Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
24. mar 2009

ahooojte, no vcera vas tu bolo. nestiham k pc, ale teraz mi Misko zaspal tak aspon na chvilinku.
Misko je dva tyzdne po operacii, ani o tom neviem, rana sa mu pekne zrastla a skoro to uz nie je vidiet. teraz samu tlacia zubky, niekolko naraz, tak je z toho hotovy a stale soplikuje...drzime sa vety : deti rastu so soplikmi."
Monika vcera doniesla domov prvy vykricnik. tak som sa jej pytala ze za co...nechcela mi povedat.( tak som vymyslala scenare, ze sa hrala cez hodinu, alebo niekoho zbila!! 😨 ?) nakoniec z nej vyliezlo ze nemala nahradnu bombicku. Vymyslala s peracnikom a zobrala si taky s jednym vackom, do ktoreho date vsetko a nemamte vobec prehlad co tam mate a bombicky si zabudla prelozit. aspon sa poucila a vecer si dala vsetky veci pekne do svojho peracnika...opica mala 😅 😀
Mareka v skolke ucitelky chvalia ze je sikovny, poslusny...a potom si to vynahradi doma, mam pocit ze sa doma musi predvadzat a strasne sa jasi..nemalo by to byt opacne? ale uz su velkaci vsetci. chalanov sme ostrihali...skusim spravit fotky a dat. nespoznate.

svetluska.p
24. mar 2009

ahoj babule este raz. roboty jak na kostole do kelu. ale zas fajn, ze je 🙂). lantik, stretko ma byt 30.5. pridem a viac neviem. cas a miesto musite povedat vy.

sloniiicek
24. mar 2009

ahojte kocky. prajem vam pekny dnicek. tak aj my sa emily pridavame k soplikom. nas vcera chytili. ale dnes sa mi to zda onieco lepsie.

svetluska.p
24. mar 2009

panecku emily, obdiv moj mas. skolacka, skolkar, batola a este si tehula. neskutocne sikovna baba, ze to stihas.

svetluska.p
24. mar 2009

brala by som tolko detvakov. musi byt uzasne, ked sa vsetci zleziete pri stole. cela ta namaha sa vam vrati, ked zostarnete. uzasne. naozaj.

svetluska.p
24. mar 2009

no nejak filozoficky som sa dnes zobudila.

svetluska.p
24. mar 2009

serus adi.

sloniiicek
24. mar 2009

svetlus a to nehovorim, ze emily este tusim studuje na vyske. 🙂

sloniiicek
24. mar 2009

inak, jeeej svetlus, konecne ta vidim. davno som o tebe nic nepocula. ako sa ti dari?

emily3
24. mar 2009

svetlus 😀 az na tp batola...Miso je male tornado, uz daaavno sa nebatoli...beha jak sarkan a vsade a to naozaj vsade vylezie...( maly horolezec po tatkovi).
tesim sa na stretavku, bude to u Kiki ako sme sa dohodli hej,?

sloniiicek
24. mar 2009

emily a kedy ma byt ta stretavka?

svetluska.p
24. mar 2009

adi, dakujem, dari sa 🙂. ved napisem IPku. len vela roboty je v praci. novy system nasadzujeme, tak makam.
emily sorry, fakt, na VS som zabudla. kde beries energiu?

svetluska.p
24. mar 2009

emily, ja vobec neviem, kde a o ktorej stretavka. adi, tesim sa, ze dojdes s malou 🙂.

svetluska.p
24. mar 2009

kocky, co je s vevkou. dlho som ju nevidela. sice je pravda, ze som tu dlho nebola. ale predsa.

stankatt
24. mar 2009

svetlus si sa rozkecala 😀
Emily mas doma pekne veselo. Dnes som mala ist plavat, sak nedosla mrcha? No moooozem ja sportovat? 😀

svetluska.p
24. mar 2009

hej hej, nejak samozabavnicim, ci co stani 🙂).

svetluska.p
24. mar 2009

stani, s tou mrchou. no zivot ti hadze polena pod nohy 🙂))).

sloniiicek
24. mar 2009

dufam, ze budem moct prist na tu stretavku. ako to, ze nevies svetlus, ze kedy je stretavka? ved doletis dufam, nie?!?!?! lebo sa na teba tesime

stankatt
24. mar 2009

Svetlus sak to. chodi sice raz za 2-3 mesiace ale sak co uz. 😎

svetluska.p
24. mar 2009

adi, jasne, ze dojdem. ale tak som to myslela, ze viem, ze je 30.maja. len miesto a cas neviem. a aj jja sa tesim na vas.

emily3
24. mar 2009

stretavka no neviem ci sa nieco nezmenilo, lebo sme sa o tom bavili davnejsie, ale sme sa zhodli ze prepadneme Kiku u nich doma. ked bude pekne pocko ( co bude) mozme byt vonku a opekat si a tak, detska mozu lietat po okoli...ale o kolkej to neviem.
tak treba zistit kde byva Kika a je to. 😉 , ( v karlovej vsi..Liscom udoli, je to dost zastrcene ale v prirode.)

sloniiicek
24. mar 2009

tak uz som zapisala do kalendara datum. mne sa jednalo hlavne o ten datum.

sloniiicek
24. mar 2009

to uz moznoze budeme mat nove auticko. 😀

svetluska.p
24. mar 2009

Adi, pozeram fotky malej. cely tato 🙂.

emily3
24. mar 2009

slonik, vyuzivate srotovne? 😉

sloniiicek
24. mar 2009

jej a kde ich pozeras? na picase?

emily - vyuzivame srotovne, ale nie z nasej embecky. ale tatino moj nam ponukol auto, ktore je napisane na mna. 😀

stankatt
24. mar 2009

Adi a ake auto kupujete?

svetluska.p
24. mar 2009

adi, tu v albume. ale aj na picasu obcas cumnem.

sloniiicek
24. mar 2009

svetlus - na picase su cerstve fotecky. tu som uz daaaaaavno nevlozila.

stankatt - skodu romster

sloniiicek
24. mar 2009

uz cakame na vyrobu. resp. kym nam ho vyrobia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre