Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
20. máj 2009

ahojte. Vnku je síce krásne ale Emka spinká amne sa nechce učiť na sobotnú skušku tak som zas tu, len to čitam ačitama nič sa mi nechce. POkazili sa mi dvierka na umývacke tak čakam kedy mi zavolajú zo servisu že to pridu opraviť, d´fam, źe to nebude o rok 🙄
ako sa máte??? Ja som Emke dnes doobeda napustila bazén a tak sa v ňom aspoň pol hodinku okupala, poobede sa nam to nedarí, lebo už pofukuje vietor ale doobeda bolo dnes krásne a aj Emke sa to naozaj páčilo a ja som aspoň nachytala trošku bronzu 😀
Ja som cera skušala dať Emke jahody a ona stale len mňam mňam, ale nič, nevysypala sa a ani jej nič nebolo. Už mame 12 zubov, mame vonku všetky 4 stoličky takže teraz sa psychycky prichustávm na očné, fúfam, že to prežjeme v zdraví 😖

lia
20. máj 2009

ahojte 🙂
kikus,my ideme zajtra do poradne 🙂 ,som zvedava,dufam,ze je ok minnie
vcera mi vo vianocnom darceku zvalka vyratala podla krvi chlapca 😀 😀
a dnes mi prasli hemoroidy 🙄 ,do 16tej som chodila po velmi "prijemnych vysetreniach"
ja musim naozaj vsetko krista?!

zuzkaprofant
20. máj 2009

lius to ta velmi bolelo ze? nepriemna to vec fuj ja osm to mala tiez asi 2 krat a nikdy vice

a inac ako sa mi mas uz mas 11tt ako to leti doraz ty budes rodit babatko zdravucke krasnucke
inac dievcata poradte mi ako mam maleho udrzat aby mi cely den nespal a aby spal v noci a nie naopakk on mi cely den spi a vnoci bol vcera do 4 rana hore ja so modkvecla a chudak maritn ho zabaval aby neplackal a aspon ze uz chce dudlik lebo bez toho v kuse plackal tak sa vie snim aspoin zabavit 😀 ze ho vypluva a potom hlada a drzi pri puse 😝

emily3
20. máj 2009

kika kedy ides do poradne? teoreticky by som ti ju mohla postrazit, Mon ide do skoly v prirody, to rano odprevadiť a do videnia..marek v skolke a mam " len Miska" Mozem ti ju postrazit...

kika nie som super zena, dnes to na mna dolahlo...vobec som sa neucila, cele doobedie som bola s chalanmi vonku a prisli sme domov max. vypluti ze sme zaspali, a potom som este musela ist pre Mon, odviest deti k babke...ked vidim nas byt, je mi do placu, vkuse tu upratujem, len s otocim a je to horsie ako pred tym..to ma dnes vytocilo, potom marek je taky tvrdohlavy ze stale dookola hudie svoje bez ohladu na to ci mu poviem ano, nie alebo nic..jaci...a kazdu chvilu vsetci nieco " chu"...pocuvam len chcem chcem chcem... a potom na mna dolahli stresy zo skusky, a este nas dnes pozvali stari rodiacia ( prarodicia) na navstevu...vratili sme sa o pol desiatej....nevyjadrujem sa. krrriiiiiiiiizaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lia uzivaj si teho 😉 same radosti ze?

zuzka Christ je este malicky a este nevie ze je noc, den, casom sa to upravi. hlavne mu davaj papat kedy si to vyzaduje ( teoria ze ma jest kazde tri hodky je stara a zbytocna...tak to vydrzte a vychutnavajte kym je taky malicky a rozkosny a nepapuluje a pod...to zistis potom 😉

trpezliva
21. máj 2009

emily, dik, si zlata, ale ty co mas na krku tolko deti by si bola posledna koho by som vyuzivala. ved to nejak zvladnem, mozno sa zlutuju v cakarni a hned ma zoberu a potom aj vnutri budem supsup vybavena.
baby, o kolkej bude stretko??
muzik mi vcera napisal, ze odriekne svoju ucast na firemnej akcii buduci tyzden, aby mohol byt s nami. tak sa tesim, uplne ma to dojalo. nasa Lili spinka tak do 3tej-4tej, takze mi tak na 16tu prideme. vy kedy? navrhnite!!!
moze byt ten Sad Janka Krala?? zoberieme decky, piknik, pitivo a bude nam dobre.

trpezliva
21. máj 2009

emily, aj v auparku bude den deti, tak tam mozes skocit s Miskom, Marekom..atd. 😉

svetluska.p
21. máj 2009

ahoj sojky, kde ste vsetky?

sloniiicek
21. máj 2009

caute kocky.

tak my sa uz mame lepsie.

inak to stretko nakoniec nebude tam u teba kika? alebo kde teda bude? a nam to vyhovuje napr. okolo 15.-16.h

veva1
21. máj 2009

moze byt o 16,sa tesim 😵

kubko
21. máj 2009

ahojte kocenky, tak som tu naskok, ako sa mate? Dufam, ze ste vsetci zdravucki. Krasne nam tie tyzdne pribudaju.... mam velku radost hlavne z liusky, velmi velmi drzkam palceky

kubko
21. máj 2009

Bambulky nepoznate niekoho, kto chodi na nakupy do madarska? Chcela by som vediet, co tam vychadzaju Pampersky 1 a Huggiesky 4.

Svetlusik ahojky ako sa mas? Dufam, ze sa ti dari dobrucko,

my sa mame dobre, len mame teraz trosku soplik inak od marca mala vie hovorit R mala vtedy rok aj 4 mesiace, je pri tom strasne zlata 😀

tak zatial papa

zuzkaprofant
21. máj 2009

emily no zatial nepapuluje ale vie sa tak zlostit na ciciku ze az..........xiixiixi.cely ja ked som na nakupoch 😀 😀
co zase mate stretafku jhooooooooooooooooj uz by som aj ja rada sa s vami stretla ale ked osm tak daleko
ale snad niekedy sa svami aj uvidim 😉
moj maly papa ked si to sam pyta a on si pyta casto jemu sa na mojom ciciku velmi dobre spinka ale tutuo noc spal 4 hodky len od pol noci do 2 bol hore kukal ockami a nie a nie zaspat 😀

lia
21. máj 2009

ahojte 🙂
zuzi,bola to parada 🙄
a dnes mam poradnu 😅 bojimmmmm
kde bude to stretko kikus??preco nebude uz u teba??mne sa nechce ist niekam ,kde bude okrem nas miliarda ludi 🙄

lia
21. máj 2009

po 1500 rokoch som pouzila hrnce 😅 uvarila som leco,samozrejme za kybel 😀 R sa potesi,uz ho vidim ked to zbada 😅 😀

loss
21. máj 2009

ahojky Lius

daj vediet ako v poradni myslim sa teba 😉

lia
21. máj 2009

dam,dam,dufam,ze je secko okkkkk 🙂
dakujem,dakujem,pomoze 😉

loss
21. máj 2009

jasne ze je 🙂

cucuska
autor
21. máj 2009

ahojte
Kubko odpisala som ti do IP
Tani odpisala som ti do IP
a LIA jasan že je všetko vpohodicke , babo si iste robí kotrmelčeky v brušku, potom chcem vidie´t fotečku 😀

lia
21. máj 2009

ved aj ja uz cucus som zvedava na fotecku,to bude prva 😵 😵

loss
21. máj 2009

cucka super uz aby bol september ani sa nepohnem od vas 😀

kubko
21. máj 2009

lius, tak drzkam palceky, neboj len sa tes, ze uvidis drobceka, bude to uz velky cloviecik.....

lia
21. máj 2009

dakujem kubik 😵
vy ste si nedali zistit co cakate kubik??

trpezliva
21. máj 2009

no stretko moze byt aj tu, teda nie u nas doma, ale v Liscom. len je tu cez vikendy hrozny naval, co som myslela, ze si mozme obsadit "ohnisko" a opekat, tak tam treba prist uz pred 6tou rano a obsadit si to, inac to je beznadejne plne. doma by som to zase nezvladla, ved ani chudatko Svetlusku nemozem ubytovat s priatelom.
Lia, ked nechces ist von, tak mozme mat stretko aj u vas doma. aspon sa nebudes musiet ponahlat domov. 😅
pamatate, prve stretko mala babatko len vedvieska, to sme mohli ist aj do restiky. no teraz je to tazsie, ked su nase deti take hyperaktivne..aspon ta nasa, viem ze by nikde neobsedela.
tak o 15tej moze byt to stretko? ja pridem medzi 15 a 16, ale budeme sa ponahlat, aby sme boli co najdlhsie s vami.
kubko, fakt, vy nechcete vediet pohlavie? aj my nad tym rozmyslame, len ci to vydrzim...ale uz mi to lezie na nervy, ze sa vsetci vypytuju, ci uz to bude konecne chlapec.../v nasej rodine su same baby, aj kamosi maju same baby/
lia, drzim palce, a potom napis vsetko. fazulka uz bude krasne babo! ja som bola v pondelok prekvapena, normalne zmensenina mimina. v pondelok dostanem fotku aj ja, sa tesim.

lia
21. máj 2009

tak vsetko je chvalabohu ako ma byt 😵 😵 😵
za tri tt poradna 😎
pribrala spom 4 kg 🙄 😠

loss
21. máj 2009

jej tak to sa tesime s tebou 🙂

emily3
21. máj 2009

lia gratulujeeeeem tak to si pekne pribrala...ja teraz az tak strasne nepriberam a ani nemam velke brucho..pri chalanoch si uz v tomto case mysleli ze rodim 😅

dnes som bola pozriet malu neterku...je velmi rozkosna, taka malicka babika a ma velmi dlheeeee prsteky, sme sa so segrou rehotali ze si v porodnici rezervujeme jednu izbu, striedame sa tam...ona tram bola naposledy v 2007 ja 08 a teraz maj a september..uz pozname cely personal 😉 😀

kika to stretko bude fajn tak neskorsie, Monika ma prist zo skoly vprirody, tak by sme to stihali...
pohlavie ani ja som nechcela vediet, ale ked som bola tam , som nevydrzala.... 😔

kubko aahoj mamina, ako sa mas a tvoje brusko? teraz sme si to vymenili, budem mat o nieco skor...a mozno nie.

lia
21. máj 2009

emily dakujem,ale ty si v pohybe a mne vsetko zakazali 😖
aj ja uz poznam cely ruzinov 🙄 ale minule tam bola nova lekarka a jedna nova sestricka 😀
mala si ju nafotit emily 😉

stankatt
21. máj 2009

Lius fotecku nemas? krasne ti tam tt nabiehaju 🙂

lia
21. máj 2009

mam,ale nic tam nie je vidiet,ale pridam ju niekedy,len ked ju este prefotim,tak to bude jedna machula 😅
len nech nabiehaju 😅 😀

stankatt
21. máj 2009

a ako sa citis? este vrackas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre