Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
11. okt 2009

to je pravda,ale netreba nakupovat vela dopredu,len keby sa predcasne narodilo malinke,tak sa nieco dokupi,inak to nema zmysel,bud je to male hned,alebo rychlo vyrastie

petruci6
11. okt 2009

lia este jeden prispevok a mas krasne cislo 😀

petruci6
11. okt 2009

no uz mas,asi v inej teme 😀

lia
11. okt 2009

no pekne 😀
uz som nakupila vsetky sprostosti vcera petru 😀 som na teba myslela 😀
ale zas tolko sprostosti nie,akurat kolotoc a baldachyn

petruci6
11. okt 2009

akurat to som vobec nevyuzila a hned predala,vlastne som uz predala vsetko okrem oblecka 😀

petruci6
11. okt 2009

ale treba si spravit radost,pri prvom je to vzdy tak,maminka sa vytesuje najviac z nakupenych blbosti 😅
kym som nemala malu,vzdy som velkym oblukom obchadzala detske obchody,aby mi neprislo luto a ked mam konecne komu nakupovat,tak nekupis? 😅

lia
11. okt 2009

no veru,vsetko je len nasa radoszt z toho,ze sa tesime na bambulov 🙂
im je jedno ci maju to alebo to 🙂 az neskor zacnu vymyslat 😀

bershka
11. okt 2009

lolka, nasa nosila 56 aj do troch mesiacov. teraz ma bundicku, kt. bola na 0 az 3 a este furt su jej dlhe rukaviky. zalezi od znacky

petruci6
11. okt 2009

hlavne veci z H&M sa daju nosit dlhoooooooooooooooo,oni maju vsetko vacsie

emily3
11. okt 2009

ahojte, boli sme s mon na tom kastingu, bolo tam dost ludi ale islo to rychlo. Monika spievala skvele ako vzdy, tak uvidime ci sa ozvu..a aj keby nie, pre nas uz je superstar 😀 😀 poobede este spievala zo Zusky pre dochodcov, a bol tam aj starosta a osobne mi povedal ze Mona je velky talent a ze z nej bude spevacka... 😉 😀 a aj babky vraveli ze najlepsie spievala..tak sme na nu hrdi

a nasa Lulu je paradnica, dnes jej kamoska prepichovala uska. ja som pri tom nebola, nemohla som pozerat ako trapia moje dieta, vsade plno krvi 😕 😝 ( ale nie, len trosku, zvladla to ukazkovo, ) tak a ma nausnicky 😉

aurra
12. okt 2009

ahojte tak po strasne dlhe dobe sa mozem k vam pridat, snad to uz dotiahneme do konca

zuzkaprofant
12. okt 2009

cafte mi nosime aj 56 pancusky...ixix...ale nohavice nosime 62 ale uz aj 68 zalezi od znacky kedze ja mam prevazne hm tak 62 este do konca mesaicavydrzi ale napr zara , mex to nosi uz na rok skoro lebo to su male cisla

cucuska
autor
12. okt 2009

aurra ahoj jasné o tom nie je pochýb a vítame ťa

cucuska
autor
12. okt 2009

ahojte konečne spom sa sem dopracovala. vždy ke´d som sem šla niečo napisať ma niekto vyrušila už som sa k tomu nedostala 🙂
no naša emka nosí čislo vecí 104, a body sa už také veľké nerobia tak nosíme len tielka a nohavićky na plienku alebo bez plienky. Emka vymýšľa ako sa dá, a zaćina mať svoj rozum. Zdá sa mi to ale skoro. Rozpráva pekne cele vety i keď niekedy s smejeme ako to vyskloňuje a podáva do párov. Kakať a cikať sa pýta len vtedy keď sa jej chce a najnovšie sa pocika najust a pride mi to oznami´t a ešte sa mi aj zasmeje do oči a povie.: mama pocikala ha-ha. no zastrelila by som ju 😀 a monetálne malej zariďujeme deckú izbičku tak s tám ma kopec roboty a v sobotu mám skúšku tak zas sa začal ten starý kolotoč _ Emka-domácnosť- škola a toto sa toči dookola a samozrejme je tam niekde aj Ivo 😀 😀 😀 😀

lolka
12. okt 2009

baby, dakujem za infosky ohladom velkosti veciciek 😀 uvidim aka bude nasa krpata velka a od akeho cisla sa odpichneme 🙂 no, ale ked bude s vahou po mne a muzikovi, tak porodim "4 kiloveho slonika" 😅

aurra, ahoj, vitaj a drzim palce 😉 v ktorom tt si ?

sloniiicek
12. okt 2009

caute kocky.

lolka - tie velkosti zalezi od toho aky bude drobec. ale tie najmensie si vela nekupuj (56- novorodenecke), ked tak skor 62. hoci my sme tie najmensie vyuzili skoro 3 mesiace. ale zalezi to od malinkej. ako bude rast a aka bude velka, ked sa narodi. martinka bola drobnejsie. a napr. teraz ma 15 mesiacov a este oblecie oblecenie od 6-9 mesiacov a od 9-12 su jej este velke a siroke. ale uz jej ho davam. lebo to od 6-9 mes. je jej dost tesne.

smejko1
12. okt 2009

oli ja odporucam aspon 2 supravicky 56..... do nemocky a ak bude treba muzik dokupi..... ja som mala len jednu a nebola to sranda, lebo moj muz zle pocul velkost a cely den hladal velkost 50 a vratil sa s tym, ze take nemajuuuuuuu som myslela ze ho zaskrtim 😀 no ale na druhy pokus kupil 2 spravne vecicky 😉

smejko1
12. okt 2009

slonnicek - ako martika? uz je jej lepsie?

my soplime zas o milu dusu..... kupila som mu dnes teplu bundicku 80siatku,............ rukavy dlhe, ale cez brusko len tak tak.... sakra......

aurra - neboj..... vitaj a udomacnuj sa 😉

trpezliva
13. okt 2009

ahojteeee....nebola som tu dlho, kiahne sme nakoniec nemali, ale streptokokovu dermatitidu...dala nam antiobioticku masticku a ze vraj to mala zo soplikov, ktore sme mali uz dva tyzdne a nie a nie prejst, tak nam dala aj antibiot.kvapky do nosa. Co sa to clovek nedozvie...nikdy by som si nemyslela, ze vyrazky mozu byt zo soplov. no ale uz su prec, aj sopel na stastie, bojovali sme s vysavacom tri tyzdne, chudatko Lili, aspon ma pokoj..dufam, ze co najdlshie, teraz zacali vsetci deti naokolo soplit, tak snad nechytime nieco.Vonku sa neda byt, tak ju beriem do herni, alebo dnes doobeda sme boli 2 hodky v Avione na tom detskom ihrisku vnutri..je to tam paradne. Isla som tam rovno od doktora, ktoreho som musela necakane navstivit, lebo od soboty mi tvrdne brusko. Ale nie ze sem/tam, ale kazdu chvilku..no ako na potvoru unho mi netvrdlo, tak povedal, ze je to norme, ze sa maternice stahuje. A akurat mi len magne B predpisal, ze raz denne ho mam brat. ale je to neprijemne, vkuse ho mam ako skalu, chudatko babo, urcite to citi..a pri Lili som to nemala, tak preto som sa zlakla. Este by bolo skoro rodit, tak som mala aj stresy, ze co ak sa otvaram a tak, ale na stastie krcok mam pevny aj zatvoreny. /a asi to tak aj zostane, takze lekar to vidi opat na cisarak 😠 😠 / keby som si tak mohla v decembri sama otvorit ten krcok, to by boloooooooo...... 😅
oblecko nosime aj my podla znacky, napr. Cherokee su vacsie sa mi zda..a tiez mame problem ako smejko, ze na brusko len tak-tak, ale maju dlhe rukavy 😖

emily3
13. okt 2009

Ahojte , dnes sme mali doktorsku turisktiku s Luckou. chalanov som nechala u svagriny, a s Luckou sme isli na kramare na klbiky..ma to ok, a ked uz sme tam boli, boli sme pozriet kamosku. v sobotu sa jej narodil syn..a potom sme isli k doktorke do poradne. tak Lucka pribrala kilo ma 5200g 😅 😀 , velkacka.

petruci6
13. okt 2009

kika nebola to ta 6 choroba?uz som o tom pocula,ze dieta sa vyhadze z nicoho nic vysoke horucky a 3 dni potom,je vsetko ok

stankatt
13. okt 2009

Ahojte, co nove? Monika ma 9550g... slecna velka je uz 🙂
Peti Mon mala tu 6tu chorobu... ☹ asi ako polrocna

zuzkaprofant
13. okt 2009

cafte
to je aka 6choroba
dievcata asi som sa vas uz pytala ale ake decke choroby su zle pre tehulku?

cucuska
autor
13. okt 2009

zuzka si tehulka????

emily3
13. okt 2009

cucuc cau, ty iz zarezavas v skole? my sme mali zapis a skolu mame az 23.10. ale nemam este jednu skusku z minuleho rocnika. a tento rok koncim sa tesim, aha to mi pripomina ze by som uz mala zacat pisat pracu, este nemam ani carku. keby mi to tak slo ako tu na koniku 😅 😀 .

zuzka neviem, posurfuj na internete. 😉 preco? vies nieco co my nevieme???

zuzkaprofant
13. okt 2009

nie nie osm len planujeme a adokyna decka sa ma pytala ake som mala choroby bo ked nie ze sa mam zaockovat len nasi nevedia co som mala a co nie bo sa im to pletie s mojim braskom a popravde mi sme dako decke choroby ani nemali tak neviem ci sa mam dat zaockovat alebo nie lebo ja nie som velmi zastancom ockovania

lia
14. okt 2009

aojte,

poradite mi prosim??idem si objednat flaskya maju k tomu nahr.cumle 0+,3+,6+ a 6+ kaša.su vsetky potrebne??lebo tu sa tazko zhana ta znacka,tak neviem ci to vsetko bude potrebne

zuzkaprofant
14. okt 2009

ahoj lius a aku znacku flasiek , velmi dobre au avent lebo tie cumliky su podobne bradafke tak ked budes aj kojit aj flasku davat tak ti zobere babao aj prsnik moj len tie cumle chce ostatnte znacky flasi nechce velmi zobrat

evitkamalicka
14. okt 2009

my mame tommee tippee a tiez super

lia
14. okt 2009

tommee tippee.
evit a potrebovali ste vsetky nahr.cumle??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre