Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
25. jan 2010

petru, dnes som si oprala vsetko co ide do kosa pre Viki, zajtra to vyzehlim a bude nachystane 😉 prave dnes mi dosiel balik na postu - som si objednala hniezdo, baldachyn + navliecky do postele. este skontrolujem tasku, dobalim do treba a mozme ist 😀

dnes som bola kuknut kamosku do Ruzinova, vravela ze je tam naaaaaaaaaaaaatresk 😖 porodila v sobotu po obede a ani sa nedostala na odd.sestonedelia, supli ju o poschodie vyssie a az po 24 hod.ju po velkom prosikani presunuli na 9p. k malemu, az vtedy ho 1x kojila !!!!no hruuuuza .........su 4 na izbe a o nadstandarte moze len snivat. no, budem rada, ked budem mat aspon postel a malu pri sebe 😒

trpezliva
25. jan 2010

no s tym plakanim to mas pravdu, mne je tiez luto, ze musim nechat Johanku plakat, to pri Lili som ju len cicikala a nosila na rukach, ale aspon bude J. odolnejsia. Lili si zapchava usi ked JOhanka vedla nej place 😒 ..alebo sa prida aj ona. tak to je vtedy najhorsie, neviem koho mam skor utisovat. ale ved z toho vyrastu.
a ked budeme dochodcovia, tak sa o nas nase deti pekne postaraju. to len bude, taka emily bude mat aj 20 vnucat 😎 😝 .

veva1
25. jan 2010

ja pojdem do domova 😉

zuzkaprofant
25. jan 2010

co petru je tehotna ci ako to mam chapat 😀

ja sa obliekam vonku pred vchodom aj sa tam malujem a upavujem dobre zemame tak vchod do dvora ze ma nik nevydi po by sa rehotali 😀

maleho obliekam za vreskotu

smejko1
25. jan 2010

suhlasim s emily a ona veru vie co hovori- ze nasa super mamina 😉

pocujte ja som uplne zaskocena.......... najpr lossilk a teraz petruci........ neviem ani ako to napisat, ale ja som si myslela, ze by som nikdy nic noedpustila chlapovi a ako vidim....... asi je to ine, ked je na svete spolocne dieta..... teda vlastne chcem napisat, ze som len prekvapena 😉

trpezliva
25. jan 2010

lolka, aj ja ked som rodila, tak par dni pred aj po bol taky natresk, ze uz ani pomaly na 10.tom nebolo miesto. SOm zvedava, kam by potom supli novorodicky..hm.. 😨 . Ale ked budes mat stastie, tak sa ti ujde postel, ved vidis, ja som isla na nadstandard a to bolo ina nahodicka. Najlepsie je ist rodit v piatok, teda najviac zien prepustaju, tak povedz aj Viki. A cez vikend je v nemocke tiez klud, vtedy je najmenej porodov../tie planovane robia cez tyzden/. takze ides to ruzinova? a ku komu?? ja som tam bola spokojna 🙂

zuzkaprofant
25. jan 2010

halllloooooooooo napiste mi niekto co sa deje ja som mimo a poiadne petru ma muza ja som myslela ze je slobodna mamicka petru ako to je

trpezliva
25. jan 2010

veva, ake do domova..aj ty budes mat vela vnucat...Lili je rodinne zalozena 😉

veva1
25. jan 2010

no mne tomik strasne vela plakal par tyzdnov,potom uz nie ale ked spustil tak ho bolo tazke utisit a ja som bola z toho strasne smutna. Ja si este neviem predstavit riesit dve deticky. Nevravim ze nikdy,uz mi to chodi po rozume,ale teraz radsej nie,bez ohladu na to ake mame momentalne konflikty doma

veva1
25. jan 2010

no ja sa nezakvacim vnucatam na krk 😉 mozu mi tam nosit noviny a cokoladu 😀

trpezliva
25. jan 2010

petru mala v albume pozitivny tehu test rano 😉 a nam nam tvrdi, ze jej blbnu hormony 😅

smejko1
25. jan 2010

vevi chcem miesto vedla teba v domove........ budeme kecat kym pridu vnucata 😀 😀 😀

baby, kto je taky sprosty ako ja????? chcem schudnut - naozaj chcem....... ALE kazdy vecer doslova zozeriem celu mliecnu cokoladu!!!!! som normalna????? poraza ma zo seba....... lossik super, ze mas len 5 kg plus........

ja som to vsetko chudla 9 mesiacov a potom ked som prisla na povodnu vahu zacala som priberat 😠 😠 😠 nechapem

zuzkaprofant
25. jan 2010

smejko ja 9 mesiac predo dvemi a stale mam 6kg na sebe nejem cokolady bo ja dako nemam rada ale aj tak stale mam nalepene na zadku a stehnach a pneumatiku co mi mali tak rad kuse 😀 😀

smejko ty si chuda som kukala foto vsetci ste chude len ja ako hurka 😅

trpezliva
25. jan 2010

aj ja som cokoladova..adka mi doniesla Kinder cokoladu, tie male tycinky...vlasnte doniesla to pre Lili ako darcek ked tu bola v stredu..a viete co, hanba..ja som ju celu zozrala!!! /kym adka dosla domov, tak uz bola zjedena 😝 /

emily3
25. jan 2010

smejko s vahou, tiez letam stale hore dole a svetluske na svadbu pojdem asi v teplakoch 😅 ....
smejko a veva prideme vas navstivit do" domova" 😀

zuzka no neviem co sa tu deje a riadi tu pravdepodobne tehu virus a zeny ho liecia sirupom proti " kaslu" asi 😅 😕 😀

trpezliva
25. jan 2010

este neico mimo temy; v tescu maju paradne gumaky vo vypredaji len za 3 eura! a svetielkuju ked v nich chodia deti. Kupila som Liluske a nechce ich vyzut.neviem ci nahodou nie je ta akcia len do zajtra, tak tie co uz mate chodiace deti, chodte kupit, mali predvcerom este vsetky velkosti od 20 do 27. 🙂

veva1
25. jan 2010

Tak ja som sla po porode s vahou dole zo dna na den. no aj som mesiac cele noci na striedacku s muzom prehopkala,cele dni prekocikovala,som robila denne 15km a viac a este som aj kojila. no a odkedy tomo beha,uz nechodime kocikom len sa motame na mieste a len zerem,tak vazim uz hadam aj tolko co v nejakom 7mesiaci.

emily3
25. jan 2010

smejko tak prideme na navstevu a tu cokoladu zostotujeme my, aby si s nou nemala problemy 😀

nechce niekto napisat diplomovku miesto mna??????? dam cokoladuuuuuu

lucim
25. jan 2010

dobry vecer .... 🙂
precitala som si par poslednych stranok a je mi z vas faaaajn na dusi, krasne rastiete, mnozite sa, tiez ma niektore veci prekvapuju ...

nevymyslel este niekto cokoladovu dietu? ze cim viac coko zjes, tym viac schudnes? lebo by som sa zapojila ... vlastne sa uz zapajam 😀

trpezliva
25. jan 2010

na aku temu?
ja som pisala diplomku o vytrvalosti pubertiakov v BA v porovnani s celou SR..a hadajte kto dopadol lepsie v testoch?? 😨 😵

emily3
25. jan 2010

hmmm kika tak ta tema mi nepomoze....maj Socialnopravna ochrana deti...
zeby vyhrala SR??? 😕

veva1
25. jan 2010

Ba

lolka
25. jan 2010

kika, no, ved uvidim ake to v nemocke bude....a chodim ku Krizkovi, je fajn - teda zatial 😉 ale vobec ma neposiela na ten monitor alebo ult. 😕 ze na ult. posielaju len v pripade, ze sa zda velke babo a to mne nehrozi. ale snad vie co robi....

joj, ja som zvedava ako budem zvladat Viki + psa.....ale ved sa snad nejako zosuladime 😵

smejko, tiez som bola "mimo obraz" a dost prekvapena, co sa tyka petruci, ale nevidime do toho, tak sa len cudujeme 😀 😕

smejko1
25. jan 2010

kika - ty sa mas, ze malej nevadi cokolada.......... ja ked som kojila tak som zila pomaly len o vode a suchom chlebe, aby nedajboze malemu nieco z mojho mlieka nebolo.......... ked si spomeniem ako som potajomky zjedla kusocek horalky a potom som sledovala Damienka, ci sa mu nieco nestalo....... sa teraz na sebe smejem, ale to boli ine hormony........

a tie gumaky pojdem pozriet, len ci ich budu mat aj tu v PK 😕

lucim a ostatne, dakujem za podporu a emily - kludne pridite na cokoladu ( ved ja si potom dokupim haha)....... no a asi to bude aj tym co pise vevka....... maly zacal behat a ja uz nemusim kilometre kocikovat, len postavat na mieste kde maly chodi do kolecka 😀

emily - len pekne pis diplomovku, si mudra a isto nevies co s volnym casom ked Ti deti spia 😀 😀 😀

pocujte, uz hodinu mam zehlit, lebo nemame bodyka na nosenie a ja si tu kecaaaaaaaaaam a kecam..... ale ked dnes sa tu klebeti a to ja rada 😉

lolka
25. jan 2010

kika, smejko, dobra cokolada neni nikdy zla 😀 mnam 😝

emily3
25. jan 2010

lolka nemusis na ult. s Luckou som bola celkovo 4x v 8tt-12 20 30tt---tiez sa mi to zdalo malo, ale zvladli sme to...
kamaratka ma termin o mesiac, ale dnes na kontrole jej povedali ze sa uz otvara...a ma lezat..a ak do piatku neporodi ma prist na kontrolu 😕 ....ale ze maly je dost velky...no uvidime a tesime sa s nou...

veva1
25. jan 2010

Mliecna coko ma obsahovat min 40 a horka 70% kakaa,vtedy staci kusok a uspokoji vase chutove kanaliky

lucim
25. jan 2010

lolka jeeej, v tvojom tt som uz vlastne nebola 2 v 1, 🙂 drzkam palce, nech je vsetko hladke a rychle, a zdravucke.

smejko nemas zac. 😝 a zehlenie pocka, bohuzial ma taku vlastnost, ze neutecie.

trpezliva
25. jan 2010

zehlenie to je co??? 😀 😀 😀
ja jem vsetko okrem fazule. snad johanke nic neuskodi.
tie gumaky su modre s kvetinkou,mozno pojdem kuknut a dokupim vacsie na jesen,kedze maju taky uspech tie blikajuce svetielka. aku velkost nosi damienko?
no vyhralo SR..jasneee....ale mozno len preto,ze som tam nebola osobne testovat. tu v BA ked som chodila o skolach a dala babam bezat 12minutovku, tak sa na mna vyprdli...pocas behania telefonovali a pod. 😝

veva1
25. jan 2010

Smejko poskladaj pekne ono sa to vystrie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre