Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
13. feb 2009

aj ja,urcite bude peknucka 😵
kukam kazdy den,ci to neprislo 😀

zuzkaprofant
13. feb 2009

aj ja zatial nic inac asi najhosi je posledny mesaic vkuse cakam kedy to na teba pride ze?

loss
13. feb 2009

jej Zuzi takze chlapcek gratulujem 🙂

lante
13. feb 2009

Zuzka gratulujem 😀
Aj my očakávame chlapčeka 😀

lucim
13. feb 2009

ahojte maminky, zajtra veseleho valentina zelam 😉
a usg - mame vsetko ako ma by&t, aj rozmery, aj vek, aj pocty aj ulozenie, a chlapcek je potvrdeny. 🙂 ka

zuzka, lante, tiez gratulujem k chlapcom 🙂

emmaelzer
14. feb 2009

Lante tak gratulujem k balemu bubuskovi

bianca
14. feb 2009

jej kocky gratulujem k pipikom

vilkakatka
14. feb 2009

Ahojte mamulky 😉

Uz som tu nebola asi 100 rokov ... ale rada sa zase pripojim 🙂
Mame sa fajn, Adelinka rastie ako z vody, no a v brusu mame dalsieho pampusika, tak sa velmiiiii tesime 😵 😵 😵

Zelame krasny zalubeny dnicek 🙂

smejko1
14. feb 2009

blahozelam vilkakatka.......... to si uz 4-taaaa, lante, emily, kubko, ine sikulky ste

lante blahozelam ku 2hemu pipikovi 😀

smejko1
14. feb 2009

aha a krasneho valentina 😀

nech vas muzikovia a manzelikovia posluchaju tesia a lubia 😝

smejko1
14. feb 2009

lucim aj tebe blahozelam ku pipikovi....... to ja takto odzadu citam 😀

petruci6
14. feb 2009

caute maminy,

vilkakatka gratulujeeeeeeem,dlho si sa neukazala 😵 😵

baby takze vyrovnavate skooooore s pipikmi?? 😀 doteraz tu bola prevaha bab

habibi78
14. feb 2009

ahojte babule.
vilakatka, blahoželááááááááááám, to je super, že sa to tu zase rozbieha druhým kolom.... 😵
inak, snívalo sa mi dnes v noci, že som bola tu na MK a svetluške svietilo pri mene 8tt..... to by bolo supiš.... 😀

ja som bola dnes na pohotovosti, tak mám hnisavú angínu, chronický zápal mandlí a zápal vonkajšieho ucha.... parááááááááááááááááááda..... 😝

bianca
14. feb 2009

vilkakatka gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

habíbi angina fakt potesi a ked mas k tomu este aj tie vsetky bebechy tak duplom

loss
14. feb 2009

jeeej vilkakatka aj my sa pridavame ku gratulacii nech len fazulenka krasne rastie 😉

loss
14. feb 2009

ozaj zabudla som dnes mame 9 mesiacikov 😵

bianca
14. feb 2009

loss gratulujeme 😵

stankatt
14. feb 2009

ajojte, pekneho valentina 🙂

emily3
14. feb 2009

Ahojte
vlkakatka graaatuluuujeeeem ..september to isti 😉 😉

habibi tak to nic moc, cim skor sa uzdrav 😉
ja som dnes bola na pohotovosti u zubarky, vcera ma priserne boleli zuby, v noci som ani nemohla spat, panadol vobec nezaberal....radsej by som isla rodit ako bolest zubov 😝 ,

smejko na plese bolo super. Manzelik si najprv nevsimol moje saty, mala som na nivh sako..a myslel si ze mam tie moje ciere...ale potom sa mu ukazala 😵 😀 ...super..program bol super, aj sme sa dobre najedli a dokonca sme vyhrali v tombole jednu cenu .( co sa nam nestava ale televizor to nebol) no velmi sme si spolu nezatancovali, manzel robil dja..ale zabavili sme sa. domov som prisla o 3.30...a rano o 7 zacali nase deti...mami!....tak som spala asi tri hodky...

loss gratulujem vymesaciu, to strasne leti .

cucuska
autor
14. feb 2009

vilkakatka: GRATULUJEM no tu sa to prfiš rozbehlo, normálne sa to tu rozbehlo. SOm z toho nejak mimo. MAlá je krásna a naozaj rozkošná. Inak septembe bude veľmi zaujímavý, samá ďalšie kolo misseďáčiek

emily takže ste sa perfiš zabavili

Ja som sa akuát vrátila zo sauny a zplávania, po skoro dvoch rokov som konečne niekde bola a bolo to perfektné, síce mi už chýbala Emuška ale oddychla som si aj 3 hodiny je oddych 😀

smejko1
14. feb 2009

emily, tak som rada, ze si sa zabavila

lossik - blahozelam, pozrela som foto a mala je krasna copana

cucuska
autor
14. feb 2009

smejko ahoj 😉 ako sa máte?

stankatt
14. feb 2009

SMEJI MALY SPINKA? mONIKA UZ CHVALABOHU ZALOMILA 🙂

stankatt
14. feb 2009

Lossik blahozelam 🙂

cucuska
autor
14. feb 2009

je tu niekto??? alebo som tu zas v nevhodný čas a teda zas sama 😎

bianca
14. feb 2009

jej Loss fakt mate uzasne copy.No nadhera.Z malej rastie neskutocna krasavica

lante
14. feb 2009

Húú húúúúúúúúú tuším som rozšírila nákazu 😀

Vilkakatka, blahoželám 😀

petruci6
15. feb 2009

dnes nikto??
ako sa mate maminy?my sme dnes isli von,ale mama vydrzala iba hodinu,lebo mi odmrzla hlava a aj dieta v kociku 😀 ja chcem teplooooooooooooooooooooo a letoooooooooooo 😠

bianca
15. feb 2009

Petka hoj a napodobne.My sme sli sice autom na nakup ale ked som mala malu vytiahnut do tej fujavice tak ma srdce bolelo a letela som s nou do vnutra lad nelad

petruci6
15. feb 2009

to takto ma byt este cely tyzden,ved zosediviem,ked s nou nebudem chodit von,lebo ona mi spi v kuse 2hod iba v kociku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre