Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
24. nov 2008

smejko ja som myslela ze to ockuju vsade, nielen tu na Slovensku 😲 ...je to super vec a doplaca sa len 90,-

bershka
24. nov 2008

čaaaute sušienky.

smejuš,toto sa stávalo známej dcérke, je normálne, že hltan a hrtan sú prepojené, a keď si glgne a zabene mu, tak mu to vyletí noštekom. to sa stáva aj mne. 😅

lante: radka som. to je iba v českom..

bershka
24. nov 2008

počujte matky. mňa malá zase nekope. ráno trochu a teraz je zas ticho. stále ma bolí pravý vaječník a kríže. hádam len nerodím pomaly 😨

smejko1
24. nov 2008

bershka, babatka dllllho spinkaju..... mozno sa hmyri ked Ty spis, hlavne sa nestresikuj

evitkamalicka
24. nov 2008

ja som dostala v sobotu prvu mrchu po porode a dnes je to des

petruci6
24. nov 2008

evit ty uz mas mrchu? 😕
bershka teraz ti vela spinka malinka,neboj sa 😉

lante
24. nov 2008

bersh, to som nevedela pritom som mala kolegyňu Radku 🙂

evitkamalicka
24. nov 2008

petru hej mam

bershka
24. nov 2008

jaaaj baby, len aby. mňa totiž vystrašila jedna knižka. tá o matke a dieťati. neviem čo tam bolo už presne písané, ale bol tam nejaký počet kopancov na deň... tak som trochen nervóz. cca 2 týždne dozadu řádila viac.

lante: aj ja som mala v pase, že Matej, lebo s babou sa neráta... 😀 😀

petruci6
24. nov 2008

Kika este stale nedostala a ty uz tak skoro? to je asi tym,ze nekojis,vsak? 😒

evitkamalicka
24. nov 2008

petru asi ano, ale u nas v teme dostali aj baby co koja niektore presne po 600 nedeli

bershka
24. nov 2008

jááj baby, mne toto bezkrámové obdobie tak vyhovuje, že už ich asi nechcem mať nikdy.

ozaj na www.tehotenskakalkulacka.sk je 26. tt zaradený do 2. trimestra a v knihe doma mám, že je to v 3. trimestri

petruci6
24. nov 2008

preco sa to vola 600 nedelie,ked to je iba 6 nedelie? 😕

som zvedava,kedy pride moja,ale vobec mi nechyba 😀

evitkamalicka
24. nov 2008

petru ktovie preco sa to vola šestonedelie

bershka
24. nov 2008

a neni kika zas tehu? 😀

lante
24. nov 2008

Ono je to šstonedelie a nie šesťsto 😉 takže je to vlastne tých 6 nedieľ 😅 .u mňa to teda toľko aj bolo. A mrchu som dostala presne v ten deň kedy som Vilíka naposledy nakojila.....iná prča 😀

Bersh, každé dieťatko je iné..........takže nie všetko čo je v knižke je smerodajné.......keď bol Vili väčší nekopal až tak ako predtým.............už sa začínam tešiť ešte mesiac a pol až dva a budem chrústika č.2 cítiť aj ja 😀
A som zvedavá, či sa aj u mňa stane to čo u teba.....že to bude to s čím sa neráta 😀, teda ja by som bola rada, ale v tomto smere som pesimista..........aj keď pre mňa je najdôležitejšie aby bol chrústik zdravý.

bershka
24. nov 2008

lante: ale jasné, to je jedno. ja si myslím, že Vilík by bol rád keby mal bráchu. mne tiež bolo fest jedno čo to bude, hlavne nech je to zdravučké ale potom, keď som začala riešiť výbavičku a videlal som tie cukríčkové sukničky a šatičky, tak som tajne dúfala, že to bude baba. svokrovci tiež chceli babu tajne /to sa priznali až po potvrdení/, lebo oni majú 3. synov a každý z nich/svokrovci/ pochádza z troch chlapov ako súrodencov

bershka
24. nov 2008

petruci: čo si sa vyčučala? he?

petruci6
24. nov 2008

co mam hovorit? 😀

bianca
24. nov 2008

ahojky

evi ja som mrchu este nedostala a to uz nekojim a rodila som skor ako ty.Asi je to individualne

bershka
24. nov 2008

petru: jáááj, tak ty tu iba šmíruješ? 😀

baby, ja chcem kojiť čo najdlhšie, nech mi špeky opadnú čo najskôr. a pre malú to bude dobré tiež

lante
24. nov 2008

Bersh, mne kojenia na špeky vôbec nezaberalo ☹

petruci6
24. nov 2008

smirujem smirujem 😀
aj ja chcem kojit,len uvidime ci bude mliecko a dokedy 😒

svetluska.p
24. nov 2008

ahojte sojky moje. boli sme v sobotu na koncert Seala. bol uuuzasny. perfektne spieva. dvojhodinovy, na zivo koncert. uzasny hlas. bezprostredny chlapik, ziadne hviezdne maniere. daval si s deckami ruky,na zaver vytiahol jednu kocku na podium a zatancovali si. uzasne piesne zaspieval. hlasisko ma neskutocny. je pondelok a stale som unesena....fakt. nase celebritky sa mozu schovat!

lante
24. nov 2008

Petruci, skús homeo. U mňa teda zabrali 😉

Čauko Svetluš 😀 to vyzerá ako hlboký zážitok. Mám rada ľudí, ktorí napriek tomu, že sú slávni, netvária sa ako bohovia.

bianca
24. nov 2008

petru vsetko nachystane?

Svetlus tisko zavidim.Zboznujem Seala

lucim
24. nov 2008

ahojteeeee, som doma, aspon po veceroch dodrziavam kludovy rezim, dnes mi drahy kupil internet na doma ... dnes som poplasila seckych doktorov, zaspinila som, ale bolo vidie fazulku- a bije jej srdcko, yesssss !!!!
svetlus, to musela byt paraaaada 😀
petruska moja, dobre vybav v tom velkom meste 😉

bianca
24. nov 2008

lucim to j super sprava.Gratulujeme k srdiecku 😵 😵 😵 inak ja som spinila 2x

lucim
24. nov 2008

bianka, tak aj ty??? no dobre, v podstate ma to upokojuje, lebo popri tom kuknem na tvoju krasnu Bramborku a hned verim 😵
bola si na PN?

bianca
24. nov 2008

lucim aj ja.A poviem ti nervicky to boli riadne.Ja som na PN bola od zaciatku koli pracovnemu zaradeniu a nasledne aj koli spineniu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre