Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
29. dec 2009

Linduske vsetko najlepsie k prvym narodeninkam 🙂

cucuska
autor
29. dec 2009

evi ja a povolilo to aqž po pôrode
petru Linduške všetko naj naj naj nech ste zdravé a nech ti linduška rastie do krásy

veva1
29. dec 2009

ahojky
linduske vsetko naj 😵
lius a ako vies ze to bolo od hladu?

trpezliva
29. dec 2009

vsetko naj Linduska!!!
baby, ved mna ukazovali v telke dve milisekundy, to vas obdivujem, ze ste ma vcera spoznali.
lius, presne, ako vies, ze bola Leuska hladna? mozno uz dlho plakala a potom prisiel cas dalsieho kojenia a preto ti tak sala 😉 . aspon u nas to tak je.
konecne chrnia obidve, idem si aj ja lahnut.
dobruuuu noc!!!!

veva1
29. dec 2009

dobru kikus

lia
29. dec 2009

ma zelenu stolicu,zvija sa,nie je kludna,volali sme s doktorkou,musime dokrmovat

veva1
29. dec 2009

no skuste sak uvidis ci sa ukludni 😉 ci to bol fakt hlad. Drzim palce aby bolo uz dobre 😉

petruci6
30. dec 2009

dakujeme este raz za gratulacie,vcera som ju ani nevedela uspat,same brm brm brm,dostala trojkolku a nic ine nechce robit,len vozit si tu malu prdel 😀 😀

lius ja som na zac tiez dokrmovala,to je v pohode
ked sa ti rozbehne tolko mliecka,ze nebudes vediet co s nim,prestanes dokrmovat
ja som musela,lebo som mala cele dohryzene bradavky,bolelo to jak svina,co je slabe slovo a isla jej aj s mliekom krv,tak som odsavala rucne do flasky,aby sa mi rozbiehalo,to som jej davala vypit a 2x denne dostala aj flasku s mlieckom,potom kludne spala napapana,ale postupne som to znizovala,az som jej UM nedavala vobec a ked sa mi zahojili kozy,uz som ju stale len prikladala
a nakoniec sme sa kojili 11 mes a 2 tyzdne 😉

lia
30. dec 2009

praveze petru si myslim,ze mi uz odchadza,ja som o mala dost,ale doktorka pov.,ze to moze byt lakt.kriza

ako casto si kojila??
u nas vcera uz bolo tak,ze som ju mala pol hodku na jednom,pol hodku na druhom ,odstavila som ju a strasny rev zase.teraz je taka spokojnucka 😵 .nie je nad spokojne dietatko 🙂 .

lolka
30. dec 2009

kikus, jasne, ze sme ta spoznali 😀

petru, pozerala som fotky na FB, mala je rozkosna, krasna babika 🙂 s tolkymi hrackami to mala asi narocne, urcite sa jej o tom aj snivalo 😉
evit, krasna torta, si sikulka 😉

loss
30. dec 2009

evit pravdu ti poviem ano ja ti nezavidim este mas jajaaj pred sebou
ja o dnesnej poradni uz sa otvaram na 1cm som otvorena takze mam lezat na boku predpokladana vaha je 3800g a co je nahorsie zatial rodime normalne 😔 bojim,bojim

petruci6
30. dec 2009

loss preco normalne?ved si mala mat cisarsky,nie?

lius ja si nepamatam ako casto som ju kojila,ale vzdy max 5min,ona sama sa odtiahla,laktacna kriza prejde a zasa to bude ok,len sa nesmies stresovat,to velmi vplyva na mliecko
musis vela pit tekutin o dost vela ako predtym,sprav si kojenecke caje a nalievaj sa doslova cely den
inak je tu na MK baba menom annag a ona fakt super radi kockam,ked zac kojit a pod veci,skus jej napisat
ja som s nou uz tiez pisala na zac ked som si nevedela rady 😉

lia
30. dec 2009

bud rada lossik,ja by som chcela este normalne rodit,musi to byt krasny pocit 😵 😵 😵
a na tie bolesti zabudnes za par hodin 😉 horsie to sitie 😒
skusim jej napisat,za kazdym mi mala vypije aj z prsnikov a este je hladna,teraz az 90 nutr.stiahla 😖
kojime sa najmenej 50 minut,nadajam sa stale cajmi,aj homeo davam 😖

cucuska
autor
30. dec 2009

loss??? čooooo normálne ??? No tak to je góoool práve u teba som si vždy myslela že cisarák to istí. Tak no už aby si to mala za sebou 🙂 ale neboj normálny pôrod je krásny a hlavne tá úľava po ňon 😀

cucuska
autor
30. dec 2009

lia ja so kojila malú tak cca 15 minut z jedného a 15 minút z druhého prsníka a potoms a to skracovalo. A keď som chcela vidieť koľko vypije odsala som si do flašky a tak som videla. A to ti malá krasne stiahla že 90 z flašky je to riadny hladoško

Ni idem dať moju malú drichmať už si mi tu ľahá na koberec

cucuska
autor
30. dec 2009

no mala už spinká a tu nikoho, zase som tu sama 😢

lia
30. dec 2009

sak to nechapem cucus,mozno je tam dost a mozno je slabe,nie??urobila som jej 60ml a este pytala 😒 a potom este stiahla 30ml.uz v nemoc.mi povedali,ze ona len tak nezaspi,ze je strasny hlados.sak je chudatko o polovicu mensia ako bola ked sa narodila.teda podla lic,este sme neboli na poradni.

loss
30. dec 2009

no ja nechcem rodit normalne stacilo mi tych 9hodin,povedal mi ze nevidi dovod zatial na cisarsky ze mame mensiu hlavku tak ze to pojde ☹

evitkamalicka
30. dec 2009

no ja pevne verim, ze bude aj druhy cisarsky, lebo inac si to neviem predstavit, ja normalne rodit nechcem

loss
30. dec 2009

evit ved prave

loss
30. dec 2009

inak sa mas ako?

evitkamalicka
30. dec 2009

inac sa mam dobre, akurat mam troska behacku na WC

mm1
31. dec 2009

Ahojte babulky, želám Vám krásneho a veselého Silvestra, dúfam, že drobčekovia sa nebudú báť svetlíc, petárd a delobuchov a aby sa Vám v novom roku splnilo to, čo si prajete.

Dnes makám, takže som si skoro všetko nachystala včera. Udene masko, kapustnica, upiekla som koláč, dnes ešte chlebíčky spravím a hotovo......

Tak sa tu majte krásne....

A LINDUSKE VSETKO NAJ NAJ NAJ K ROCIKU.....

papa.

petruci6
31. dec 2009

dakujeme magdi 🙂

baby ja by som rodila normalne,ja uz cisarsky viac zazit nechcem
nedokazala som sa ani pohnut,ani chodit,babo som nemala pri sebe
zavidela som babam co boli po par hod ok 😒

evitkamalicka
31. dec 2009

ja som cisarsky zlvadla velmi dobre, na druhy den som uz behala ako srnka a bolesti takmer ziadne, to zalezi asi aj od prahu bolesti

petruci6
31. dec 2009

asi ano evit,ja mam potom dost nizky ☹

evitkamalicka
31. dec 2009

ja som si vzdy myslela, ze som citlivka a ze to bude ovela horsie, ale bola som celkom prekvapena, ze to az take strasne nebolo.....to klasicky porod by som asi nezvladla niekolko hodin robit, takto som zaspala, zobudila sa a bolo po vsetkom

mm1
31. dec 2009

Evit, neboj, zvládla by si aj klasiku.... a nie vzdy musis rodit niekolko hodin ..... 🙂

petruci6
31. dec 2009

presne tiez si myslim,niektore baby to maju hned za sebou
a hlavne druhe ide jednoduchsie 😉

mm1
31. dec 2009

ja som Natali rodila všeho všudy 20 min.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre