Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
31. máj 2009

Ahojte zeny ale vas tu je...smejko ako sa mas? Damienko je taky velky chlap 😀

cucuska
autor
31. máj 2009

ahoj emyôli ja mam skušku v sobotu ale už sa to učim je toho more a musím pokuskoch keď Emka spi,bude to tvrdé a je to aj zaujimave ale aj smutné - špeciálna pedagogika
Inak stretko ste mali super a úžasné jaaaj lae ste sa mali prfektne, a Damienko je chlapina ako sa patrí inak všetky detičky boli úŽasné 😀 teda sú úžasné 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
31. máj 2009

cucus drzim palce, z toho mam statnice... ja sa tvarim ze sa ucim, ale teraz sa mi nechce, zajtra sa do doho zahryznem...vrrrrrrrrrrrrr...( uz ma vidis 😅 😀 )..ale nie, este 4 a mam po rocniku hura hura...najradsej by som uz skoncila..teraz vo stvrtok mali statnice nasi tretiaci, zavidim .

cucuska
autor
31. máj 2009

ja len dve a aj ja mam z toho štátnice tak preto sa tomu viac venujem, ale iné predmety - nešťatnicové flákam 😕 😅
akurát som dopozerala fotky, baby nemohli by sme niekedy urobiť sretko v NR????? je to na pol cesty 😅

cucuska
autor
31. máj 2009

no asi idem aj ja do postele, Emka mi zaspala na kolenách pri kriminálke nie a nie ju dostať do postele a tak sa na mne usadila a zrazu kuknm a ona spinká, dnes spala na obed 4 hodiny, neviem čo jej bolo a to som ju zobudila takže mi bolo jasné že pôjde neskôr 😀

cucuska
autor
31. máj 2009

Prajem sladké sníčky
pá - pá

smejko1
31. máj 2009

😉 vsetkym sladke snicky........

lante dik...... som vedela, ze si kamoska 😀
drzim palce do nemocky....... a oddychni si 😉

babulky, drzim Vam palce na skusky....... Vas obdivujem ako to zvladate

lia
1. jún 2009

Lolinka,vsetko najsamlepsie k narodeninkam,nech sa Ti splnia vsetky vytuzene snicky 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
1. jún 2009

Lolka vsetko najlepsie

a vsetkym detickam krasny den deti...dnes mame 8 mesiacikov

lia
1. jún 2009

do ritky loli,to nie su narodeniny tvojho muza????????? 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 az teraz mi to trklo,ze ja som si vas na skype prepisala na teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
evit gratulacia 😵 😵 😵 😵 😵

petruci6
1. jún 2009

loli ty mas dnes narodky??

lia
1. jún 2009

neeee,zadrzzzzzz 😀 to asi jej manzel 😀 😀

petruci6
1. jún 2009

myslela som si,ved hovorila,ze je racica ako ja a teraz su len blizenci 😀

svetluska.p
1. jún 2009

serus kocky. kurnajs, zima jak na pole, z nosa mi tecie, roboty jak na kostole. uz sa tesim na dochodok do kelu.

petruci6
1. jún 2009

😀 chod radsej na matersku 😉

svetluska.p
1. jún 2009

petrus, dobry napad 😀 .

trpezliva
1. jún 2009

aohjte, jej, supis fotky zo stretka, ja som tiez nefotila, hoci som mala fotak, ale Lolka a Adka ich narobili dost. no jasne ze Damienko je cely po mamine. taky fesak, skoda, ze uz ma Lili frajera 😉 . Tomko ju stale buchal po zadku, takto jej daval najavo sympatie.
svetlus, este si chora? tak si daj cajik, medik a oddychuj.
tu je zase skarede pocko, dnes sme sa aj tak nikam nechystali.
a aby som nezabudla prajem vseykm vasim detickam vsetko naj k MDD. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svetluska.p
1. jún 2009

ahoj kikus, este stale. a v robote kosa, vela roboty. plny nos mam. pijem teply caj. Termin 19.6. je dobry. este upresnim, ci plati.

sloniiicek
1. jún 2009

ahojte kockyyyyy. tak my sme dnes boli 1x na plavani - uvodnej informacnej hodine. 😀 uz sa celkom tesim, ked zacneme chodit.

som rada, ze sa vam pacilo u nas. ja som bola tiez veeelmi rada, ze sme sa stretli. 😀

sloniiicek
1. jún 2009

a aby som nezabudla, vsetko naj, naj vsetkym babatkam k dnesnemu dnu. 😀

loss
1. jún 2009

jej slonik dakujeme a aj m zelame vsetko naj.naj. naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

smejko1
1. jún 2009

vsetko naj k MDD

ako lossik, co noveho?

petruci6
1. jún 2009

caute maminy,moja dnes dostala novy kocik k MDD,no nie som ja super mama? 😀

smejko1
1. jún 2009

a aky? ja tera tiez hutam nad dakym lahsim kocikom........ sportakom, aleb golfovymi palicami.ale takymi kde sa to dat do uplneho lahu.........
poznate taky? tak aby sa aj mojmu polrocnemu damienkovi dobre sedkalo a kezkalo a mne neodpadli zakazdym ruky, ked ho vyberam z auta? alebo chcem dvihnut do obchodu?

lolka
1. jún 2009

cafte, vsetkym dietkam prajem pekny MDD 🙂
lius, dobre som sa pobavila 😀 😀 ale, zistila si to, dnes ma narodky moj muzik, je z neho vecne dieta 😀 😀

petruci, dobre si pamatas, obe sme racice ? linduska ma nove faro ? teeeeeda, bude sekat frajerinu 😀
adi a ako sa malej pacilo na plavani ? detickam sa vo vode urcite lubilo, ze ?
smejko, jasne, ze je Damienko cely po tebe, ze vaaaaaaahas, ved som ti to povedala 😀 😀 😀

cucus, emily, baby obdivujem vas, mne by sa do skoly uz nechcelo a to nemam ani deti 😅

smejko1
1. jún 2009

no len som sa chcela utvrdit 😀 blahozelam muzikovi.......

lia
2. jún 2009

loli 😀 😀
teeedddaaaa,ty si paradna mamina,musis nam ju nafotit v novom fare 😉 😵
smejko,zhodnotime za dva tt na koho sa Damienko podoba 😀 😀

svetluska.p
2. jún 2009

serus kocky. tak tu sobotu, 20.6. prideme do Blavy. okolo 8ej rano vyrazime. takze ak sa cete stretnut, budem rada. Ak mate program, dajte vediet a nepridem.

emily3
2. jún 2009

Ahojte...toho 20. by som teoreticky mohla...mam poslednu skusku, ale ked sa mi ju podari urobit skor, budem mat prazdniny..huraaa. a manzel robi svadbu, takze nebude doma, mozem si urobit program. 😉
Miso zase sapoli, visia mu sviecky az po kolena 😒 ..a vcera som volala jeho dr. ze je uz zdravy a mozme ho dat zaockovat..tak zase nic 😒

petruci6
2. jún 2009

smejko tento mame:
http://www.bambinoworld.eu/en/drive-and-walk-co...

nebol ani drahy,vysiel ma na 80Eur bez autosedacky uplne novy a da sa do uplneho lahu
zarucene taky nema nikto v meste 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre