Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
27. apr 2009

jeeejjj,strasne ste zlatunke babulky 😵 😵 😵 az som sa rozplakala.dakujem 🙂
smejus,ja ani nic nevladzem,stale len spim,uz mi je az blbe ked mi niekto zavola,ze lezim,bolieva ma strasne hlava,neviem,ale myslim,ze mam alergiu na tieto pele a tak,mam uplne zacpaty nos a dutiny.
svetlusik,oplujem ta ked tu budes 😉

lia
27. apr 2009

smejus,kde mam zacat?? 😅 😀

bianca
27. apr 2009

lius ja som mala do nosa livostin a super.Juj ja som radaaaaaaaa

zuzkaprofant
27. apr 2009

lius rano si vyvetraj bytik a uz o 10hod zatravaj vsade okna ja to tak robim inac by som paradne napuchla lebo teraz vsetko mozno kvitne brutal apson u nas je vsetko zlte

akurat sme sa vratili s prechadzky ledva som sa dotrepala hore 3 schodikmi co vedu do domu no hruza nohy nepracuju uz vobec 😀

lia
27. apr 2009

to je na co bius??moze sa aj v tehu??ja mam este v jednej dierke prepazku a celu ju mam vysusenu a skrabe ma hrdlo,ale nie je to z choroby,to je podla mna alergia
🙂 🙂 🙂 🙂

lia
27. apr 2009

ved som zatvarala,sak tu sa prasi jak fras zuzi 😒
to si ja ani neviem predstavit,ja uz som teraz jak vagon 🙄

lia
27. apr 2009

kikus,uz ti dali aj knizku??kedy ides k lekarovi teraz??

zuzkaprofant
27. apr 2009

lius no dako vvydrz radsej neber nic prve 3 mesaice

lia
27. apr 2009

sak to,ale je to na nervy ,lebo mi ide prasknut hlava z toho 😒
zuzi,ty kedy mas ist k lekarovi??uz ti to nechceli aj vyvolat??

stankatt
27. apr 2009

Lius ja som taka vytesenaaaaaaaaaaaaa z vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas

lia
27. apr 2009

ste ma az rozplakali 😢 😀 😵

zuzkaprofant
27. apr 2009

idem v stvrtok nie tu sa vyvolava az 10dni po termine do vtedy prasknem dnes mi zily take vybehli na stehnach ze hruza ved ked tak pojde dalej nebudem vladat maelho vytlacit bo nemam silu vobec uz

lia
27. apr 2009

no budes musiet tlacit,oddychni si este kym sa da a potom hor sa tlacit valibuka 😉
aj ja idem vo stvrtok k lekarovi,juujjj,ja sa tak bojim gynekologov,radsej by som si pol ust dala vytrhat aj bez narkozy

stankatt
27. apr 2009

Zuzi myslim na teba 😉 , moja drzkaj sa, uz to bude 😉

bershka
27. apr 2009

liuska, to sa ti zdurili dutiny, lebo ich mas teraz prekrvene. ja som to mala tiez.

lia
27. apr 2009

dnes porodila aj bambi,juujjj,aku mam z nich radost 😵 😵 😵

lia
27. apr 2009

a co si s tym robila??ani dychat si nemohla??

bershka
27. apr 2009

jeeej, faaakt? no gratulujem. boze to su krasne spravy. aj moja sestra je tehuuu. vcera mi to oznamila

bershka
27. apr 2009

lius, no slapala som na otrivine. co uz... dychat musis. doky mi povedal, ze to do krvi nejde.

lia
27. apr 2009

tvoja sestra??jeejjj,to je super 🙂 🙂 no opytam sa ho a skusim zatial vydrzat a ked uz nebudem vladat,vyskusam nieco

bershka
27. apr 2009

lius a to si brala nejake lieky, alebo to slo samo?

lia
27. apr 2009

samo sa to urobilo ,samo sa to staaaaaaallooooooooooooo 😀

stankatt
27. apr 2009

Lius 😀 😀 😀 😀

bershka
27. apr 2009

😀 😀 😀

bianca
27. apr 2009

lia ano.Mne hovorili vsetci ue ked budem tehu tak alergia dostane grady a aj tak bolo.Za to teraz mam rel.klud

stankatt
27. apr 2009

Tak lius cakame fotecky fazulky a brusinka 🙂 My co uz to mame za sebou, sa uz len tesit s vami budeme 🙂

lia
27. apr 2009

minule mi nedal foto,tak mi to bolo blbe si pytat.ale teraz mi ide uz robit aj odbery a tehu knizku,samozrejme utz,tak dufam,ze mi uz da,aj ked tam bude len o troska vacsia machulka 😵
takze mam sa na co tesit,aj vas bolela z toho hlavaa??a stipu ma este aj oci.ale to neviem ci to nie je z tej vecnej unavy 😅

stankatt
27. apr 2009

Lius pytaj! povedz, ze na konovi cakuju na fotky 😀 , hlava ma nebolela, nejak to ale rychlo preletelo 😀

bershka
27. apr 2009

baby, ja som si vcera poplakala, lebo som si uvedomila, ze som si tehu vobec neuzila. len som grcala, spinila, v 7. mesiaci skoro porodila.... ja to zistenie chcem prezit este raz, ale iba to prve.

bershka
27. apr 2009

lia, mna gebula stiiipala. fakt. vypytaj si od dokiho cipky do ritky na bolest.. to mozes

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre