Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
23. júl 2009

mne sa paci velmi kika,kupuj 😉
kam sa chodite kupat??tam aj spinka Lili??

trpezliva
23. júl 2009

lius, no praveze nie, musime vzdy utekat domov na spanok..ale to mame blizko, na peso tu v Dubravke kupko Rosnicka. dnes bude spat asi len raz, akuart cez obed, takze pojdeme na 10tu, to este nie je az tak horuco.
lacny je ten kocik, ze? v najhorsom ho predam 😝 . a mozno budeme aj tak chodit von tak, ze Lili v kociku co ma teraz a babo v satke. idem kupit elasticku satku, baby mi pisali, ze tie nosice az od 3mesiacov mam zacat pouzivat..liliputi.

lia
23. júl 2009

urcite ho predas,nevahaj ani a tie ostatne predaj a vrat a hotovo.jeden si nechaj do rezervy,ten naj
ja nechcem satku.mozno Lili bude z tych co bude rada ked sa bude vozit neskor 😉

trpezliva
23. júl 2009

no ten co je pozicany, tak ten je nas, len my sme ho pozicali kamosom...takze oni nam ho musia vratit. 😎
no asi ho kupim, uz som sestre pisala, len ho chcem ist vyskusat do obchodu...u nas stoji okolo 8500 SK./ja furt len v korunach pocitam... 😕 / aj vajicko by som k nemu kupila, aj tak sa v nom bude najcastejsie vozit. len este musime vymysliet, ako ten kocik napraceme do auta...do nasho mini SUzuki swiftu sa nezmesti nic.
tebe preskakuju tyzdne v utorok??

bianca
23. júl 2009

Ahojte

Kika ten kocik je uplne super a cena neskutocna

lia
23. júl 2009

anno,v utorok,tebe??
ja zhanam tu hojdacku stale,jedna baba mi ma dat vediet za kolko by mi ju zohnala
vajicko nemas??na to je dobre aj maxi cosi??

trpezliva
23. júl 2009

nemam vajicko, to som mala Jane. na tento kocik by boli dobre viacere...asi kupim tiez Graco, nestoji az tak vela a potom as mi to bude cele lahsie predavat. bianca, dik.
mne tusim v piatok,a le nie som si isty, furt si to prestavujem, podla toho co mi lekar povie. 😝

lia
23. júl 2009

potom ho kupim od teba 😀

trpezliva
23. júl 2009

lia aj ty chces mat deticky tak blizko pri sebe?? 🙂

lia
23. júl 2009

no neviem kika 😀 najprv pekne po poriadku jedno 😀

petruci6
23. júl 2009

kika graco je dobra znacka,predavaju aj tu taky
http://www.maderna.sk/kociky/kociky-pre-dvojcat...
ale drahsi
takze kup,ked sa ti paci
😉

trpezliva
23. júl 2009

petru, no presne tento mam vyhlaidnuty...stoji 180 dolarov, teraz je kurz tusim 22,takze vyjde este menej ako 5000 SK.
no idem uz k lili, vykrikuje.
pekny den a neuvarte sa! 🙂

stankatt
23. júl 2009

ahojte, mala uz celkom v poho.. vcera mala 39,2 a dnes rano uz iba 37,4.. tak uvidime... v tomto horku sa mi teda vibec nece chodit po vonku....
Kikus kocik je pekny... kupuj 😉

lolka
23. júl 2009

kikus, ten kocik je pekny a myslim, ze aj prakticky, ved lili je este malinka a budes ich mat pekne pokope 😉
nevahaj a kup

loss
23. júl 2009

caute ,caute

teda to teplo je po riti vcea som myslela ze od bolesti hlavy uz nevydrzim teda toto leto si ozaj uzivam 😖

petruci6
23. júl 2009

buduce uz budes nahanat dve deticky,tak si asi ani to neuzijes 😀

kika co som ti vlastne predpovedala? chlapceka ci dievcatko? uz sa nepamatam

cucuska
autor
23. júl 2009

Ahojte, tak sa znovu hlásime. Manžel má dovču a tak lietame po Slovensku. Dnes sme sa boli kúpať, som vyšťavená, malá už nechce byť ani v kolese, len skákat a jašiť sa a ponárať, je to živel. Trošku má spálilo a tak teraz natieram Panthenol 😀
Emka začala ráno vstávať o 6:00, ide ma poraziť, ale čo už, jaaaaj kde sú tie časy, keď sme spali do 8:30 jujj,inak stále to pripisujem teplu a tak sa tešim na zimu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hádam sa vyspíme. Na buduci tt sme rozlietaní, ideme prerába´t trošku kúpelňu mali by nám prisť robiť plastové okná i malovať dve izby. Trsku pracovná dovolenka ale čo už. V septembry si to vynahraime.
A vy ako???? ste stále pri vode??? Lolka tebe to krásne nabieha nestačim sa čudovať 🙂

petruci6
23. júl 2009
lia
24. júl 2009

ahojteeeee 🙂
luciiimmmm,matysek je naaaadhernuckyyy 😵 😵 😵 😵

trpezliva
24. júl 2009

ahojteee. petru, dakujem ze sa tak o mna staras..alebo aj ty pokukujes po kocikoch pre surodencov? 😕 😀 😝 tento kocik je tiez fajn, ale trosku horsi ako ten quattro tour, aj starsi model, tak este sa stale rozhodujem...
inac u nas nic noveho, zajtra k nam pride svokra prespat, ideme na dalsiu svadbu. teraz tu mame upratovacku, aby bolo vsetko tiptop, ked prejde prstom po nabytku 🙂 😝 .
v noci tu bol strasny vietor, prekotil nam gril, takze je cela terasa od popola. no ale hlavne ze nam strechu neodfuklo.
pekny den, maminy, tehulky aj snazilky! svetlus, citas nas niekedy? ako sa mate?

teuska
24. júl 2009

caute babulky 🙂
Kika tie kociky su fakt super. Paci sa mi aj ten co si si ty vybrala.
Mne je dnes celkom fajn, az na to teplooooooooooo 😝 😝
Cucus peknu dovolenku 😉

teuska
24. júl 2009

Vzdy ked sa mi podari ukoristit nas rodinny pocitac, tak tu akurat nikto nie. ☹ Kde ste babulky? Asi na kupku. okupte sa aj za mna, ja si to tento rok neuzijem, ale to nevadi 🙂

lolka
24. júl 2009

cafte babulky, uz mam dovcuuuuuuuuuu.....tak sa tesiiiiiiim !!!! v nedelu ficime do Chorvatska, uz sa neviem dockat 😀 dufa, ze ju moc nepregrciam a trochu si uzijem aj domacej kuchyne
😅

cucus, aj tebe peknu dovolenku, aj ked pracovnu, ale urcite vas potesi, ze to budete mat potom pekne 🙂
ten nocny vietor bol priserny, aj na dnes hlasna burky a vietor 😒
zatial pa

petruci6
24. júl 2009

kika nehladam pre surodencov,ale vyznam sa tolko kocikov co som pokukala a dnes mi prisiel novy,uz treti 😀
ale som max spokojna!!!!!!!!!jane slalom pro 2009 sportak 😵

cucuska
autor
24. júl 2009

ahojte ako sa dnes máme????

lolka
24. júl 2009

uf, konecne som si sadla.....najskor sme boli nakupit, potom som piekla kolacik, nakladala masko do pacu (priprava na grilovanie) a este som dorobila polevu na kolacik. krize ma bolia az hruza 😖
zajtra robime opekacku, bude nas asi 10 + 2 psi, tak bolo treba nachystat papanie 😝
vidim to tak na sprchu a postel...

cucuska
autor
24. júl 2009

jeej lolka aj ja sa pridám 😀
My zajtra ráno cestujeme k známim na Kysuce, tak sa celkom tešim, len som zvedavá ako Ema zvládne cestu, pretože bude vyspatá po noci a bude to tak 2 hodiny

lolka
24. júl 2009

cucus, kludne dojdi, jedla mame koooopec 🙂
zober jej hracky, spievajte si po ceste a urcite jej to - vam rychlo ubehne 🙂
ja ked som muzikovi vravela, ze budem babatku spievat - teda len tak s nejakou pesnickou, tak ho az zamrazilo, ja totiz voooooobec neviem spievat 😀 😀 ale malej neterke a synovcovi sa to lubilo, smiali sa, takze nasmu krpcovi sa to bude urcite tiez pacit 🙂 a ze falosne ? no a co !

lia
24. júl 2009

loli 😀 😀

lolka
24. júl 2009

caf lius, uz som kcela ist do sprchy...
ako sa mate ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre