Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
27. jún 2009

petru, ty betarka, zase si o rok starsia? no gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

stankatt
27. jún 2009

gratulujeme 😀

petruci6
27. jún 2009

ja mladnem bershi kazdym rokom mi rataju menej a menej 😀

sloniiicek
27. jún 2009

smejko - ja chodievam zasa do zabiatka na nobelovej. a je to tam tiez perfektne. my chodime o 15.h, takze obcas stihne prist aj tatino. su to nove priestory a super pripravene pre deticky. co som bola v snope cvicit v bazene. tak tam by som si to uz nevedela predstavit. asi som rozmaznana z toho zabiatka.

bershka
28. jún 2009

ahojte baby.

som smutny. ja nemam s kym kocarovat, nemam s kym ist cvicit, nemam s kym ist plavat s krpanu. nikto mi nic neporadi, na vsetko som sama.............. ☹ ☹ ☹ ☹

lolka
28. jún 2009

dobre ranko,
bershik, co depkujes ? 😕 nemas nejaku kamaratku na MD v tvojom okoli ?

zuzkaprofant
28. jún 2009

berska nedepkuj ja tiez nemam nikoho tu ale ved mas babatko svoje tak uz nie si sama chod s malou sama a hotovo ja tak chodim kocikovat sama maly mi robi spolocnost 😀 😀
dievcata ja sa citim od vcera ako by ma tank presiel bud to je spocasi aalebo neviem hrozne ma boli cele telo chrbat najviac ☹

bianca
28. jún 2009

bers vitaj v klube.Ja tu nemam ani jedneho pribuzneho.Podobne ako Zuzka.Ta vie o com pisem ze?Kurna niekedy by sa fakt mama hodila.Este ze exzistuje skype

lolka
28. jún 2009

zuzi, na chrbat by ti pomohlo plavanie alebo si zacvicit. to pocasie je hrozneeee, ved kazdy den prsi 😠

prave som uvarila karfiolovu polievocku, varila som ju 1x a je super, uz sa na nu tesim, mnam 😝
baby, mate niektora parny hrniec ? my sme si kupili Tefal a prave to studujem a rozmyslam co uvarim.....hmm,
dufam, ze to bude jeditelne 😀

zuzkaprofant
28. jún 2009

ja ais mam zapal cecky sa mi zda bo dako ma bolli na dotik a nejde snej velmi mliecko ta fasa uz 2 krat to mam na nervy a asi sotho ma boli telo a usi tak som to mala aj prbvy kret ta idem si dat sprchu masaz cecok a kapustu a snad povoli neznasam kojenie uz kvoli tomu nechapoem kojim odsavam a furt daoc mam s cecikmi to som sa niekde prechladla alebo co co myslite?
No bianka mne by sa tu tak niekto hodil moj mm je vkuse prec aj dnes a to je na nervu ked varim tak mi stzale nieco prihori bo vtedy mi maly zacne palckat a ja ked som taka unavena ako dnes ta id si lahnut ked nenavarene nic a jest aj mne treba aj ked malo jem ale aj tak 😒 joj by som tu brala niekeho apson na par dni do mesaica

zuzkaprofant
28. jún 2009

dievcata vy ste ako spali ja denne spim tak 3hodky potom hodku kojim a tak pospim este 2 hodky a to je vsetko uz tak taham 2 mesaic a mam dost dlshie uz neviem dako spat staloe sa budim po tych 3 hodkach a kukam na maleho ci je vsetko oki mm sa boji aby som neodkvacla niekde 😀
inac s mojej 26kg tehu nadvahy uz mam len 10kg ta sa tesim 😀 😀 ked to tak podje dalej tak budem mat menej kg ako pred tehu alebo niekde skolabujem na hlad a smed 😀 a nevyspatost ja chcem spaaaaaaaaaaaaaaaaattttt 🙄

bianca
28. jún 2009

zuzi ja svojho vidim tak hodinu denne.Rano ide do roboty o 5 a vracia sa o 23 hod.Snazim sa aspon hodinu byt hore tak spanok pre polnooou u nas nehrozi

bianca
28. jún 2009

huraaaaa huraaaaaa huraaaaaaa Barborka sa vie sama posadit huraaaaaa huraaaaaaaa huraaaaaaaaa

bershka
28. jún 2009

lolik, nemam nikoho v okoli znameho. sice je tu mamiciek jak maku, ale minule ked som okolo nich isla kukali na mna jak na odpad. sak dzedzina. sedlac. akurat som dnes edovi hovorila, ze si tu pripadam jak v "hosticich".
neznasam ludi, co ocumuju sa staraju sa do druhych

bershka
28. jún 2009

na kocikovanie mi staci mala jasne. my sa spolu rozpravame ida cestou. ale cez tyzden som tu furt sama jak prst.

emily3
28. jún 2009

Ahojte sme doma...no ked zavrem vsetky oci aj tie kurie a tak sme sa zabavali 😉
Manzel mal slubene auto z roboty, ktore sme si chceli pozicat, lebo sme viezli aparaturu..malo byt dost velke aby sme tam narvali vsetky veci aj deti a netlacili sa, nase auto sme pozicali svokrovcom...takze v piatok manzel upratoval nase nauto ( viete si to predstavit, ked tam vozime tri deti..humus...) a potom isiel do roboty pre to auto..tam mu povedali ze sa pokazili brzdy 😒 ....
takze sme nakoniec isli nasou starou faforitkou...nic moc, jazdi na heslo a mackali sme sa..o 23.00hod, ked sme uz mali vsetko nalozene , nachystane volal zenich a dohadoval do potrebuje..manzela skoro hodilo...ale nic, dolozil do auta nejaky mixpult a neviem co...
rano sme vstavali o pol 7..deti vynimocne spali, tak sme ich museli budit, a vyrazili sme...cesta ako tak, prisli sme tam po deviatej, manzel rozkldal aparaturu a ja som nahanala deti po zahrade, mali tam hojdacky, smyklavku, ale bolo to vsetko mokre...a boli sme hladni, a smedni ( moja chyba, nezobrala som nic, manzel tvrdil ze tam budeme za chvilu 😒 )
potom sme konecne isli k neveste do domu, tam sem sa najedli a tesne pred odchodom som obliekala deti, muzma mi niekde odvelili tak som obliekala troch expertoch a seba a bola to makacka, Miso stale utekal z izby a pod 😝
nic moc nevedela som co sa bude diat, organizavcia nula bodov...
sobas mali v kostole, Miso spal v kociku, Marek zaspal na lavaci...
po obrade sme gratulovali prvy a utekali zas tam na hostinu..vysledok, zase som nahanal deti, kedze prsalo a neprsalo, vsetko bolo mmokre, a detska slavnostne olecene, ale im to bolo jedno..mala som im zobrat gumaky a teplaky...ja som bola hotova, prepadla ma depka, nic som nerobila len nahanala detvaky...a neznasam ked musime zo svadby utekat, lebo manzel robi dj, vobec sme nesli vtej kolone aut za svadobcanmi...
miestnost bola mala , a Mona sa obliala cokoladou( biele saty, Marek hupol do jazierka co tam mali, a miso sa tiez zabrblam...klasika...)
ale inac sme sa zabavili, najedli a vsetci sme boli od cokolady, mali tam cokoladovu fontanu, a premietali ich fotky a potom mali ohnovu sou ( jej sestra tocila s takymi ihnovymi gulami, a potom horiacim lanom...bolo to super.. a uz sme nechali detvaky volne, len jednym okom sme sledovali kde su..Marek to zalomil vecer o 20. Miso si zdriemol a potom ozil do 23. a Mon fungovala do pol noci...to som isla spat snou...a rano o 5. koncila svadba a nase detvaky boli hore hore o 7...takze zase kolotoc...
potom sem este isli k nim na dom a tam pokravćovala party... pre vely uspech Mon sa podkla o snuru cokoladovej fontany a cele sa to vylialo na MAreka..tak sme mali cokoladoveho mareka 😅

o pol piatej sme odchadzali detska necheli ale ako sme sadli do auta hned to zalomili a manzelovi sa tiez krizli oci, tak som soferovala, a vsetci pekne spali...a mala si veselo kopkala...
takze tak, na svadbach by mohli byt nejalke ouperky co by nahanali deti, aby sme sa mohli zabavit aj rodicia 😅 😉

petruci6
28. jún 2009

bershi dojdi sem kocarovat,to nemas daleko 😉

bianca
28. jún 2009

emily ty blaaaaaaaaaaaaaaaaaho to je story.Chuda moje zlate.Ja ta obdivujem ze si to zvladla.Ja by som sa asi zosypala hned pri tej fontane

cucuska
autor
28. jún 2009

ahojte. Bres nedepkuj aj ja som bola včera a aj dnes v depkách aj som sa dobre vyrevala a hadam, už bude dobre. Hormóny so mnou stále robia svoje. Asi to jej nejaký mamičkovský hormon. Ja som tu sama, ale nei čo sa týka kamaratiek,ale pmoci okolo Emky, zvyklasom si, ale niekedy keď som už unavená tak depkujem 😔

lia
29. jún 2009

ahojte 🙂
bershik co sa deje??
asi to bude tym pocasim,coooo??aj ja som taka ziadna,asi to bude aj pocasim,ale blizia sa mi uz tie testy a bojim.
sak bershik dofrc niekedy do ba,ja vas rada so sarinkou uvidim 😵

petruci6
29. jún 2009

caute baby,
musime sa pochvalit,dnes mame pol rocik 🙂

lia
29. jún 2009

vsetko najlepsie Linduske 😵 😵 😵 😵

petruci6
29. jún 2009

kujeme 🙂

sloniiicek
29. jún 2009

bershka a ty si odkial? ja ze si z bratislavy. 🙂 ved pridi niekedy k nam na navstevu: 😀 alebo ta prideme pozriet my. 😀

sloniiicek
29. jún 2009

baby my v nedelu oslavujeme martinkin prvy rocik. tak sa tesiiiiiim.

sloniiicek
29. jún 2009

bianca - gratulujem k pokrokom.

petru - k 6 mesiacikom. poriadne to oslavte. 😉 mala je zlata. akurat som kukla fotky.

stankatt
29. jún 2009

cafte, teda Emily.... mas moj obdiv 😉
Gratulujeme Petke a aj Linduske 😉

bambi7
29. jún 2009

cafte babulky

no peru mala je zlata a ako pekne rastie 😵 a gratulujem tiez 😉

petruci6
29. jún 2009

dakujeme a loli zelame si vsetko naj k meninam 😀

stankatt
29. jún 2009

vsetkym Petkam vsetko naj 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre