Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
11. sep 2009

tehulky blahozelam vam ku super vysledkom testov

lolka. asi to bude baba ked nechce roztiahnut nozicky 😉
lia mala je krasna, ale teda neviem na koho sa podoba..... a ked si porovnam maleho utz tak on sa na seba ani nepodoba 😀

kika - adi - mozno pridem na vinobko, ale este neviem..... ved ak tak, tak zavolam 😉

k ordinacii - tiez som smoklila a som si povedala, ze ked to uz tak hrozne ukoncili tak verim, ze soferujuce tehulky si vstupili do svedomia a budu si davat velky pozor ........ no ale hrozne to bolo.....

magduska, super ta viediet po dlhej dobe......

babule, neviem ako to robite, ale ja vas cez den vobec nestiham..... 1. musim mat vypnuty pc. lebo kablik maleho hrozne v zastrcke fascinuje......2. maly stale lozi a musim nanho davat pozor....... 😉
chcem dalsiu dovolenku, zas som unavnaaaaaaaaaaaaa.....fnuk........

dobru nocku

petruci6
12. sep 2009

loli gratulujeme k negat vysledkom a smejko tymi to nekaz,ze baba,je to chalan,len sa hanbi 😀

petruci6
12. sep 2009

smejko ved si na dovolenke, MD je dovolenka 3roky!! 😀

emily3
12. sep 2009

smejko aj ja chcem aspon viiiiiiikeeend, povedat si: padla, ide sa domov! a doma vylozit nohy a niiiiiiiiiiiiiic nerobit.
v noci ma zacala boliet hlava a neviem sa toho zbavit, unavena som, len by som spala..neda sa 😒

smejko1
13. sep 2009

petru = je mi luto, ale ja si myslim, ze to bude babulka..... 😀
inak aj moj muz hovori, ze co sa stazujem, ved som na dovolenke, mam chut ho vtedy zaskrtit.....

emily = podla mna to je tym kojenim, ved si este v 6stonedeli tak sa necuduj...... mrzi ma to a dufam, ze rychlo prejdu vsetky bolesti

zuzkaprofant
13. sep 2009

cafte
emily jooooooooooj nemam ti krop pomoct aby si si aspon jeden den odychla
mi sme sa vratili s prechadzky christianko ju celu prespal a teraz nam tu krakoce ako vrana najnovsie ju napodobnuje na nervy niekedy ked tak zacen o 5 ranooo 😀 😀
musim sa pochvalit som pochudla uz dost asi 20kg este mi treba asi tak 10 sa zmestim uz aj do saka co som nezapla ani ruku som tam nevopchala tak sa tesim.xixi

lia
13. sep 2009

fuuu zuzi,super,gratulujem 🙂 drzis aj nejaku dietu??ci staci ti vrana v postielke na dietu?? 😀

petruci6
13. sep 2009

smejko dame stavku?? 😀
k tej vahe,v tehu som pribrala +18 a teraz mam - 23 😝

zuzkaprofant
13. sep 2009

liua caf zadna dieta maly je dietka nestiham sa najest ani napit pri nom ked ma nevidi tak ti pisti ho volam pistalecka od kedy si vsimol ze sa daju robit s hlasom rozne zvuku tak by si sa nasmiala najnovsie sme vrama krakame ale brutal 😀 😀
este musim pochudnut bo este to nie je ono stale mam velke brucho 😖
a ty liuska moja co mas nove

lia
13. sep 2009

no ani nic zuzi,stale to iste dokola,akurat som dovolala s kamoskou,v piatok rodila,tak som okunala co a ako.
brrrrr,bojim

zuzkaprofant
13. sep 2009

lius neboj sa nic ked ja som to zvladla a chcem ist rodit dalsei moje deti tak to nie je az take hrozne a to ja som rodila 26hod a ine nasledky ti poviem osobne.xiixi....tak neboj nic to zvladnes uvidis ved taka mala liiuska za to stoji

lia
13. sep 2009

stoji,ale neviem ako to zvladnem,ziadne utechy mi nepomozu 🤐 bojim aj tak

zuzkaprofant
13. sep 2009

neboj liuska zvladnes uvidis potom si povies ze to neboo takehrozne ako sa o tom hovori to hned ako porodis na vsetko zabudnes a budes mat tolko sil ze by ti bude stacil pol hodky pospat uvidis neboj nic a pekne si teraz uzivaj tehu a spinkal ako sa len da ja uz neviem spat dlhsie ako 3 hodky normalne sa zobudim a neviem zaspat aj ked maly mi spinka uz som ako hodinky naprogramovana na vstavanie 😀 😀

uz mas vsetk oprichystane co ti este chyba

lia
13. sep 2009

este vela mi chyba,do takych dvoch tt sa hadam rozhybem a vrhnem sa na ostatne veci.

no nejako bude 🙄 vela spat nemozem,vsetko ma boli a ked si pospim cez den,tak nemozem spat v noci,tak radsej si to nechavam uz len na noc

petruci6
13. sep 2009

lius to je normalne,ze sa bojis a uplne prirodzene pre prvorodickku 😉
vies ako som sa ja bala???hrozneeeeeeee,hlavne o malu ani nie tak o seba,dokonca som chcela spisat zavet,keby som sa uz neprebrala z narkozy,ale zistila som,ze nic nemam 😀
hned ako mi ukazali lindusku som sa pytala este oblbnuta,ci neboli komplikacie,vela krvi,bla bla bla
ale kazdy ma upokojoval,o 9.30 som sa pozrela na hodinky posledny x a o 9.45 uz bola na svete 🙂

ty mozno budes rodit normalne,o to to bude krajsie lebo uvidis malicku ako prva,budes pocut jej hlas ako prva,o toto vsetko som ja prisla,uz bola pochytana celym personalom a mojou rodinou,kym sa dostala ku mne a krasne hajala 😅

takze kludne sa boj,je to normalne,ale viac sa tes a mysli pozitivne 😵

lia
13. sep 2009

petru 😀 😀 😀
no asi nie petru,asi tiez cisarak,uvidime
konecne normalna rec,budem sa bat aj nadalej 😅 😀

petruci6
13. sep 2009

preco cisarak??kvoli comu? a chces spinal ci celkovu?

lia
13. sep 2009

spinal ked sa bude dat
mam strasne bolesti v krizoch,kostrc ma boli furt,skolioza chrbtice...

petruci6
13. sep 2009

aha chapem,ja som spinal nechcela

lia
13. sep 2009

proc??
co sa zase strasne dozviem?? 😀

bambi7
13. sep 2009

cafte babulekukam ze preberate cisarak....ja som mala spinal a dalo sa bala som sa ale pohoda zvladla som a malu som videla hned 😉

bambi7
13. sep 2009

lia necitaj nic aj mna strasili a .......tak neboj sa vsetko zvladnete 🙂

lia
13. sep 2009

caf bambiiii 😵

petruci6
13. sep 2009

no lebo ma kazdy odhovaral,ze budem vsetko pocut co si dr a sestricky hovoria,ze keby prisli komplikacie,tak by som tam zosedivela a navyse tak kamoska rodila a chcela aby jej maleho hned dali na prso,oni to spravili ako ho vybrali a ona sa rozplakala a dr ju nevedel zasit,lebo sa jej hybalo pri placi cele brucho 😀 musela sa najprv ukludnit

bambi7
13. sep 2009

cafff ako?

lia
13. sep 2009

jaajjj,no uvidime,nechame sa prekvapit co nas caka a neminie

bambi7
13. sep 2009

ale nebojkaj vsetko bude dobre uvidis

lia
13. sep 2009

hmmmm 😅 😀

lia
13. sep 2009

juuujj,musim sa s vami rozlucit,skapinam,na krize,dobruuuu

bambi7
13. sep 2009

ja z vlastnej sksenosti 😀 poviem iba tolko ze sa to dalo 😀 a to ze som malu hned videla by som podstupila znovu keby som mala zasa cisarsky 😉 hned som ju videla a to bolo hlavne ze som hned vedela ze je ok to bolo to najjjjdolezitejsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre