Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
29. júl 2009

ahojte. Lossik treba mi zavolať a niečo porobíme.
My dnes ideme na kupko, Ema už spinká teraz stáva okolo 6:00. Bude dobre, a dnes hlasia aj teplo a splnečno. Tatino ma už druhý tt dovolenku a tak to musime poridne využiť, zajtra by sme mali isť do Trencina na nákupy 😀

trpezliva
29. júl 2009

ahojtee..
my sme uz boli na kupku, Emily tam este stale je a strazi svoje deticky, ktore behaju z jedneho bazena do druheho, na ihrisko, na deku..a tak dokolecka. chuda, to ma fakt tazke. mne stacilo nahanat Lili a som vystavena ako citron/smejko, ty si len ako pomaranc...takze mas co dohanat 😀 /.
urcite ste vsetky vonku, tak pozor na uv ziarenie 😉 .
loss, uz sa tesime na fotky.

teuska
29. júl 2009

Caute babulky, ale akosi som nemala cas sa vam ozvat skor. V pondelok som bola na sone a mala som byt v 10+1 a babo je velke ako 10+6. Aj srdiecko sme videli. 😅 Tak uz dufam, ze bude vsetko o.k., hoci to brusko ma stale akosi pobolieva. Babenky ked sa prekulnem cez 12tt, uz by malo byt vsetko v poriadku, pravda? Myslim, ze to najkritickejsie obdobie by som mala mat za sebou.

Pozravujem vas vsetky aj dovolenkujuce aj kupajuce sa. papa 😅

cucuska
autor
29. júl 2009

ahojte NO emily klubúk dole, aj ja som bola na kupku s malou sama a poviem vám som total tiež vyšťavená, a moja malá je taka jedovata, ja už neviem či s ňou 🙄 stále sa jeduje a jeduje keď niečo nemá, no to by ste mali vidieť. Dostane aj po zadku ale aj tak sa jeduje 😖

teuska jeeeeej to je krása, jasné všetko bude v pohodičke, aj mňa bolelo brucho a teba preto, lebo tvoje druhé babenko je po väčšom čase, pauza bola malá a tak teraz musia tvoje svali poriaadne zapracovať a povoliť aby mohlo brušinko rásť 🙂

emily3
29. júl 2009

teuska super spravy, drzim palce aby to bolo vsetko ok 😉 ..brusko ta moze pobolievat, maternica erastie...ak to nie su krce ( co poznas) tak je to v pohode...drzte saaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

no my sme skoncili na kupku o 16.00 ti dvaja starsi bolli namoceni stale v nejakom bazene..a bohuzial sa mi ich nepodarilo ustrazit pred slnkom..nedali si povedat..iba Misa som striehla....ale Mon s marekom ani za svet z vody....prisli sme domov, marek hned zaspal a MOna islka este von...a Miso je v pohode, ten sa tam vyspal a teraz este vymysla...

cucuska
autor
29. júl 2009

mali ste veselo, počuj baba veď ty za chvíľu rodíš, ako to preboha robíš kde berieš toľkú energiu???

emily3
29. júl 2009

cucuska fakt...este mi to nedochadza, nestiham....uf nestraste ma, este nemam nic vyprate, ani vyzehlene ani zbalene do porodnice..tak babo musi pockat 😅 ..energia? a to je co?

emily3
29. júl 2009

no teraz som vyprala poslednu pracku z dovolenky a v piatok chceme ist este na vikend do Ciech a potom poslem detvaky na tabor..a potom mozno sa dostanem aj k babatku 😉 ...

cucuska
autor
29. júl 2009

si maska, aj tak ťa nechápem 😀 😀 😀 😀

stankatt
29. júl 2009

emily ty teda stihas... klobuk dole 😉 a uz sa ti to pekne krati, pri 3 detoch to musi strasne letiet...

emily3
29. júl 2009

no teraz priberam pekne podla knizky 😉 ..ale teraz som za posledne dva tyzdne pribrala cca 2kg, takze babo rastie...ale mam len prucho a ja osobne som sa len trocha zvacsila...nestiham priberat, lietam zhlavne za Misom, ten sa nezastavy iba ked spi. a chodime na stvrte poschodie bez vytahu...tak to je uz kondicka sama o sebe, uz aj Misko musi chodit sam...otoci sa na druhom schode " hopa" ale ma smolu, musi ist po svojich.. 😅
tak dnes sme boli cely den na kupalisku, a potom sme to zakoncili v mekaci na hranolkach....a koncim..byt hore nohami a ja s vylozenymi nohami 😀 😀 ...ale detvaky sa mali faj..az na to ze su trosku ( dost) pripeceni 😒 ) 😅

cucuska
autor
29. júl 2009

ja tiež chodim na 3 poschodie peši, nemame vyťah ale ja sa mam na tom dobre nemam brušinko 😀 😀 😀 😀 jaaaj emyli keď poroíš mala by si sa vybrať aj s malým babom na mesiac na nejaky welnes, ty si to určite poriadne zaslúžiš

petruci6
29. júl 2009

teuska super,neboj,ked uz je srdiecko,vsetko je ok 🙂 😵

emily3
29. júl 2009

no konecne zaspal aj Miso...marek a Mon zaspavali s bolestou... 😒 no su pripeceni, neustriehla som....

petruci, gratulujem vymesaciu 😉 😉 😀 😀

smejko1
29. júl 2009

babulky dik za podporu, ale nemyslite si, ze som taka zavisla na muzovom nazore...... ide vsak oto, ze do nasich malej fabie, sa asi nepomestime........ a nasa oktavka zas nema klimu a tak som vybavila svokru s autom a to by sa uz dalo, lenze muz jej zakazal a ona nechce ist proti jeho voli a tak ja prehovaram muza aby mame povedal, ze je ok, ak nas vezme do chorvatska..... ale je tvrdohlavy ako baran....... vrrrrrrrr
kika mas pravdu, niesom ako citron, lebo niesom tehula, inak by som ts

petruci6
29. júl 2009

emily dakujeme 🙂

petruci6
29. júl 2009

smejko vies kde chlapi vsetko dovolia? v posteli
tak sup sup vyjednavat dovolenku 😀

emily3
29. júl 2009

smejko..treba dobru veceru, (pivko) a potom tutu mutu...a hodit nanho usmev, smutne ocka.... 😉 😀
no drzim ti palce aby sa ti ho podarilo presvedcit....( mojmu to tiez dlho trva...spracuvavam ho aby Monika mohla chodit na husle..ona o potom tuzi a stale o tom rozprava...chcem jej dat sancu, ale manzel nechce o tom ani pocut..inak je uz aj prijata na ZUSke na husle, tak do septembra ho musim spracovat..
a dnes prisiel domov s tym, ze chce kupit sedem miestne auto...co je fajn, ale le nase financie..a setrili sme na novu kuchynu ...tak teraz ja bojujem sa kuchynu on za auto....tak co je prednejsie a dolezitejsie..uz rok a pol cakam na kuchynu, a predstavujem si ju, a prerabam...do detailov...a teraz tam do kuchyne " dam auto"...no neviem

emily3
30. júl 2009

ahojte mamulky, tehulky..tak prazdninujete? my pojdeme zajtra na vikend do Ciech a potom uz budem doma sa tvarit ze sa tvarim.. 😅

petruci6
30. júl 2009

emily nebojis ist uz v takom vysokom tt tak daleko? 😕

smejko1
30. júl 2009

baby........ moj v posteli slubi a potom z nej vyde a nic si nepamata 😀
inak ide nam 3tu zub a stale sa budi....... no neni to sranda

emily, jednoznacne kuchyna,,,,,,, 😉

petruci6
30. júl 2009

podla toho ake auto mate teraz? pomestite sa tam vsetci? ked ano,tak kuchyna 😉
inak teraz je plno lacnych aut,kvoli krize,mozno by nebolo zle to vyuzit
kuchyne az tak nezlacneju

petruci6
30. júl 2009

smejko nahraj ho a potom mu to pusti,ked si nebude pamatat 😀

cucuska
autor
30. júl 2009

smejko dotoho. ja som akurat večerala aj mužikovi som urobila a kuknem do chladničky a tam sa chladí vínečko, hmmmmmm čo sa to ide diať ?

petruci6
30. júl 2009

baby,zajtra sa konci sutaz,mame malo bodikov
pls mozete nam poslat? cislo 7,kujemeeeeeeeeeeeeeeeee
http://www.modernazena.sk/index.php?c=829
🙂 🙂

prve 3 miesta sa dostanu do casopisu 🙂

cucuska
autor
30. júl 2009

petruci idem na to už klikám

petruci6
30. júl 2009

dakujem cucus 🙂
inak prave mi prisla IP od maminy,kt dieta tam ma najviac hlasov,aby som im poslala hlas 😀
no ked oslovuje vsetkych na MK,tak mi nemame sancu ☹

cucuska
autor
30. júl 2009

petru no ale tá fotka je krásna

petruci6
30. júl 2009

nikdy sme nic este nevyhrali,tak to velmi neriesim,ale potesila by fotka v casopise 😀

emily3
30. júl 2009

petruci uz som raz hlasovala a viackrat ma to nepusti ☹ no tie pred tebou maju dost bodovy naskok...)

co teraz ideme na vikend je moja posledna " dovolenka" je to par klilometrov za Brnom ( aj tam su dobre porodnice) ale dufam ze nebudeme musiet vyuzit ich sluzby 😅 no uz len 4tt tyzdne, sa to blizi neuveritelnou rychlostou...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre