Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
2. júl 2009

ahojte..tak MArek nam krasne kvitne, uz ma viac pupakov a je z toho hotovy...a ja tiez lebo sa nepohnem z domu...rano zobral dedko Moniku do mesta, rozdavali knizky za vyzvedcka tak aspon ona bola medzi ludmi, inac tvrdneme doma...Misko by aj rad von. Mon chce ist na kuko...to aby som sa rozkrajala...
a je ohrozena nasa dovolenka.kiahne trvaju cca 14 dni..keby to dostali teraz vsetci na raz by bolo fajn, ale ked to dostanu postupne..tak mame o prazdninach a po dovolenke 😒 tesim sa.

lolka
2. júl 2009

lius, supeeer baba, tesiiiim sa s tebou 😉
petru, tak ja sa uz chystam na chlapceka, ty carodejnica 😉

emily, chuda marek, deti to musi otravovat byt doma ked je pekne poco 😒 a ty sa nemozes rozdvojit 😖
snad sa rychlo vylieci a uzijete si dovcu .....alebo nech to co najrychlejsie chytia aj dalsie detvaky a budete mat pokoj 😵

lia
2. júl 2009

hej,super mi je,az na ten plac 🙄
kuknem cucus 😉
stani,pavuk?? 😅 co si??tucna som
hodim,ale musim sa najskor dat do poradkuuuuuu 😀

lia
2. júl 2009

no emily,ziadna slava,moze to aj skor skoncit??to musi byt teraz prenho a aj pre teba utrpenie 😖
ale dzeci sa vedia postarat o zabavu,ze?? 😀

lia
2. júl 2009

dakujem loli,ja mam taku sklerozu 🙄

stankatt
2. júl 2009

Emily a to maju kiahne? Neni to pre teba nebezpecne, ked si tehu?

lia
3. júl 2009

loliii,ty sa nam ukazzzz s bruskom 😉

emily3
3. júl 2009

ahojte, Marek ma na sebe vsetky sdadia vyrazok...krasne mu to pribuda..cely je bodkovany, mali sme krusnu noc, lebo ho to svrbelo, teplota...teraz sa citi celkom dobre, otapeny z kvapiek a natrety fenistilom...ti dvaja zatial nic.

stanka, ma kiahne, ale ja som ich prekonala ako mala, takze by som mala byt v pohode a dieta tiez...horsie by to bolo keby som to dostala teraz.
inac ja sama nie som ok, stale ma skrabe vhrdle a kaslem, chcela som ist k svojej dr. ale som sa tam nemala ako tam dostat 😒

lia kika a ostatne tehule ukazte bruskaaaa....

ozaj zo svadby mame fotky, le kedze som fotila ja tak ani nie som na fotkach...dufam ze sa dopracujeme k tym dalsim co fotili..lebo zas to vyzera ze som tam ani nebola 😅

lolka
3. júl 2009

lius, emily, ved ja este ziadne brusko nemam. len vyzeram ako dobre najedena, ale to vidim len ja a muzik. a mam pocit, ze sa mi aj trochu zmensilo. po UO som bola taka nafuknuta, ale uz som splasla.......no, ked som sa uz poriadne skoro 3 tyzdne nenajedla, tak som mozno aj nieco zhodila 😖
dnes som nemala ani odvahu ist s kolegovcami na obed, jak je mi blbo 😒
baby, co vam pomahalo na nevolnosti ?

loss
3. júl 2009

caute babulky
ja mam zajtra posledne 2skusky takze dufam ze ich zvladnem
inak stale mi je zle takze straaaasne sa tesim ked to prejde,brucho mi uz rastie po skuskach urobim nejaky album 😵
a ako sa mi mate?

loss
3. júl 2009

loli mne nepomaha vobec nic tiez len trpim a cakam kedy konecne bude lepsie mne je tazko cely den ☹

lolka
3. júl 2009

lossik, tak snad ti to uz coskoro prejde, ved koncis 3 m. 😉
aj mne byva zle cely den, zo zaciatku mi pohohlo ked som sa rano vygrcala, ale teraz je to uz jedno....stale mi je blbo 😒

cucuska
autor
3. júl 2009

ahojte tehulienky 🙂
Lossik ja budem na teba myslieť ako sa len bude dať 🙂
ale ti krásne tie tt pribudau 😀

bianca
3. júl 2009

hojte

tak hlasim druhy zub decka.Kurna par dni a brutalne zmeny.Nestiham registrovat

lolka mne jedine haslerky.Nosila som ich vsade.Mne bolo zle do konca 5 mesiaca

lossik drzime vsetky palce ale viem ze ty to zvladnes.Sak fazulka bude nasepkavat

lucim
3. júl 2009

ahojte tehulky a maminky, tesim sa z kazdeho vasho pokroku 🙂
a zelam co najmenej otravnych grckov a bolesticiek.

petruci6
3. júl 2009

luci sak ty si nam este nepopisala porod? ked bude cas,hod info 😉

emily3
3. júl 2009

loss drzim palce na skusky..aby si to zvladla..
ja som to uz vzdala, nemam urobene este dve, ale nevladzem sa ucit...necham to tak a dorobim v dalsom rocniku ( mozno) nejak to uz dokopem do konca skoncim Bc. a nik ma uz do skoly nedostane...neschce niekto miesto mna robit skusky???

lucim tak ako mamina a fakt, hod infosky o porode ak tonie je tabu 😉

lolka
3. júl 2009

lossik, drzim silno palce, neboj, zvladnes to a mas praaazdniny 😉
bianca, to vazne az do 5 m.?? 😖 skusim si kupit haslerky, mozno aj mne pomozu 😉
emily, aj ty skolu urcite zvldnes, ved ked si doma taka sikona, tak co je oproti tomu skola 😀 buduci rok si pekne zober na skusky vsetky deti a oni ti tu skusku daju skor ako by to tam stihli detvaky rozbombardovat 😀
lucim, ako porod a prve dni doma ? uz ste si na seba zvykli ?
🙂

emily3
3. júl 2009

lolka uz som ich tahala na skusky aj teraz, a ked videli este brucho 😀 😀 ale neplati to na kazdenho 😒

smejko1
3. júl 2009

ahojte,

no utesene vam naskakuju tt a tiez ste sikuly, ze zvladate v tom teple skusky......

ja sa ledva hybem, som prechladnuta a hrozne ma to hneva..... pijem caje a potim sa ako konik, ale ani neviem ci z tepla a ci z horucky...

babule, Vy tie bruska skryvate...... ja si pamatam, ze este tam nic nebolo a uz som fotila a vstekym tvrdila, ze ved to VIDNO 😀 hihi, ale je pravda, ze ja som aniraz nevracala.......

drzim vsetkym vo vsetko palce....... a emily tie kiahne nezavidim...... ale aspon to budu mat za sebou

stankatt
3. júl 2009

ahoj smeji 😉 , ze sa aj ukazes 😉 . Veru aj ja som furt na seba kukala, ze jake brucho mam 🙂

lucim
3. júl 2009

no dooooooooobre 🙂
porod bol normalny ... az na to, ze sme zacali tou plodovkou, som si isla hodit sprchu a zacalo zo mna tiect ... tak som tu sprchu v klidku dokoncila, odlakovala nechty, skontrolovala domacnost a slo sa do Trnavy - cestou pohoda a veselo, podo mnou uteraky ... aj na parkovisku v nemocke som im to oliala 😉
prijali ma na gyndu, bo nemocka preplnena, stale som bola otvorena na 1cm , postune prisli slabe bolesti, slabe kontry, v noci o druhej trosku silnejsie á 9 MIN, tak som sla oslovit sestru, a supli ma na vzdycharen , tam ma zdzubali co plasim, kontry sa zosilnili á5 min do rana ... stale som sa takmer neotvarala, pred 10 konecne 4cm, epi, prostin , do 2 hodin to uz bolo intenzivne, svinsky to bolelo, kym neposobila epi, epi dopichli 2x, 11:40 porod s nastrihom. dole uz boli cez den zlate porodne sestricky aj anesteziolog aj gyndos, fakt mi pomohli, ked som uz nevladala.
maly sa narodil s teplotou, tak mi ho hned zobrali na intenzivku, mna chytil dost silny baby blues, zopar dni som revala, ked ho pochvalili, doniesli, odniesli, ked mal zltacku, ked nas tam nechali dalsi a dalsi den ... uz je to nastastie prec.
a ako sa mame? zvykli sme si na seba hned, kratke spankove intervaly som natrenovala este v tehu, kojim, az na to, ze som na atb, dostala ma ta chripka, co mi sarapatila v tele pred porodom.
do dnes som tu mala maminu, takze ma s drahym setrili.

stankatt
3. júl 2009

tak uz si uzivas mamickovania. kam budes chodit detskej lekarke? do TT?

lucim
3. júl 2009

stanka ale neeee, tu na brezovu, to mam 5 km 🙂 uz sme boli a 7.7. mame poradnu a potom ortopeda.

lucim
3. júl 2009

ahoj smejko, rychlo sa vyliec. 😉

petruci6
3. júl 2009

luci malinky mal teplotku? to som este nepocula,chudatko
ty sa vyliec a musis brat ATB,nestaci nejake homeo?

lucim
3. júl 2009

peti, ja som mala zapal vlastne v celom tele ... aj zuby mi to chytilo, to preto ... ale uz len 3 dni a hotovo. tam by bolo riziko, co by bolo, keby som sa neliecila, a ako by som sa mohla potom starat o maleho ...

petruci6
3. júl 2009

juj to ma mrzi,hnusny zapal 😠
vylieckaj sa
mliecka mas dost? aj si dokrmovala na zaciatku,alebo stacilo?

lucim
3. júl 2009

mam dost - a maly je poriadny papkac.... a bavi ho zaspavat na didine. 🙂
nedokrmujem, v nemocke mi ho 2x jedna truba dokrmila, ked bol pod lampou, lebo nerespektovala ani mna ani nikoho ale inak je na maminkinom mliecku. 🙂

petruci6
3. júl 2009

super 🙂
len si ho nenauc zaspavat na didine,lebo bude pruser odnaucat
spava s vami alebo v postielke?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre