Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
28. máj 2009

booozzeeee,to tam bude cela blava 🙄
ani mne praveze nenapada kludnejsie miesto,ale ked mi bude zle ako vcera a dnes,tak neviem 😒 .
a este aj mrte ludi 🙄
kde je este taky parcik??v meste vobec nezaparkujeme,takze fakt netusim 😲

emily3
28. máj 2009

ahojte kika nemoze to bytv listom u teba? ked sa cela blava vyhrnie do auparku a zoo a neviem kde...tam by mohlo byt kludnejsie..
my prideme asi tiez neskor, Mon ma prist zo skoly v prirode...

emily3
28. máj 2009

alebo mi sme mohli na zeleznu..s tym ze zaparkujeme pri tescu LAmac a tam kusok peso..za tescom je cesta az tam..je to pekna prechadza...ale obavam sa ze aj tam bude mrte luti, inac je tam pekne detske ihrisko pre rozne kategorie a da sa tam aj prejst niekde do lesa alebo okolo rybnika...

emily3
28. máj 2009

a pridala som foto do albumu kuk 😉 ..aby ste ma spoznali 😉

emily3
28. máj 2009

zeny kde ste? sa niekde flakate, ked je tak pekne 😀 §ja som sa pustila do velkeho upratovania...akurat som tak umyla celu kupelnu a spratala balkon ( manzel tam brusil kachlicky, takze bol cely cerveny, a Misko sa tam hral so mnou a potom tie jeho spinave nozky capi cap po celom byte 😅 ..to je upratovanie...a vyvliekla som detom periny a koncim... 😝 Misko teraz zaspal, este musim zbuchat nieco na obed...
u Mareka v skolke vypukli ovcie kiahne, tak cakame kedy to vypukne u nas..uz by to detvaky aj mohli dostat nech to maju za sebou.

svetluska.p
28. máj 2009

blavacky, to co je za vyraz, ze MRTE ludi????

svetluska.p
28. máj 2009

nerozumiem tomu slovu 😀 .

lante
28. máj 2009

svetlu, MRTE= VEĽA

lante
28. máj 2009

Tak babuľky, definitívne rozhodnutie po dnešnej poradni je, že nastupujem 3.6. do nemocnice a 8.6. pod skalpel

veva1
28. máj 2009

zenulky ked sa dohodnete kde to bude dajte mi prosim vediet sms,lebo uz nepridem na konika asi do vtedy.
tesim na vas 😵

cucuska
autor
28. máj 2009

ahojte babule
Katka. lante jeeeej tak za chvlu to tu bude a budeš dvojnasobnou maminou 😀
AKo sa mate?? nam idú očne zuby je to des ale čo už 🤐

veva1
28. máj 2009

ahoj cuckamy uz ich mame prerezane a dalo sa to zniest aj ked to boli jedine zuby co som citila ze idu.
tomik je od nedele bez plienky,tak na stretko balim kopec gati 😀

cucuska
autor
28. máj 2009

veva super ako si to docielila?????? a moja emka čo zub to sople ako traky a potom v noci samozrejme nespi lebo sa dusi a tak cely nocplačeme

lante
28. máj 2009

Cucus, nám sa ešte neprerezali 😖

Vevi, bez plienky??? K tomu sme sa ešte nedopracovali.............teda skúšali sme ako bolo teplo...........ale vždy sa počural...do gatí......alebo ako bol naholato, tak si načural pod seba...

veva1
28. máj 2009

cucus jednoducho som mu ju nedala a sliedim kedy mi da signal ze treba cikat ci kakat.Je to tazke ale dala som mu dva tt aby sa zacal pytat.Ak nezacne skusime neskkor.Odporuca sa nezacat skor ako 18 mesacne dieta a musi byt na to pripravene

smejko1
28. máj 2009

baby a co tak v poluse....... kusok odtial je kuchajda.......... 😉

svetluska.p
28. máj 2009

mrte=vela? a to je po ako? 😀

veva1
28. máj 2009

svetlus po blavačsky - neee ,šak čo sa čuduješ 😀

smejko1
28. máj 2009

po bratislavsky 😀

emily3
28. máj 2009

lante drzim palce aby vsetko dobre dopadlo to je asi iny pocit ked vies presne kedy sa narodi 😉

veva tak to mas sikulaka, nasmu Misovi nocnik este nic nehovori, a ked sa vycika do vane pri kupani, tak pozera ze co sa deje, ale mame jeden pokrok, ked sa pokaka tak povie "be" ako fuj..a uz viem kolko bije..najradsej to robi ked niekam odchadzame a je obleceny a zacne " be" vtedy ma ide porazit.. 😅
svetlus mrte- vela. blava nee

zuzkaprofant
28. máj 2009

cafte mate stretko ja chcem foto aspon vidiet

lante
28. máj 2009

kedy je stretko?
toho 30.5.?

magic08
28. máj 2009

ahojte mamicky
potrebovala by som poradit...
som2,5 mesiaca po kyrete kvoli missed, zatial som mala len 1 mrchu, dnes, alebo v najblizsich dnoch cakam dalsiu. myslite, ze by sme sa po tej 2. mrche mohli zacat snazit o babo?
nevydrzime uz cakat a zase, sa to nepodari hned na prvykrat, nie?

petruci6
28. máj 2009
petruci6
28. máj 2009

magic kludne mozes 😉

magic08
28. máj 2009

lekar mi povedal, ze ak nedodrzim 3 mesiace mozem potratit znova...

lante
28. máj 2009

Magis a mne doki povedal, že po prvej mrche mi skontroluje sonom maternicu a po tejto kontrole povedal, že môžeme ísť nato.............no a o pol roka až sa zadaril Vili...................
Si myslím, že záleží aj od toho ako si ty cítiš. Čo takto zmeniť lekára??

magic08
28. máj 2009

no ja sa citim vyborne, len mi neska mrcha sice len 1 den, no lutealna faza je dlhsia o 1 den ako pred otehotnenim. Teplota dnes rano klesla tak ocakavam mrchu. Zatial sa necitim, ze by som mala dostat. Uz som z toho cela zla, lebo uz chceme ist zas nato...
myslim, ze asi zacneme na plno po tejto mrske
dakujem

emily3
28. máj 2009

magic kazdy lekar ti povie neico ine alebo nic, niektori odporucaju 3 meisace iny zas 6...
ja som po prvom spontannom potrate otehotnela hned a narodila sa nam zdravy chlapec, teraz bude mat 5 rokov...a potom som mala zase sponatnnay a otehotnela som az o pol roka a bohuzial to bol missed 😔 . ale o pol roka som znova otehotnela a drobec bude mat 17 mesiacov, a teraz cakame dalsie a chvala bohu bez problemov.
preco sa ti to stalo, na to ti nikto neodpovie .pises ze si dva a pol nmesiaca tak to je skoro tri... 😉
pripajam sa k lante, co tak zmenit lekara?

lante
28. máj 2009

magic, ja som si pri Vilkovi bola istá, že to zase nevyšlo.....no nakoniec mrcha neprišla a test ukázal // 😀
Držím palce, nech čoskoro ukáže aj tebe a potom, aby všetko prebiehalo tak ako má 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre