Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
1. dec 2008

tak je povedz nech nezavadzia,ked nevie co ma robit
taky ludia aj mna vytacaju

evitkamalicka
1. dec 2008

ahoj kocky...ako sa mate? my dnes mame 2 mesiaciky

petruci6
1. dec 2008

ahoj mamina, konecne niekto zavital medzi tehullky v teme mamicky 😀

gratulujeme Adamkovi 🙂 aj si mu nieco kupila?

evitkamalicka
1. dec 2008

petru objednala som mu take pekne riflicky

bianca
1. dec 2008

hoj decka.Evi nezabudnite si pripit na Adamka 😉

zuzkaprofant
1. dec 2008

cafte ako sa mate , petru a ty ako pobalena uz je taskA?

bianca
1. dec 2008

zuzi ahoj.My sa mame dobre.A vy?

zuzkaprofant
1. dec 2008

mi tiez v kuse len spinkame ale zacali ma dako zubky boliet take ich citlive mam asi malo mliecka pijem resp ziadne a uz musim asi zacat , inac kedy je dobre ist k zubarovi v akom tt

petruci6
1. dec 2008

zuzi taska pobalena uz davno,zajtra mam kontrolu v nemocke,tak uvidime ci si ma tam nenechaju 😀

zubarovi to je jedno kedy ides
papas vitaminy? tam je vsetko co potrebuje tehu zena,ked jej babo berie ziviny
mojej mame sa pokazili zuby,ked cakala mna

bianca
1. dec 2008

zuzi ja som nebola vobec u zubara lebo ja sama mam z neho traumu po tom co som si musela vytrpiet

zuzkaprofant
1. dec 2008

jasne ja papam vela ovocia nikdy som tolko nepojedla ako teraz aj jogurtik mam skoro kazdy den jeden, neviem ale mne aj dako kosticky praskaju tak zacinam pit mlieko pol litra denne a hotovo 😀 bola som u zubara v lete a mam chrup oki tak asi len mi berie baabtko teraz asi potrebuje moje zubky 😀 😀

dam si asi termin v novom roku a hotovo

no drzim palce petruci a ako sa citis necitis daku zmenu?

petruci6
1. dec 2008

tiez som neboal uz 3 roky,ale mala by som ist na preventivku,ale ked mne sa tam nechce pol dna sediet a dovolat sa jej neviem 😠

evitkamalicka
1. dec 2008

bia neboj pripijeme, v nedelu mame krstiny tak si dame do nosu 😀

zuzkaprofant
1. dec 2008

petru 3 roky tak dost🙂
Ved prave rozmyslam vcera som si pozerala aj s zrkadielkom a su pekne biele zubky asi len su slabe musim pit mliecko asi babatko je po ocinkovy ten nas denne zje 3 jogurtiky 😀 aj vase polovicky boli tehotne s vami moj v kuse by len nieco jedol , ma horsie chute ako ja a brusko ma uz ako v7mesiaci 😀

ja by som aj isla petru k zubarovi ale co ked ho ogrcam 😀 😀

ahoj evitka no ako malicky spinka?

petruci6
1. dec 2008

zuzi myslela som aj umele vitaminy ako tu napr predavaju calibrum mami,jedla som to kazdy den jednu a krv som mala vzdy ukazkovu,len som to uz vysadila,lebo sa vraj po tom rodia velke deti a Linda je vraj velka uz teraz,tak aby som ju vladala vytlacit 😀

zmenu? no vsetko opuchnute,nevladzem uz nic robit,hned mi tvrdne brusko aj ked dlhsie stojim,v rukach uz nic neudrzim,vsetko mi pada z ruk a to zohynanie niekolko x za den stoji za to 😀 😝

evitkamalicka
1. dec 2008

zuzi servus, akurat zaspinkal, tak som vyvesala pradlo a este tak sem tam upratujem kuchynu, ale uz sa mi moc nechce...a inac ja som u zubara tiez nebola

zuzkaprofant
1. dec 2008

nebrala som velmi do teraz asilen 4 krat lebo som to stale vyvracala ale uz tento tyzden budem poctivo jeden mesiac potom vysadim na urcity cas a tak nechcem velmi brat lebo moj muz ked sa narodil mam 5kg a to ja by som asi take nevytlacila a doky uz sa usmieval ze aj nase mozno take bude po ocinkovi 😀

dievcata vas nebol velmi chrbvat v 5m mna velmi vcera som ani obed nevedela dovarit som musela sediet pri tom a potom som si uz len lahla taka bolest az pod prsiami ma to bolelo

evitkamalicka
1. dec 2008

mna ani nie chrbat ale krize velmi boleli

zuzkaprofant
1. dec 2008

no tak dole myslis pri ritke skoro 😀 no tam aj mna ale vcea ako som tak stala v kuchyni tak cely chrbat komplet ale brutal 😀

petruci6
1. dec 2008

zuzi kedy mas najblizsi USG? som zvedava co budete mat 😵
este stale grckas? ty si ako bershka, ozaj kde je? davno sa tu neukazala

zuzi o bolesti chrbta mi ani nehovor,ale zac mi to az v 8mes a zhorsuje sa to kazdym dnom 😝

zuzkaprofant
1. dec 2008

ta nestresuj ma petru ja teraz nevydrzim dlhsie chodit ako hodku vcera mi martin kremoval chrbatik tak mi to pomohlo troska

no ja mam kazdy mesiac sono ci co to je stale mi pozera babatko a kukame ze aka velka hlavicka je rucka nozka, aj teraz 23,12budeme ale nebolo vidno nic este dako spolu nozky malo huncut je to bo vie ze keby bolo dievcatko tak aj pampersky ma ruzove tak natahuje ma 😀

a na 3D pojdeme asi teraz alebo pockame este sa dohodneme s lekarom od to ma v ordinacii takze neteba sa ani objednavat ani nic len platit treba 😀 😀

napr mne nerobili ziadne testy na vrodene chyba ale presvietenie sije tu sa take nerobi len na poziadanie a to som ja nevedela takze tu sa obi len ultazvuk poriadny kazdy mesiac

petruci6
1. dec 2008

to je dobre,ze kazdy mesiac,mne robili iba tie 3 predpisane a okrem toho som si este 2x zaplatila 3D pre pokoj duse,ked som dlho nevidela malicku

teraz v 36tt mi mali robit tiez,ale nic z toho,tak dufam,ze zajtra spravia,lebo naposledy som ju videla v oktobri 😒 ☹

zuzkaprofant
1. dec 2008

aj tu su 3 predpisane to preplaca poistovna a ostatne si platim na 3 krat ma vyjde okolo 40 eur tu si to kazdy plati lebo testy na tie vyvojove vady su velmi drahe okolo 300eur zo vsetkym to stoji a to si nedava kazdy len ked maju v rodine nieco take

inac ako prebieha na sk kontrola u dokyho co sa chodi kazdy mesiac co tamvlastne robi a tak

keikei
1. dec 2008

ahojte mamulky a tehulky 😉

ako sa dnes máte?
ja mám doma obe baby, Tatianka je soplavá tak som ju radšej nedala do škôlky. máme teda veselý babinec 😀 Natálka teraz spinká, uvidím dokedy..... včera spala 3 a pol hodiny, aj to sme ju radšej zobudili, inak neviem dokedy by potiahla 😀

petruci, do nemocky ideš prvý krát, či už si bola?

zuzka, už budeš za chvíľu v polovici, ale to uteká....

evitka, aj my gratulujeme Adamkovi 😵 😵

petruci6
1. dec 2008

musis priniest moc,odmeraju tlak,zapisu vahu a doki len pozrie rukou krcok,ci sa neotvaras,to je vsetko...

zuzkaprofant
1. dec 2008

vazne a to si nosis s domu moc? 😀 😀
Mne robia to iste sesticka mi zmera tlak , idem sa tam vypiskat pokecame snou sa popitam dake veci a ptoom uz ma caka doky on pokeca ako sa citim ide ma povazit , potom kukne ma ci je vsetko oki a tak idem si lazkat a ideme kukat na babetko a to uz je tam aj martin doky ide po neho a uz kecaju dvaja doky vystetluje tam vsetko a mi sa pytame ked nieco nie je jasne takja sa idem obliect a doky uz fotky ukazuje muzovi a kecaju co a ako je
ked pride doky pogratuluje zapise do tehu knizky veci este sa popytame nieco a ked uz nam je vsetko jasne tak sa rozlucime popraje pekny mesaic a ideme ku sesticke si po termin muz si vybere ktory mu najviac vyhovuje a ideme s placom domov 😀

petruci6
1. dec 2008

ahoj mamina, no zajtra idem prvy x do nemocky,mozno aj posledny 😀 uvdime,brusko je uz riadne klesnute..

zuzi z domu si berieme moc,prvy ranny,ale to neni nic hrozne

keikei
1. dec 2008

zuzka, ty si tú návštevu doktora popísala normálne romanticky 🙂 ako z filmu 😉 musíš byť nadmieru spokojná s takým prístupom, však?

zuzkaprofant
1. dec 2008

to sa tak berie ja ze cikas u dokyho 😀 😀 petru kolko mas uz v pase 😀

keikei
1. dec 2008

petru, no možno Vianoce už budete sláviť doma 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre