Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
27. apr 2009

Bersh presne tak. Stale som sa niecoho bala.... a zarazu som hucala na sale .... a teraz ma mala skoro 9 mes. A druhe nejak v plane neni ☹

zuzkaprofant
27. apr 2009

berska a ako sa ma mala ty este kojis

trpezliva
27. apr 2009

Ahojte, konecne som uspala krpatu, zase to bol boj..ale na treti krat na ciciku zaspala. Lius, si predstav, ze by ti teraz do takej citlivej bradavky niekto kusal....jauuu...baby, ja uz nechceeeem kojit. ale chudatko Lili,zase nechcem byt krkavcia mama, aj tak uz staci, ze od decembra na nu budem mat menej casu. tak este s tym kojenim vydrzim. tu na konovi sa pise, ze sa zmeni chut mlieka ked je zena tehu...no prd...jej chuti este viac, a uz mi zacina aj tricko ztrhavat a hovori mnammnamnam, ked chce mliecko,no zlata je. 😵
ja idem 18.5. na dalsiu kontrolu, to mi budu brat krv, daju tehu knizku a budu robit dalsi uzv. sa tesim, len pojdem zase sama, lebo muzik je prec. Lia,vy ste boli spolu, vsak? prve babo je vzdy nieco specialne...
inac ty ked si videla minuly tyzden srdiecko, tak budes asi v rovnakom tyzdni ako ja. lebo ja to mam posunute. jej, mozno fakt budeme spolu rodit. 🙂
svetljus, plujem a posielam miliooony virusov az do KE!!!

trpezliva
27. apr 2009

lius a tiez vkuse vracias??
moja sestra je tiez tehu, chodi do novembroviek. tak sa nasi vytesuju,ze budu dve vnucence..alebo sa dockaju konecne prveho vnuka? 😅 ale sestre nic nie je! tak jej zavidim, este ani raz nezvracala... 🙄
smejko, no mas pravdu, uz si asi nikdy neoddychnem..az ked budu deti v puberte. joj, prve tehu som si uzivala, spala cele dni a teraz len poskakujem okolo Lili, vlacim ju na rukach kade-tade a stravujem sa nezdravo, lebo si nemam cas varit.

lia
27. apr 2009

jeeejjjj kikusik,Lili musi byt zlatunka,ze mnamm 😀
tak to si ani neviem predstavit kikus 🙄 to musi boliet,sak mna bolia len tak,ze chodim 😅
ano,my uz sme boli druhy krat a vo stvrtok ideme zase 🙂
tak potom kolkaty si tyzden??mne to tu na konovi pise presne ako na utz a ja presne viem kedy som aj otehotnela a vychadza to presne.kolko meralo dnes vase mimi??
a co muzik??tesi sa??ci este ste chceli pockat??

stankatt
27. apr 2009

Inak to je sila, aj my sme vedeli kedy presne sa stala "nehoda" 😀 😀 😀 😀

lia
27. apr 2009

kikus,ale ty si jak sparadlo 😀
nevraciam,len mi ide to ide hore a strasne mi je zle od zaludka,ale co uz,vydrziiiimmmm 😵 😵
ja sa totizto cely zivot bojim vracat ☹ kym mi to nevyleti same,tak to neviem 😒

bianca
27. apr 2009

lia kup si haslerky.Tie mi pomahali prezit nevolnosti.Som mala do konca 6 mes.stale.Fuuuuuuuuuuj

lia
27. apr 2009

ok,dakujem,zajtra nabehnem,mozno mi pomozu aj na dychanie 🙂
jeejjj,vy ste take zlatunke,kika uz vie do coho ide,ale ja som novacik vo vsetkom 😅

bianca
27. apr 2009

lia pockaj za rok.Ja len spomynam ako mi bolo sice zle ale na druhej strane dobre 😀 juj teraz sa len tak neobleciem a nejdem na nakup.Presne ako pisala Veva

mirip
27. apr 2009

jej liuš tak už si sa zviditelnila 😉 máš sa?

trpezliva
27. apr 2009

bianca, dik za tip..skusim haslerky. mam aj tie cipky co bershka spominala, alelekarka vravela, ze pokial to nie je velmi zle, tak radsej nech si ich nedavam...takze som sa rozhodla, ze vydrzim bez liekov.
lius aberies vitaminy? mne nechuti voobec zelenina ani ovocie, tak preto si davam Prenatal.
bianca, ze do konca 6.mesiaca??? to je hruuuza...ja ze este take styri tyzdne...
Lius,ja som 8my tyzden. ale presne neviem..ani velkost mimina. nieco 3.8mm alebo tak nejak som pocula..

mirip
27. apr 2009

liuš aj mne bývalo zle ale pomáhalo to že som nejedla sladké, sladké dráždi na grc a na dvíhanie žalúdka ešte viac...........a pravdupovediac ani mi sladké vemi nechutilo vtedy teraz občas zjem ale ked nie je netrhám sa za sladkým, hold lamé ide po mase 😀

bianca
27. apr 2009

Kika ale furt mi bolo zle.Dokonca som sa v noci budila na to.Haslerky som mala vsade po byte a o 2 som sa hojdala na posteli a cucalaaaaaaaaaaa

a co vam vobec kocky nezavidim tak to chodenie na wc.Ja som sla i 10x za noc 😝

stankatt
27. apr 2009

Baby ja som z vas takaaaaaaaaaaaaaaaaaa stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, normal to vsterbavam 😀 😀 😀 😀 😀 juj ako to bolo nadherneeeeeeeeeeeeeee a tak vam to prajem 😉 😉 😉
Kikus pri Liuske si negrckala? Tak to teraz bude chlap?

trpezliva
27. apr 2009

http://www.cas.sk/pesroka?action=profil&id=7927
dneska konci sutaz, poslite este prosim prosim hlas emilkovi.dik

lia
27. apr 2009

jejjj miripppp 😵 fajn,dakujem 😵 troska zle,ale v pohode 😀
kikus,ja si picham kazdy den injekcie na riedenie krvi a beriem femibion,zevraj je tam najlepsie spracovana kyselina.
a ani mne uz nechuti zelenina ☹ co ma velmi trapi 😒 ale zajtra skusim bez vsetkych octov,horcic,len tak...
ale akurat som dva kelimky salatov vyhodila 😒
ovocie a sladke mozeeemmmm 😵
a grgam ako prasiatko,to miesto toho vracania 😅

mirip
27. apr 2009

no vraj ked býva zle tak je silný plod tak aspon viete že všetko je ok, ked je zle 😉

lia
27. apr 2009

ja zas ani maso moc nemusim,najradsej niekde vonku alebo u niekoho ked ho necucham.
bravcove nemozem,to viem od vcera 😝
ja len zajtra idem do 7tt

mirip
27. apr 2009

mnw sa priečilo ked som videla surové 😝

lia
27. apr 2009

mirip,inak teraz kukam,ze aj my mame v talone bianku 😉 biuššš 😉 😀
ale samozrejme je tam aj Liana,Liliana atd...

lia
27. apr 2009

kikus,ty stihas ale vsetko 😀 idem poslat emilkovi

emily3
27. apr 2009

lia graaaaaaaaaaaaaatulujeeeeeeeeeeeeeem a veelmi sa teeeeeeeeeeeeesim. to su uzasne spravy, uz aby to bolo ok a v decembri pod stromcekom najkrajsi darcek.

mirip
27. apr 2009

no lilianu majú už v rodine a ja som na Bianku prišla náhodou, som mala jednu žiačku ako malý anjelik, blond vlasy, modré oči, super sa učia a volala sa Bianka tak sa mi to zapáčilo, a druhé v poradí Tamarka a tretie Sabína ale pre chlapca meno netuším, máme synovca Sebastiána ale pre naše ak by bol chlapec netuším, to asi nechám vybrať muža ale určite to bude také meno že sa dá povedať len ako v kalendári alebo zdrobnelina ale škaredo sa povedať nedá

lia
27. apr 2009

dakujeme emily 🤐 😵
no chlapca ani ja netusim,sice mam dve,ale manzelovi sa nepacia 😒 takze si pockame 🙂

bianca
27. apr 2009

emily drobisk uz haja?

trpezliva
27. apr 2009

Bianca by sa hodilo aj k Lianke. 🙂
Lius, nedavaj Lili, ani Lilly, ani Lilianu..je ich teraz ako smeti..faaaaaaakt, kazde druhe dievcatko sa tak vola. a my sme chceli Lili uz od r.1998 😝 .
my tiez nemame mena....manzel vybera chlapcenske a ja dievcenske.od kedy som tehu, tak mi vrta v hlave ta Johanka, ale ze vraj je to ciganske meno a to sa muzovi nepaci.
dakuje emilko za hlasy...hafhaf..ja mu posielam hlasy kazdu hodinu, preto ich ma tolko, ale nechyta sa na prve miesta, tam maju aj 800 hlasov niektori fanatici.

trpezliva
27. apr 2009

stankaaaa...no prave..pri Lili mi bolo presne rovnako zle.takze podla tejto teorie to bude baba. 😵 😵

lia
27. apr 2009

mne sa tiez pacila Lili kika uz davno,ale kedze ju mas ty a este cicush tusim,tak som to troska pomenila a bude bud Lia,ale bianka sa mi velmi paci,to moja mama s tym dosla hned a je pekne,ze sa neda skaredo povedat...

lia
27. apr 2009

a ty stale vracias kikus??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre