Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
5. dec 2009

Dakujeem! A tisko zavidim tvoje porody;).toto je ine sado-maso prva noc a den po cisaraku.

emily3
5. dec 2009

to ti ne\zavidim, neprezila som cisarak a dufam ze nebude ani treba.
aka je mala? to ma idealne vahy, neboj tak bude priberat az az...potom budes spominat na to male rozkosne babatko 😉

evitkamalicka
5. dec 2009

kika jeeej uz aj stihas pisat 🙂

ja budem mat druhy tiez cisarsky, ale nejako sa nebojim toho

emily3
5. dec 2009

jeeej baby sa mate ze mate male babatka..poziciam starsie deti, aby ste si vyskusali ake to je super....aspon na tyzden...nechce niekto????
take hluposti robia cely den, ze neviem ci sa mam smiat alebo plakat 😅 😒 😉

petruci6
5. dec 2009

Kika GRATULUJEM!!!!!!!!! ja som to vedela,ze to bude JOHANKA!!!!!!!!pamatas?? 😀 😀 😀
loli len pri tebe som sa sekla,inac ste mi vysli vsetky!!!!!!!!! 🙂

evit gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee k druhemu tehu,to je super sprava,plati este ta torticka?
keby nie pochopim 😉

prave dnes som rozmyslala,ci sa nam decembrovky este nerosypali a bum je tu MIkulasska Johanka 😅

lius ty sa ako citis??kontrakcie mas ako casto??zeby ste sa stretli s kikou ? 😅

evitkamalicka
5. dec 2009

petru dakujem a jasne, ze plati 😉

loss
5. dec 2009

kika aj ja srdecne gratulujem 🙂

bershka
5. dec 2009

gratulujeeeeeeeeem kikuse aj evitke k fazulke.. kto je dalsi? 😀

evitkamalicka
5. dec 2009

bersh dakovam 🙂

sloniiicek
5. dec 2009

jeeeeeeeeeej, gratulujeeeeeeeeem. kika ja som vedela, ze je to babaaaaaaaa. 🙂

lia
6. dec 2009

to je nadherne,ze mame uz Johanku na svete 😵 😵 😵 este raz gratulujem Kikuššš 😵 😵 😵 😵
uz sa tesim na foto 😵
petru,ja uz mam kontrakcie druhy tyzden,ale nie pravidelne 😖 .tento stvr.som bola otvorena na 1 cm alebo prst??neviem,tak dufam,ze sa to rozbieha,ak nie ,tak vyvolavacka 🤐

petruci6
6. dec 2009

vyvolavacka?preco?ved este nemas ani termin,kludne mozes aj tyzden este prenasat
nemala si mat cisarsky?

lolka
6. dec 2009

kikuska, supeeeeer, som vcera furt kukala na telefon, ze kedy prijde ta dobra sprava 😉 tebe prajeme aj s Viki skore uzdravenie, vela mliecka a Johanke hlavne nech je zdrava a stastna 😵 😉 joooj, tak sa s Vami tesim.
v pondelok Vas dojdem kuknut, mozem ? kto sa este prida ? adi, magdi, lius ?
lius, ty by si pre istotu mala dojst aj s taskou, keby ta to tam chytilo 🙂
😵 🙂

bershka
6. dec 2009

paaani, lius, ved ty rodis o chvilu, lolik, ty uz 31? ja umrem, to tak strasne rychlo letiiii.

dnes mam vyrocie. takto pred rokom som dostala kontrakcie a skoro sa nam Sarinka narodila v 7 mesiaci 😅
lolik, ty uz ok? nebyva ti zle?

bershka
6. dec 2009

zenske a mna kedy dojdete kuknut? ste ma nejak vypudili z kolektivu ☹ ☹ ☹ ☹

lia
6. dec 2009

mala peti,ale zevraj sa pomylil doky a nebolo ta to infekcia,co si myslel,antibiotikami sa to preliecilo,dufam
prenasat nebudem a ani nechcem,do 17.12.ked to nepride,tak potom vyvolame 😉
ale doky si mysli,ze sa vidime tento stvrtok na poradni posledny krat,bodaj by mal pravdu
loli 😀 isla by som,len som uz dohodnuta do incheby na vianocne a musim ist pozriet este na vyzdobu nieco ,tak keby som stihala,isla by som.kedy chces ist??
strasne to leti bershik,ale teraz uz by mohlo aj rychlejsie,lebo zemrem
bershik,Sarinka je strasne krasne babenko 😵
bershikkkkkk,kam kuknut??dondy tyyyyy,hmmmm??

lolka
6. dec 2009

bershik, uz je to lepsie....aj ked este si to cca 1 tyzdenne zopakujem (to grcanie ☹ ale uz je to ovela lepsie 😵 pre zmenu ma bolieva kostrc a na chrbte jedno miesto - je to namahany sval a pomaha len si lahnut alebo tak pohodlne sadnut.
jaaaak vypudili, ved ty sem uz moc nechodis
☹ 😒 kam si sa vytratila ? na FCB ? 😀 😀

trpezliva
6. dec 2009

Halo,tu som.jasne dojdite.zajtra pride aj sestra s deckami,plus nasi,tak sa vam nebudem vediet naplno venovat,ale johanku si mozete pokukat z kazdej strany.take srandovne grimasy robi,lepsie ako kino🙂.uz sa aj kojime,vie poriadne sat!no idem sa natiahnut,potom pride lili s muzom,prvy krat sa zoznami so sestrickou.🙂 som zvedava,ako to prebehne.

lia
6. dec 2009

jejjjj kikuš,ako sa citis?uz si vstala??vyspala si sa??tak to nebudeme rusit,mozme sa stretnut hocikedy,ja som aj chcela napisat,ze bud dojdeme iny den alebo sa stretneme v januari.

trpezliva
6. dec 2009

Lius,ale to je v pohode.lebo kazdy den tu niekto bude.aj tak ste zvedave na babo a nie na mna🙂.hej,uz chodim,rano o 5tej 1x,mohla som aj skor,len som spala.ono ta jazva boli,strasne,len si to nesmiem pripustat.

petruci6
6. dec 2009

kikus ty si ina hrdinka,ja som po cisaraku zomierala 2 dni
najhorsie u mna bolo prvych 24 hod a prve postavenie no hruza,ked som videla ako tam baby pobehuju po chodbe co rodili normalne som im zavidela,nehovoriac o tom,ze som bola taaaaaaak smadna a hladna,ze otras spomenut si...
spravili ti to na tu staru jazvu alebo spravili novu?

lia
6. dec 2009

kika,ja som yvedava aj na teba 🙂
kika je strasne statocna zena,ja budem urcite umierat od bolesti 🤐

sloniiicek
6. dec 2009

caute kocky. kika mi poslala fotecku, tak som ju vlozila do martinkinho albumiku. https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... kuknite. 🙂

lia
6. dec 2009

akurat ziva 🙂zlatunka 😵 ale aj kika vyzera super 🙂

petruci6
6. dec 2009

jeeeeej to je aky malinky chrustik 😵 kika vyzera fakt super
proste hrdinka 😵
to ked mne doniesli to moje baculate 3750g babo tak som neverila vlastnym ociam,ze je moje
vsetky sestricky sa smiali,ze najmensia rodicka ma najvacsie babo 😀

lius nebudes umierat od bolesti,ked budes rodit normalne,to neni take strasne
aj ked to neviem porovnat,ale videla som ako na tom boli baby na oddeleni a islo im to fakt super par hod po porode
mohli jest,pit,babo mat pri sebe cely cas
ale ked mozem poradit nedaj si silou mocou vyvolavacku
babo vie kedy ma ist na svet a kedy budes mat pripravene aj porodne cesty...

s vyvolavackou je to hrozne dlhe a bolestive

lia
6. dec 2009

ja si to tiez myslim petru,ale gyndos mi to navrhol.neviem ci niekam ide cez vianoce alebo preco mi to navrhol.
ale ja dufam,ze ma to dovtedy chyti

sloniiicek
6. dec 2009

bershka a ty si sa nam stratila z temy. chi chi. a ty si odkial? 🙂 my ta prideme pozriet. chi chi. 😀 inak chceme zorganizovat stretavku v maji - velkuuuuuuu. takze dufame, ze sa pridas. 🙂

sloniiicek
6. dec 2009

baby, kto by chcel ist pozriet kiku v utorok? ja sa za nou chystam. 🙂 pridajte sa. 😀

mm1
7. dec 2009

Ahojte babule KIKUS GRATULUJEM I CEZ MK..... 🙂
Vidíš, ja som vedela, že to bude Johanka.... Je krásna, taká drobučká ako bola Natali..... 🙂
Držkajte sa moja, posielam objatie a veeeeeeeeľku pusu. 🙂

trpezliva
7. dec 2009

Ahojte.mozno nas v stredu pustia,tak v utorok mate posl.sancu nas vidiet v porodnici.🙂mame sa super,len mi ju malo nosia,tak si ju dnes na vizite vybojujem k sebe aj keby bolo neviem co.napr.mi ju priniesli vecer o 9tej,potom v noci o 1nej/to som ich musela prosikat/ a rano az o 6tej.papa krasne,ale sestra mi dnes vravela ze tam vzadu este vsetky dokrmuju,tak som nahnevana.chceme byt uz domaaa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre