Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
8. mar 2009

no dnes je to lepsie, mangel mi to fotil a je tam taka mala dierka, kt. drzal ten steh. tak hadam mi to neostane otvorene a sceli sa to... uvidime

bianca
8. mar 2009

bersh ono by to malo byt uz zhojene.Mne vyberali stehy s bruch na 9 den.Teraz by si sa ale nemala namahat a nedvihat bic tazke co asi bude problem pri Sarinke 😀

stankatt
8. mar 2009

bersh to by uz malo byt OK, vnutorne stehy sa vstrebu a vonkajsie vypadnu tak do 2tt 🙂

emily3
8. mar 2009

ahojte mamaicky, Misko sa ma uz dobre, dnes ani nevie ze ho vcera operovali, teploty nema, je vsetko co nezje jeho a beha a vylieza na stolicky, stale v pohybe. zajtra by ich mali pustit domov tesim sa. som rada ze uz je to za nami, lepsi cas ani nemohol byt, ocko je snim a je skvely, Misko ani nechcel ist ku mne, ked som prisla, pytal sa ocinovi na ruky...tak maju cas byt spolu 😉 ( ked som prisla tak obaja spali vedla seba na posteli 😀 )

bianca
8. mar 2009

emily to je super.

habibi78
9. mar 2009

emily, to je super, teším sa s tebou.... 😵
teraz budú malý s tatom najlepší kámoši.... 😀

bershka
9. mar 2009

čaute kočky

habibi: kukám, že nemôžeš spávať... 😀

ten môj chrúst hajá už od 12 v noci. nemám ju budiť na papanie? 😕 😕 😕 😕

lolka
9. mar 2009

dobre ranko 😉
emily, tak super, uz to mate za sebou a dobre to dopadlo. deti sa rychlo vystrabia z bolesti a aj zabudnu ze ich nieco bolelo alebo ze im nieco robili. a aspon si tatino poriadne uzil Miska 😀

bershik, nebud ju, ved ona si povie, ked bude hladna 😉
woodynko ziarli ? chudacik, ty si bola pre neho č. 1, najviac si sa mu venovala a teraz ked vidi, ze sa viac venujes Sarinke, tak to nechape a ziarli 😖 ale on si zvykne, berte ho na prechadzky, neodhanajte ho, pripadne si ho uplat nejakou dobrotkou 😵

emily3
9. mar 2009

Ahojte, idem si pre svojich chlapov hrdinov 😉 , len to trocha trva kym vypisu papiere a tak, cez tyzden tam je frmol, prijmi vydaje
uz tekam teraz mi volal ze moxem prist

lucim
9. mar 2009

ahojte pusinky
😉
emily to je dobre ze to ma misko uz za sebou a tak v pohode, tesim sa s tebou. 😉
bershik cmuk tebe aj malej Sarinke. zlatinko . 🙂 co tvoje stehy?
a woody este trucuje? ja sa obavam, co bude robit nasa macka, ked donesieme Matesa.

bianca
9. mar 2009

bersch ak este súi ju zobud aby jej neklesol cukor.V noci ju nechaj spata ale po 8 ju zobud ak celu noc spala

evitkamalicka
9. mar 2009

ahojky 🙂

stankatt
9. mar 2009

ajojte 🙂 Emili super, ze uz to mate za sebou 🙂

petruci6
9. mar 2009

ahojte,
emily to je super,ze to uz mate za sebou a uz ste vsetci domka 🙂
kde je nasa dalsia rodicka?

stankatt
9. mar 2009

my dnes ideme na poradnu, som velmi zvedava na tu vahu 😀 😀 😀 😀

petruci6
9. mar 2009

aj ja 😉

stankatt
9. mar 2009

to zas bude placu.... ked zbada dokynu, uz aj ide... hubenka nakrivo... a taky lutostivy plac spusti... 😝

petruci6
9. mar 2009

budu ju aj ockovat?
ja sa uz vopred obavam co bude na nasej dalsej poradni
maju ju ockovat a ona vie spustit taky rev,ze na seba s dr kricime,aby sme sa poculi
bude to spevacka s takym hlasom

babo ako je to s tymi povinnymi ockovaniami? lebo nepovinne nedam
kolko x a kde to pichaju?

zuzkaprofant
9. mar 2009

ahojte co nove ja tu od rana pobehujem po byte bo oco reparuje co som pokazila a mamka vari a vypeka a obaja vkuse nieco hladaju tak im podavam veci az slavovku mam na nohach 😀

stankatt
9. mar 2009

nebudu ju nastastie ockovat. 😉
Ja som dala nepovinne preti pneumokokovi.... Dava sa do noziciek. ockovali naraz aj s povinnym, tusim v 3mes. Tak do kazdeho stehienka 😉 a potom za 6 tt preockovanie. A doktorky su zvyknute na rev, staci ked cakam v cakarni a pocujem ako tam ine deti revu....

petruci6
9. mar 2009

dve do kazdej? a ked nedam pneumokoka,tak daju len do jednej a tiez sa preockuje po 6t?
aj mala z toho horucky?

stankatt
9. mar 2009

do kazdej nozicky 1 😉 tusim nepreockovava.... Monika nemala nic... ziadne teploty, bola len trosku mrchava, ale to byva hocikedy. 🙂

petruci6
9. mar 2009

chuda,to jedna nestaci? ved po tej prvej ju uz neudrzim ☹

stankatt
9. mar 2009

Petru , drzala ju sestricka 🙂 ja som bola na boku....

petruci6
9. mar 2009

aha 🙂

bianca
9. mar 2009

jeeeje tu je zivoň

decka my ideme 12.3. na nausnice a uz ma teraz srajdu z toho

petruci6
9. mar 2009

boze nausnicky,my este tiez nemame 😝

bianca
9. mar 2009

petru ale mi uz budeme mat pol roka 😀

bershka
9. mar 2009

lolka: ja ho neodháňam, na prechádzky sa s ním ísť nedá, lebo je to taký otarený trt, strašne šteká. je nezvládnuteľný. teraz má vojenský režim, zobral ho do parády svokor. 😉

lolka
9. mar 2009

bershik, no chudak, bude si musiet zvyknut 😒 neboj, Sarinka bude kamoska ked uz bude aj normalne papat, to len bude pri nej stat a cakat co jej padne prip. cim ho bude krmit 😵 raz ked k nam dosli kamosi s 2r.synom a mal v rukach chrumky, tak nasa herecka pri nom sedela ako vzorny pes a on daval jednu chrumku sebe a druhu jej.....pekne to striedal 😀 😀

este ze si nepamatame vsetky tie injekcie, ockovania, prepichovanie usiek.....chudatka babatka ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre