Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
20. júl 2009

cucus, mala ja zlata a je vidiet, ze sa jej vodicka zapacila 😉
ahoj bambi 😉

lia
20. júl 2009

Emka je zlatunka,aka je uz slecna 🙂
caf bambinka,dakujeme 🙂
hlasim sa z poradne,vsetko ok 🙂

lolka
20. júl 2009

ahoj lius, tak supeeer 😉 kolko cm ma slecna ? dostala si aj fotecku ? hod ju albumu

lia
20. júl 2009

nemam,v druhom trimestri uz nie je tak casto utz
az na buduce,ale ja tam aj tak nic nevidim.za tri tt ideme na morfologicky
idem pozriet kolko by mala mat teraz

lia
20. júl 2009

15-16cm 🙂

lolka
20. júl 2009

hlavne, ze je vsetko, tak ako ma 😉 tak to moj prcek ma cca 3 cm, asi... 😕 na kontrolu idem o 2 tyzdne, po dovolenke, tak budem veeeelmi zvedava. vo februarovkach som citala, ze si jedna kocka dala tiez zistit pohlavie babetka z krvi - uz v 12 tt. to je dost skoro, ze ?

lia
20. júl 2009

ja som bola tusim v 13tom alebo 14tom??neviem uz
ved zavolaj barbore do genetonu od ktoreho tt sa to robi,cim neskor,tym vacsia pravdepodobnost
chlapec je isty,dievca na 90%

lolka
20. júl 2009

ja si kludne pockam do toho cca 20 tt, je nam to v podstate jedno.
dnes som mala echt grcavy den 😝 4x a dost - teda dufam. 😒

trpezliva
20. júl 2009

ahojteee....az teraz mam cas vam konecne napisat, v piatok sme hned isli na svadbu do CR. Mali sme krasny vikend, Lili to zvladla vsetko super, aj cestu, aj spinkanie v hoteli. Byvali sme v jednom golfovom rezorte, take nobl miesto, aj sme sa v bazene vykupali, na svadbe poriadne zabavili/lili pekne zaspala o 7:30 a potom sme ju mali na vysielacke/, az som bola prekvapena, ci to je nase dieta.
na ultrazvuku dopadlo vsetko na 1. Lekar komentoval vsetko takto: toto je zdrave srdiecko, takto vyzera dokonala chrbtica, spocitali sme vsetky prsty na oboch nohach a rukach, ukazal nam sosovky v oku, pekne tvarovane uska, plny mocovy mechur...atd. tento ultrazvuk by mala absolvovat kazda tehulka, ktora ma pochybnosti, ci nie je dietatko postihnute, lebo Dr.Holan fakt da ruku do ohna za to co vam povie. Stalo to sice dost, ale mame krasne videa tvaricky/kto ma facebook uvidi/, aj telicka..a plno fotiek na pamiatku. manzel bol tiez velmi dojaty. 😵 no a na pohlavie ste asi vsetky zvedave, tak sme si ho nedali povedat, na poslednu chvilku sme sa rozhodli pre prekvapko. ale presiel tade ultrazvukom ked kontroloval nozicky..takze to tusime 😉 .
inac su tu nejake nove tehulky po lolke? ja som zistila, ze v tejto teme bude vzdy nejaka baba tehu... 😵 😵 ale som zvedava, do kedy nam to vydrzi udrzat tuto statistiku..tak o 10 rokov tu bude kto tehu?/emily 😝

lia
20. júl 2009

mne byva stale zle ...ale 4x je fakt dost
musim si ist pich,potom dojdem

lia
20. júl 2009

co tusite kikaaaa??
kolko to stalo??ja rozmyslam,ze tiez pojdem ked som dnes videla vase 😵
teraz musi byt svetluska na rade

lia
20. júl 2009

a to bolo 4d ci 3d??
kolko dopredu sa treba objednat??

trpezliva
20. júl 2009

lius, to je 3D aj 4D, on to prepina jedno cez druhe, napr. prejde cez usko tym ciernobielym uzv/2d/, potom to zapipa, ukaze nam ho v 3D, popise a idej dalej...od hlavicky po paty, kazdy milimetrik preskuma.
platili sme 98 eur, ale ked mas inu poistovnu ako vseobecnu, tak je to o dost menej. inac mozes platit aj 60, ak nechces video. neviete ako sa da spravit z videa fotka? lebo chcela by som ich sem pridat, tie 3d obrazky, len neviem ako.
ja viiieeeem, ze svetluska je na rade. ale po svetluske tiez musi prist niekto, potom tiez...myslim ze adka sa k nam coskoro prida, vsak? 😵

lia
20. júl 2009

ja mam vseobecnu.fuuhhaaa,to tak vela stoji??
a v gynfive co stoji??
fotky neviem ako sa daju z videa kika

smejko1
20. júl 2009

kikaaaaaaaaaa co tusite?? si siska, takto nas napinat 😀

ja sa do klubu 2jek pridam dufam za 2 roky....ale dovtedy by bol damienko zlaty keby prespal celu nocku

stanka ako sa dari? co monika robi noveho? davno som nic necitala....

u nas sa maly strasne snazi stavat na nozky.. lenze mu to nejde 😠 este hihi no a dnes sme mali vecer plny padov...... neviem ci bol taky unaveny ale stale sa niekam zvalil, aj ked predtym vobec nepadal.....

baby, babatko moze ist aj do mora? kika kde si kupila tie cele plavky pre malu? a mam ho davat na piesocek? alebo iba na decku? mate dake typy od mora s 9 mesacnym dietatom? _ ja stale verim, ze pojdeme k tomu moru........

loli, uplne chapem, ze Ti je suma fuk co to bude........ aj mne bolo aj ked cely zivot som chcela dievcatko, ale odkedy som otehotnela, tak mi to bolo jedno a dnes by som Damienka nevymenila za nic na svete

trpezliva
20. júl 2009

ahooj smejko, hram sa s fotkami z ultrazvuku, lebo mi napisali do IP, ze nemam davat svoje rodne cislo a meno na verejnu stranku, tak sa to snazim vymazat.
tie celotelove plavky sme kupili v tescu. stali okolo 100 SK vo vypredaji. ja pouzivam na kupku stale tie, a ma opalene rucicky len tam, kde tie plavky uz nie su...no a este tvaricku. a kedy cestujete? viem ze v madarskom tescu ich este maju, ja som kupila aj pre druhe mimi na leto na 6mesiacov. 🙂
smejko, takze dva roky.no neboj, do vtedy damienko uz urcite prespi noc. a chces do dvoch rokov kojit?
inac je sikulko ze tak skoro sa stavia..lili v tomto dost zaostavala. zato teraz mi to vynahradza az-az, ona je stale v pohybe. sadnem si k nej, tak v momente sa postavi a uz ide do druhej izby..v tomto maju vyhodu male byty, tam vam deti nemaju kde ujst. 😝

trpezliva
20. júl 2009

a na piesok ho mozes davat jasneeee..ak nebude moc horuci. a do mora tiez, ved to je super pre deti. my chceme ist buduce leto k moru s obidvomi detmi.

smejko1
20. júl 2009

dik kika.......... no musim kuk aj tu v tescu, lebo do madarska sa uz asi nedostanem....... ma to malo skor napadnut........

mas pravdu maly byt je v pohode, aspon mi daleko neujde....... dami je sikovny v pohybe, ale vobec nechce robit tapusky, a ani papa....... a viem, ze niektore deticky to robia...... ale zas na autickach uz prstekom toci kolieska sikuliacik........ 😉

a s tym r.c. je to pravda ja som to tiez dako robila aby tam nebolo.......

stankatt
21. júl 2009

ahojte. 😉
Kikus prezrad co tusite 😉 😉 sme zvedavci 😀
Smeji caf, mala je velka potvorka.. stale spekuluje a uz si pri nej nic neurobim, bo stvornoskuje jak drak a furt ju nahanam 😀 , ale zato zacala pekne spavat. 1,5 hod doobeda a 1 hod poobede a docela pravidelne, tak sa da 😉 stale sa stavia na nohy a chodi okolo nabytku, kuch linky a stien 😝 to ked vidim, mam dost, cakam kedy padne... a to su ine pady.... vzdy si kusne do jazyka alebo pery a tecie krv 😠 . miluje hupanie na hupacke, tam by vydrzala aj cely den 😉 a boli sme aj na kupku a veeeeeeelmi sa pacilo 🙂 A straasne ju bavi vykrikovat.... tak vecer mam toho uz dost.... ked zacne rozpravat, neviem kto ju zastavi 😀 drzka mala je to 🙂 ten rok tak rychlo prebehol..... druhe neplanujeme, tak uz budem iba s vami na konovi rodit.... 😀 😀 😀 😀

veva1
21. júl 2009

ahojky
kikus boli tam vajka ze???? tie vie zbadat aj sonoamater 😀

loss
21. júl 2009

caute
aj my chceme ist na 4D do popradu ale az v 20tt nemame sa kam ponahlat aj ked pohlavie by som chcela vediet uz teraz 😀 no hlavne nech sme zdravi

smejko1
21. júl 2009

stanka - tak aj ja sa pochvalim dnes sa dami sam vytiahol za ruciky do stoja a plus sa sam posadil z lahu..... sikuliak..... ale kecat nekeca len take zvuky vydava.......

lossik - svata pravda, hlavne nech ste a aj sme vsetci zdravi

vevi - aj ja typujem chalana kike 😉

cucuska
autor
21. júl 2009

Ahojteeeeeee 🙂
My sme dnes mali super deň od rána od 07:00 sme behali po návštevách. Ema teraz vstáva pre 06:00, nejak si na to nja neviem zvyknúť a keď v postieľke zahlási : KAKAŤ, tak ma vystiera lebo sa mi nechce postaviť a postaviť ju na šerblík. Ale musím lebo moje úsilie by vyšlo na zmar 🙂
jeeej kikus to je super že je všetko v poriadku a ja si myslím, že to bude chlapec, myslím si to. 🙂
Ema mi dnes zaspala v aute cestou z mesta, takže bola tvrdá už o pol 11 a spala do pol 1, a teraz večer vydržala až do pol 9. A to som bola v šoku,ale už mi chúďa padalo na noštek.
lossik, krásne ti ta 15tka pristane, no nádhera, tešim sa že tak krásne rastiete.
Smejko ani naša Emka neprespí celú noc, niekedy ma to štve a niekedy si poviem, čo som chcela tak máaam :! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smejko1
21. júl 2009

cucuska - ano co sme chceli to mame.... aj moj maly dnes malo spinkal a tahal uplne plny energie do pol deviatej........ som zvedava ako budeme vstavat dnes v noci.......

smejko1
22. júl 2009

kde nik, tu nik....... co sa kupete vseci?

ja sa napchavam melonom a je mi dobre 😀

stankatt
22. júl 2009

ahojte, sa snazim uspat mrna 😀 ona vstava kazdy den o 6tej 😝 a mne sa taaaaaaaaak neceeeeeeeeeeeeee 😀 😝

lolka
22. júl 2009

dnes tu bolo akosi mrtvo....urcite ste vsetci pri vode, ze ? to som tu len ja pracujuca ? 😅 😀

stankatt
22. júl 2009

no my dnes teplotkujeme, tak sme sa sušili doma 😠

trpezliva
23. júl 2009

ahojteee...stanka, ste chory ci zo zubkov?? to musi byt hrozne v tomto teple teplotovat....
my ideme opat na kupalisko, pytali ste sa, ci sa nebojim zapalov, nie, nebojim. ja som ese nikdy nemala mykozu ani nic podobne, asi nie som na tieto hnusoby nachylna...ale keby som bola na to citliva, tak do vody urcite nejdem.
len co ine sa da robit v 35 stupn. s malym dietatom?? ved doma sa uvarime, na ihrisko sa uvarime..takze toto je jediny program, co ma napada. aj ked sa mi moc nechce v tom teple sa prazit na slnku, lebo ked sme v bazene, tam sa neda nikde schovat do tiena...ale aspon sa tam Lili unavi 😉 .
petru, dakujem velmi pekne za link, ja uz tie kociky obkukavam z kazdej strany....len sa mi nechce tolko penazi dat za kocik, ked ani neviem, ci sa v nom budu chciet decka vozit. to by bol uz nas stvrty kocik...jeden mame dlhodobo pozicany/jane/,druhy je bezecky a treti pouzivam teraz, taky sportovy. mna skor laka nieco taketo
http://www.gracobaby.sk/sk_SK/product/6K99/GBR/
co vy na to?? sestra mi ho vie kupit za 5000 SK a mama ho donesie z USA. len v inej farbe. to by ani nebola skoda, kebyze nie je 100percentny. len tie kolesa sa budu asi tazko ovladat v snehu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre