Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
9. feb 2010

lante to ti nezavidim....prajem len pevne nervy
my sa zas borime s Miskom s kozou, ma ju stale suchu...a u koznej je to des..boli sme tu u nas, ale to je nejaka stara doktorka a vsetkym predpisuje sedamend..ci ako sa to vola...isla som inam,tam bolo tolko ludi ze som nemala sancu sa v ten den tam dostat....natierame ho mastami, aj nam vravela dr. ze to bude dlhodobe, ale v zime sa to zhorsuje.... 😒 a ta doktorka, ku ktorej chodime ide na matersku..tak neviem co dalej..( u nej som sa objednavala na hodinu, kto tam bude s takym malym cakat cely den?).
a s MArekom na logopediu, a ocna zo vsetkymi, zubar..... 😝 nenudime.sa

teuska
9. feb 2010

caute babule 😅
Takze Lolka to ma uspesne za sebou, gratulujem aj v tejto teme.
A teraz som na rade uz jaaaaaaaaa, hura.

Svetlus gratulujem a prajem vsetko dobre. Vela zdravia tebe aj babatku.

loss
9. feb 2010

Loli gratulujem mala je nadherna a mne sa zda ze cela Ty 🙂

petruci6
9. feb 2010

emily akymi mastami ho natierate?my sme sa potrapili od narodenia s kozou,mala dlho ekzemy,ale nastastie je to uz za nami
co mame osvedcene a pouzivame denno denne- par kvapiek oleja do vanicky Balneum Hermal Plus,a po kupeli Bioderma Atoderm PP

na velmi suchu pokuzku je dobry aj Excipial

petruci6
9. feb 2010

teus aj ty to uz mas za par 😉 😵

svetluska kedy ides na krv zajtra? rano? o kolkej budu vysledky???budem tu nervozna za teba 😀

petruci6
9. feb 2010

boze ja som truba,viem,ze ides az vo stvrtok ja som cely den v tom,ze je uz streda 😅 😀 tak sorry

svetluska.p
9. feb 2010

ahoj sojky
teusik dakujem 🙂
petrus az pozajtra. ale zajtra by som sla hned.

svetluska.p
9. feb 2010

de ste vsetky? u nas je Jozkov brasko a mastia chlapci FIFU na PS...tak by ste ich mali vidiet..jeden v kresle, druhy na zemi...... 😀

tak by ste mohloi dojst, bo tv mi zhabali

emily3
9. feb 2010

ahoj svetlus...no ja vecernz kolobeh,Lucka uy spi, Marek spi..teray som docitala roypravku Monike a Miso sa tvari ye soat netreba...ani ruyovku sinemoyem poyriet v klude....aa yobudla som, mala bz som tukat tu diplo, ale sa mi nechce.. 😝

lante
9. feb 2010

emily, ty beťárka! Zase píšeš v šifrách? 😀

lante
9. feb 2010

Mišík ma suchú a citlivú kožu. Atoderm je dobrý, Excipicial, ale chcem vedieť prečo sa to po vysadení vráti. A ešte chcem skúsiť konopný olej alebo makadamový krém....to je prírodného charakteru.

emily3
9. feb 2010

mna picne....vzdy ked nanovo otvorim internet sa prepne YZ... 😠 😒 😀 😀 😀 😀

lucim
9. feb 2010

ahojteeeeeee 🙂
nakukujem po dlhsej dobe a co to tu citam, jejejejejeeeeeeej 😀
lolka , lolko a VIKY hurrrrrraaaa, vitaj na svete, nech sa dari a nech je zivot vas vsetkych nadherny. 😵 😵 😵 😵 😵
a rumazgam dojatim, svetluska dvojciarkova, moc moc drzim palceky, zelam krasne tehu a nadherne babatko , tak moc sa tesim. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a asi ma picne. 😒 fakt ma mrzi a ospravedlnujem sa, ze sem nenakukam castejsie - netusila som, ze sa stretavate... minuly vikend sme boli v blave a neverili by ste, v sobotu este pred obedom sme dosli do avionu na nakupy ... a okolo detskych zverov som presla niekolkokrat, ked sa mi drahy stratil aj s malym v kociku, a ja som o vas nevedelaaaaaa 😢 tak mi treba. ak by som mohla poprosit, mohol by mi niekto najblizsiu akciu pisnut do IP? mozno , ak by sme sa vyskytli ... vdaka.

emily3
9. feb 2010

lucim ahojko.....no nevsila si si tam ten krdel deti a mamicky a tehulku lolku?? 😕 urcite dame vediet, svetluska sa chystaju do blavy. 😉

lucim
9. feb 2010

emily - no, praveze som si ten krdel deti vsimla ... ale: behala som bez brilov do dialky , v hlave mi aj prebehla myslienka, ze jeeejda, ako to tu tie maminy s detmi vyuzivaju - a dalej som sa snazila prizmurenym pohladom najst matyska a draheho, bo mobil som zabudla v bunde na kociku pri nich - nechali ma samu nakupovat handry. a kedze som vas nikoho zatial nazivo nevidela, nenapadlo mi, ze by som mala niekoho poznat.
do blavy uz teraz tak casto nechodime, ale mozno motyka vystreli po druhy krat. 😉

mm1
10. feb 2010

ahojte babule....

Papá niektorý drobec tie Hipp Kaše?????????????????

evitkamalicka
10. feb 2010

ahojky

mm nas papal, ale uz take nepapame, vsetko robime doma

mm1
10. feb 2010

no ani my už dávno nie, ale zostalo nám jedno ovocné dvojbalenie..... tak preto sa pýtam....

svetluska.p
10. feb 2010

ahojte sojky, volala som uz s magdulou, ale aj tak som hotova..nejak prepukla u mna ta chripka, ci nadcha do kelu..soplim a kaslem o 106..doteraz som vobec nic nebreala, len cajik a lezim....hlava boli...boli ste niektora takto na zaciatku chora? ☹

emily3
10. feb 2010

ahoj svetluska...moja sestra tak bola chora, nevedela ze je tehu a brala nejake lieky , tak sa potom bala ci to neublizilo drobcovi, ale bolo vsetko ok...len na zaciatku to nieje vyhra.....cim skor sa uzdrav, 😉

svetluska.p
10. feb 2010

cauko emily...ta vies, ze som nervozna teraz do kelu...

mm1
10. feb 2010

Svetluš uvar cibulák a šup pod perinu!!!!!! 🙂

svetluska.p
10. feb 2010

magdus, uvarim, len cibula nie je. dockam, kym Jozko donesie a vecer dam.

lolka
10. feb 2010

ahojte,
trochu vam zase napisem, aj ked uz ta najvacsia novinka nebude vacsia 🙂
mala papa cca kazde dve hodiny, spinka, poslucha, neplace moc - takze super...uz ju vcera lolka prebalovala a dnes bude prvykrat kupat. lolka je super, vyzera, ako keby tam dosla len tak pozriet na navstevu, fakt nevyzera, ze predvcerom rodila, klobuk dole...je skvela a najlepsia...ja viem, ze skoro kazda ste to prezili a pre toho svojho ste boli najlepsie, ale teraz je najlepsia ona a pre mna bude navzdy !!!
su v poriadku, akurat mala trochu grcka, ale ze postupne to odoznieva, tak dufam, ze to je len z plodovej vody a nie reflux - uvidime.
pozdravuje vas vsetky a dakuje za gratulacie...
nove foto nemam, mozno dnes, ked pojdem do porodnice, tak nieco odfotim a pridam...
pekny den vsetkym...ja uz od pondelka mam krasne dni 😀
martin

svetluska.p
10. feb 2010

martin 😵 😵 😵 perfektne sa to cita..lolka bola taka krasna tehulka, setko s pokojom, vychutnavala si a tak i teraz - porod aj mamickovanie...tesim sa z vas.

evitkamalicka
10. feb 2010

jaaj to sa tak krasne cita 😵

lolka
10. feb 2010

to sa nielen dobre cita, ale este lepsie sa to pise...stale mi tecu slzy, ked "to" s niekym preberam...

mm1
10. feb 2010

Martin, Lolka bola krásna tehulka, veľmi jej to pristalo a teraz je krásna mamička....

Tak zasa dnes od nás pozdravuj, dobre????? 🙂

lolka
10. feb 2010

jasne, pozdravim, to sa neboj, vzdy jej referujem, co ste tu napisali...takze je informovana, aj ked teraz je trochu inde... 🙂

evitkamalicka
10. feb 2010

a kedy ich pustia domov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre