Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
3. jan 2010

petru nie je to 6 choroba vola sa to v nemcine ze krupp syndrom ked som si to prekladala ta mi vyslo zaskrt ☹

loss
3. jan 2010

juj baby mne je nejak na figu iem to definovat ale je to strasna bolest brucha 😔

evitkamalicka
3. jan 2010

lossik, ze by uz?

vedvies
3. jan 2010

ahojte bambulky,
krasny Novy rok, nech sa nam super mamickuje, nech si snazilky najdu vysnivane //, tehulkam pohodove tehu a utesene babatka a nech nas tu co najviac pribuda - najlepsie bez missedu 😉 😵 cmuuuuk

vedvies
3. jan 2010

lossik co je? snad ste v poho 😉

lante
3. jan 2010

Čavte babule volala mi Cucuška, že Táňa (čo je myslím Lossík) s ňou volala a opísala jej ako sa cíti no a Cucuš ju poslala do pôrodnice, lebo vraj rodí 😀 Tak uvidíme či to dobre odhadli.... 😝

veva1
3. jan 2010

losik myslime na teba 🙂

veva1
3. jan 2010

tak losik pisala ze nic. Nic viac

loss
3. jan 2010

nerodim som ved viete co uz som myslela ze to budem mat za sebou ☹

cucuska
autor
3. jan 2010

Táni poslíčkovia sa ohlasili a ja som myslela že UŽ !!!!! ale dlho kinderko nebudeš neboj sa tento tt to bude.
Baby kedy to tipujete????? Ja to tipujem na 06.01. 2010 😀

petruci6
3. jan 2010

ja 10.1.2010 🙂

zuzi zaskrt?preboha ☹ 😕

mm1
4. jan 2010

Ahojte babulky, pekné ránko, všetko dobré do nového roku, hlavne veľa veľa zdravíčka, vysnívané // každému, kto po tom tuži, šťastíčka, a veľa radosti z našich drobčekov....

Táni, drž sa, tipujem to na 11.1.2010 🙂

evitkamalicka
4. jan 2010

dobre ranko....moj tip je 8.1.2010

zuzkaprofant
4. jan 2010

cafte no maly sa ma uz ako tak lepsie placka sem tam ale nema take zachvaty kasla ale sople ma take ze mna napina na vracanie ked mu ich taham

noc bbola ako tkaa krat od pol noci sme boli hore bo palckal zo sna tak muz musel ku neu ist lebo mn nechcel on teraz na muzovi velmi lipne mu bozkava nohy ked sa hraju a len sa ku nemu tuli mna dako nechce asi ma ma plne zuby 😀
dnes by som chcela snim ist vonku lebo nema tepltoku aby sa mi lepsie dychalo snad pomoze co myslite

petruci dievcata mi to prekladali aj sme este raz dokymu volali ze co to valstne ma to je ako zapal hornych dychacich ciiest ci co ja viem ze je to nebezpecne u babatiek lebo sa im opucha hrdielko a pteto chrcia a palcu a vrackaju anechcu nic papat ale maly je uz fajn uz silieta po bytiku naj sa mu paci v kuchyni na zimnej dlazbe 😠

loss
4. jan 2010

ahojte

no tak to som zvedava komu to sadne 😀
dnes som s mamkou a Nelly pobehala obchody a nic 😔

cucuska
autor
4. jan 2010

lossik no nesklam ma, v stredu rodíme 😀

cucuska
autor
4. jan 2010

ahojte dnes som bola s Emkou u doktorky, má nejaký ekzém na riťke a na brušku. Objevuje sa jej to len v zime aj takto pred rokom to mala 😖

veva1
4. jan 2010

ja tipujem 5.1. losik 😵
cucus aj ja mam pokozku v zime strasne citlivu a bolavu.

emily3
4. jan 2010

ahojte, dnes sme sa vratili z dovolenky. bolo skvele, zima, sneh, deti sa vyblaznili aj sme lyzovali...fajne vymrzli...doviezla som si may suveir 😉 ...... tak ma na tej lytovacke prefuklo, ze ma boli krk, nemozem poriadne hybat s hlavou 😝 ...kriza...ale inak bolo skvele...naSilvestra sme boli tak vystaveny, ze sme si pripili o 22.hod a detom urobili ohnostroj a isli spat..jedine Mon vydrzala cakat do polnoci, pozerala supersilvester a o polnoci pozerala ohnostroj co bol....ledva som ju nahnala do postole... 😉

emily3
4. jan 2010

loss 8.1. ...to je aj nas den, Misko bude mat dva rokz, a vie to ukazat a taj to zlato povie...je velmi zlatz a ukeceny a veelmi vsetko opakuje. 😀 😀
loss drz sa 😉

cucuska
autor
4. jan 2010

veva tak to by si si s Emkou mohla ruky podať ona je taká háklivá ale nevadí aspoˇm vieme čo zaberá

mm1
5. jan 2010

Ahojte babule, pekné ránko.... 🙂

evitkamalicka
5. jan 2010

dobre ranecko 🙂

trpezliva
5. jan 2010

Ahojte, Lossik, den D bude 11.1., uvidis!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵
Baby, zijeme, len nestiham. Lili preziva prvu pubertu, vsetko nie, nie..alebo sama, sama..alebo nechces, nechces..Takze bojujeme so vsetkym. No a Johanka ta by sa len na rukach nosila, potvorka jedna. Hned ako ju polozim, tak plaaaceee az kym ju zase nezoberiem na ruky. Nechavam ju aj casto plakat, aby si nezvykla, ale chudatko ma chce mat stale nablizku. Inac dnes ma presne mesiac, ako to ubehlo, zeeee??? 😵 Ideme do poradne, pride mi mama postrazit Lili.
Co tu mate este nove? Nejake nove tehulky?? Alebo snazliky 😕 ?
EMily, ked som citala, ze si si doviezla neico domov z lyzovacky, tak som najprv myslela, ze dalsie babo 😅 .
Smejko, dakujeeeeemmeeee za vianocny pozdrav.

mm1
5. jan 2010

Kikuš, tak začínajú sa veselé časy.... Ale aj u nás je teraz obdobie ja sama!!!! tak pančušky obliekame 20 min....!!!! a keď ja tak nie nie nie... takže viem o čom hovoríš....

Ozaj Aleska aj my ďakujeme veľmi pekne za Vianočný pozdrav....

A VŠETKO NAJLEPŠIE DNEŠNÝM ANDREJKÁM!!!!!!!!!! ( mimochodom Adi, kde si? dlho si sa tu neukázala)

mm1
5. jan 2010

pridala som nové fotečky do albumu 🙂

lolka
5. jan 2010

dobre ranko 😉
Andi, vsetko najlepsie k meninakam 🙂
magdi, pekne fotecky, Natalka musela byt podarena, ked rozbalovala darceky 😉
kika, teda, musite mat riadny frmol, stacia ci vobec 2 ruky ? 😅
emily, tiez ma hned napadlo - ako kiku - ze si si iny suvenir priniesla z lyzovacky 😀

svetluska.p
5. jan 2010

ahoj sojky, setko naj do noveho roku. Nech ste setky ydrave, stastne, krasne a bohate! a decka nech rastu a robia vam len radost.

Smejko, kikus, dakujeme za pozdravy.

zuzkaprofant
5. jan 2010

cafte diievcata neviete mi poradit maly ma plny nostek stale mu odsavam a dnes om mu troska soplika skrvou odsala ma to tam asi suche davam mu sprej do nosteka 3 krat do dna ale aj tak ma to suche a ma tolko hlieniokv ho napina stoho ze nic papat nechce neviete mi poradit co stym

mm1
5. jan 2010

Loli, bola to zábava, lebo Natali rozbalovala darčeky všetkým a mali sme ich tam neúrekom...... 🙂

Zuzi len odsávať a odsávať, ale pred každým odstatím mu to radšej natri.... musí ho to bolieť chúďa...... kde tam ochorel?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre