník 78 ty kokos, normálne som sa červenala 😀 😀 😀 😀

stankatt
24. jan 2009

on je tak stary ako ja? ty kokso, ale je chrumkavy 😀

bershka
24. jan 2009

bianca: naši majú Kačenu, lebo som ju našla na Katarínu. ale hovoríme jej Kačica keď je zlá, inak Katy

bershka
24. jan 2009

stani: aj ten Bartkoviak je chrumkavý... neboj nič... Keď sa mi v škatuli hrabali, tak mi nebolo všetko jedno.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bianca
24. jan 2009

bershka sak az to pride tak ti to bude uplne jedno 😀

stankatt
24. jan 2009

bersh 😀 😀 😀 ten posledny mesiac ked som chodila do nemocky na kontroly, som mala pocit, ze sa mi tam hrabalo pol Trnavy 😀 😀 😀 😀 Kontrola po sestonedeli bola uz malina... 😀 😀 😀 😀

bershka
24. jan 2009

stani: ja len dúfam, že mi na izbu nedajú žiadnu cigaňu olašskú, lebo ma švihne. nebudem vedieť, či skorej držať malé, alebo stolík 😖 😖 😖

bershka
24. jan 2009

no stani, ja som to min. rátala, koľkí doktori mali "tú česť"
narátala som ich cca 12

bershka
24. jan 2009

bianca: ale máš recht, len nech to ide hladko a bez komplikácií

stankatt
24. jan 2009

Ja som bola sama, iba prvy den tam bola taka kocka z PN, bola v poho, len jej mala sa narodila v 33tt a bola na JISke, tak to bolo smutne, potom som bola sama, ale zas ked som isla na wc, alebo do sprchy malu som musela dat sestricke 😒

Inak mam pocit, ze som tam bola najstarsia 🙂 vedla bola 17tka a 22.. 😎

bershka
24. jan 2009

stanka, si predstav, že kamoškina segra sa dohodla so štrbom, že 22.2. o neviem akej sa tam stretnú a on ju odrodí... ty vole, to aj ja chcem takto..

stankatt
24. jan 2009

Bersh mozno budes mat pri porode skupinu studakov 😀 😀 😀 😀

stankatt
24. jan 2009

bez zmluvy? vraj sa to da..

bershka
24. jan 2009

stani: ja im dám študákov.... keby to boli medici, nech sa páči, nech si aj šáhnu, ale ke´d to budú puberťáci zo zdravotnej, tak ich pošlem svinským krokom do teplých krajín 🙄

bianca
24. jan 2009

stani ja som bola na nadstandarte sama a malu mi nezobrali ani ked som bola uplne ko

stankatt
24. jan 2009

bersh naj je kazde rano vizita... sa rozcapis na posteli, doky kukne z 5tich metrov, opyta sa ta na stolicu a hotovo 😀

bershka
24. jan 2009

no či tam je zmluva neviem, ale keby sa to dalo aj bez nej, možno by znížil cenu, tak by som sa dohodla. mooožno

zuzkaprofant
24. jan 2009

cafte no co berska ako mas vidim ze tak tehotno ako aj ja , ja som za tebou 2mesaice a sa uz s postele sama nepostavim , dochodkyna a nemam asni r ide mi 😀 😀

len vlasta nedavaj meno moja svekra sa tak vola 😝

stankatt
24. jan 2009

bia to vazne? v tt ked male huci v noci jak das, dojde sestricka a zobere ti ju, aby si si odpocinula 🙂

bershka
24. jan 2009

bianca: ale no toto, ty si taká herečka? 😀 😀

stani: a akú stolicu by chceli, keď mi dajú klistír? kým sa im tam "vystolicujem" to bude aj týždeń 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre