Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
9. júl 2009

baby, nechcete ist niektora dnes o 16.h cvicit aqaerobic na zahradnicku? sestrina kamoska nemoze ist, tak niekoho hladame miesto nej. ak by ste mali zaujem posli te mi IP. vdaka.

trpezliva
9. júl 2009

adi, ved chod ty 🙂 . inac to znie super, len keby mohla ist Lili so mnou...a navyse dnes mame poradnu, uz sme od marca neboli, dufam, ze nebudeme mat teploty z ockovania.
inac super fotky z Matkinej oslavy. ta hojdacka je paraaadna. 🙂

sloniiicek
9. júl 2009

ja idem. len nam este jedna osoba chyba, lebo to dnes odriekla. vdaka za pochvalu fotiek. inak potom budeme mat este oslavu s kamaratmi, tak ti dam vediet kedy to bude. len neviem, ci to stihneme pred dovolenkou alebo az po. vy idete este niekam alebo nie?

sloniiicek
9. júl 2009

kika tu hojdacku spravil martin. a musite dojst niekedy polietat. 😀

trpezliva
9. júl 2009

my ideme na dve svadby teraz..buduci vikend do CR a potom tu v BA. A vy kedy idete na dovolenku?? ozaj a kam??

sloniiicek
9. júl 2009

no, oslavu sme rozmyslali bud 25.7 alebo 15.8., len toho 25. este nevieme ci nepojdeme na inu oslavu do cr.

jej svadba to vam zavidim. ja by som tiez sla.

a na dovolenku ideme 28.7 a prideme okolo 11. 8.

sloniiicek
9. júl 2009

ideme do chorvatska

petruci6
9. júl 2009

adi peknu dovcu 🙂 pofot

smejko1
9. júl 2009

adi, preziezla som cele tvoje albumy, ale foto z oslavy nevidim....... kde su?? a blahozelame

sloniiicek
9. júl 2009

asi o jednu ci dve strany dopredu som vlozila link na picaso, kde su fotecky.

sloniiicek
9. júl 2009

smejko - svetluska mi vravela, ze ti posielala smsku a ze si sa jej neozvala. tak sa jej prosim ozvi.

emily3
9. júl 2009

AHojte dnes sme boli vonku tak dlho ako s dalo. MArek sa ma uz celkom dobre, len chrasty prezradzaju ze mal kiahne ( niektori sa nam poctivo vyhybaju, a zazeraju ze sme tam...ale vacsinou sa detska hraju v casti ihriska kde nie je vela deti a s kamaratmi co uz kiahne mali...tak som rada ze nie sme vyvrhnuti na kraj spolocnosti..
ti dvaj ato zatial nemaju, mozno ano ale este nevyrasili....a stale nevieme ci mozme ist na dovolenku 😒 , co je v podstate o tyzden...

slonicek videla som foto na face....teda taka obrovska oslava 😉 , a moji sa pytali, preco tam neboli 😅 ...tak som im vravela, ze tam bola rodina....
tak Martinke dopredu: Vsetko najkrajsie a najlepsie k knarodeninam, a hlavne trpezlivych, laskavych rodicov a vela kamaratov 😉 😀 😀 😀 😀

smejko1
10. júl 2009

😀 uz mi svetluska volala a vsetko je OK..... idem pohladat ten link

pocuj emily, ja mat 3 deti a 4te na ceste tak spim uz o osmej vecer a nie ako Ty co vykecavas o dvanastej 😀

smejko1
10. júl 2009

adi, Vy ste prototyp super stastnj rodiny..... take slniecka...... a akeho mas sikulu ocina........ nielenze malej izbicku urobil, ale to lietadlo ma dostalo..... pochval ho aj za nas...... 😉 a sa mi paci, ze je pre dvoch, to aby sa martinka potom neskriepila so surodencom, ze??

stankatt
10. júl 2009

cafte, smeji co nemozes spat? rano o 4,40? 😲 a ako sa mate?

emily3
10. júl 2009

smeji. no vies ked prespim cele poobedie, potom nemozem zaspzt v oci 😉 a ty? co robisrano o pol piatej? 😨
vcera sme prisli neskoro o 21. domov. strasne vela komarov vsade, sme sa len ohanali...a dnes sme sa zobudili o 9...to uz davno nebolo 😀
dnes vyhlasujem patranie po detskych veciech, tak mi drzte palce aby som ich nasla.. 😒 😨

loss
10. júl 2009

ahojte vcera sme boli v poradni mame skoro 10cm a mam aj foto dodam neskor 🙂

emily3
10. júl 2009

jeeej loss krasne rastiete 😀
ako tie skusky mas hotove?

emily3
10. júl 2009

pridala som foto do albumu, vcera sme boli na ihrisku kde pred rokom, tak som dala na porovnanie, pred rokom ( Miso este lezal v kociku) a teraz uz tam liezol a lietal.... 😀

trpezliva
10. júl 2009

smejko, fakt, co ty tu tak skoro rano?
emily, drzim palce pri hladani veciciek.
loss, gratulujem k 10cmovemu babu. budes mat urcite chlapceka, citim to v kostiach 😉 .
idem kuk fotky emily. dnes sa chystam do dubravky,poznas obchod SImonka, tam maju pekne topanocky pre deti, Lili ma len jedny boty a ked je vonku mokro tak ju nemam do coho prezut. porebujem sandalky.

lia
10. júl 2009

lossik jeeejjj,ukaz 🙂
my nemame poriadnu fotku ☹
ja som vlozila na chvilu foto zo vcera

stankatt
10. júl 2009

Emily krasne fotky....
Lius jake pekne brusko 🙂 taka chutne tehulky ste 🙂 Lossik cakam aj na tvoje foto 😉

sloniiicek
10. júl 2009

jej loss - aka je nelynka strasne krasne blondata. 😀

emily3
10. júl 2009

kika viem je v kulturnom dome ale este som tam nebola, tak potom informuj co a za co tam maju? 😉
lia dufam ze tie fotky tam este mas...idem pozriet..

lia
10. júl 2009

nemam emily,ked tu budes,tak vlozim,ked uz nebudem spat 🤐

petruci6
10. júl 2009

caute baby,
lossik super,tesim sa z fazulky,este nevies co to bude? 😀 tipujem chalana 😉

my zajtra ideme na vylet na ranc s vela detickami rovnako starymi ako lindula, tak ked nas tam nespapaju tigre alebo pstrosy,ukazeme vam fotky 🙂

lia
10. júl 2009

kam na ranc petru??

lia
10. júl 2009

smejko,ako sa ma svetluska??
ani ty sem uz moc nechodis,nestihas??

petruci6
10. júl 2009

do bojnej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre