Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
15. feb 2010

ahojte Valentinky..... dfam, ze Ste mala kazda aspon aku taku romantiku 😉
ja som dostala klasiky ruzicky ale aj s hrou Investor........ strasne rada sa hram rozne hry ( na vianoce sme si dali activity a je to super- len 2 to moc hrat nemozu) no ale smolu mam, ze muz neni taky hraci typ......... ale snad, ked uz mi to dal tak to somnou bude aj hravat........ 😀 😀 😀

svetlus - my sme skusali aj t scrable, ale akosi sa pritom hrozne nudime....... nevieme najst ten spravny grif...... snad si to raz zahrate s nami a naucite nas ako sa bavit........

alebo si budem musiet pockat az mi syncek vyrastie a bude sa hravat s maminkou 😉 😉 😉

skolky - tak u nas prichadzaju do uvahy od 2 rokov iba sukromne skolky a tak to musime pekne prepocitat...... ale rada by som ho dala aj niekde medzi deti a nie aby bol stale len s maminkou..... 😉

evelyn - super, ze si sa prisla ukazat, len ma mrzi, ze Ty este nemas taku super spravicku....... ale snad uz coskoro...... 😉

svetlus - neopovazuj sa stresovat......... bud rada, ze Ti neni zle!!! nestaci Ti ta choroba??? a inak jozko je super lekazr, ale ja by som ho asi ovracala........ bleeeeee

baby Damienko je cim dalej tym sikovnejsi, normalne ma kazdy den niecim super prekvapi a ked vidim, ze reaguje anto co mu hovorime a robi to..... no sikuliak....... ale je aj Tvrdohlavyyyyyyyy ajajajajaaja ( asi po tatovi haha) ked chce aby som drzala daku hracku tak mi vezme ruku a vyslovene mi ju tam strci 😀

loli - uzivaj si a snad to malej aj zostane....... u nas boli zaciatky super, len potom ta jeho nestastna choroba mu rozhasila rezim a uz som sa nevyspala........ ako hovori KIKA mam muza svetlu vynimku tak nech to aj jemu pekne vydrzi 😉 uz ste skusali sakovat?

vedvieska - dakujem za podporu, ale veru fakt Vas obdivujem po tom normalnom porode...... 😉 a moc Ti prajem, nech k Ninocke coskoro pribudne surodencek 😉

abbey - urobit si test je mensi stres ako sa takto trapit v neistote.......... len to skus...... drzim palceky

uz ani neviem naco som este chcela reagovat, ale aj tak som sa taaaak rozpisala ze az

smejko1
15. feb 2010

vevi super si to napisala........ aj ked asi to neni prijemne ta ticha domacnost ☹ neskusala si ho v noci ovalit panvicou??? nech sa mu tie spravne myslienky vratia na spravne miesto ?? 😀

veva1
15. feb 2010

Smejko u nas je prave pohodicka ked je ticho.za nic sa nedotahujeme,nevrcime,sama profesionalita a ignoracia.

veva1
15. feb 2010

A este si mozem povedat co chcem od srdca a stale pohoda tichucko,ziadna reakcia

veva1
15. feb 2010

Smejko a myslim ze do 3rokov damienkovi byt obcas s kamosmi,ak teda nemusis ist pracovat,tak si to doma vychutnaj

smejko1
15. feb 2010

no ved uvidime co bude

neboj poznam tichu domacnost..... ale u nas dlho nevydrzi, lebo potom sa jeden alebo druhy tak rozkrici (zalezi od toho kto prave provokuje 😀 )

veva1
15. feb 2010

U nas naopak sa ukludnime,chvilu je dobre,ja zacnem verit ze to ma este vyznam a znova konflikt,hadka,urazky,ticha domacnost.

habibi78
15. feb 2010

vevus, a to uz dlho vysielate kazdy na inej frekvencii??

smejko1
15. feb 2010

prave sa tu usmievam ako sisi kamoska mi poslala link na youtube, kde su decke piesne z mojej mladosti........ normalne mi to tak zdvihlo naladu, ze idem spat stastna 😉

dobru nocku

habibi78
15. feb 2010

svejus, posli link.... 😉

svetluska.p
15. feb 2010

test

svetluska.p
15. feb 2010

neslo mi nic pridavat na kona...to milujem..napisem cely odstavec a potom to neprida....a mozem pisat od zaciatku 😀 ....svetlus, daj si do youtube bambulku, al. matelka a take....my sme sa tak minule jasili v robote...

svetluska.p
15. feb 2010

ste tu este niekto?

habibi78
15. feb 2010

ja som minule pozerala Zlatu branu..... paraaaaaaaaaaada..... 😀 😀 😀

svetluska.p
15. feb 2010

hehe, to sme pozerali aj my..davali cez sviatky na stv..tak sme sa chechtali...

lante
15. feb 2010

opice, ponocijete?? 😀

svetluska.p
15. feb 2010

hello lantik, hej troska....nesce sa mi spat..spala som asi 2x cez den.... 😝 😀

lante
15. feb 2010

Tak to by som aj ja rada x si za deň pospala 😝

Ale už som dožehlila, musím ísť dnes skoro spať...dnes máme najkritickejší deň

lante
15. feb 2010

...ehm...najkritickejší deň v diete....mi to odpálilo skôr....no predsalen nemám prstoklad 😀

vedvies
15. feb 2010

ahojte babenky,
citam, ze valentin bol celkom v pohodke. Kvietok vzdy potesi, kike staci spolocnost rodinky, niekomu cokolada 😉 , no som rada, ze vam je tak dobre 🙂

vevi, aj u nas su hadky na dennom programe a hlavne preto, lebo ja som mrcha hladna /drzim dietu/ alebo mam svoje dni ... ticha domacnost z mojej strany nefunguje, lebo ja potrebujem vsetko povedat

smejko, dakujem, snad sa coskoro pridem pochvalit s // 😔

svetlusik, mne nebolo vobec zle, ani raz som nevracala, ani ma nenapinalo - len som bola hladna, alebo skor som mala stale pocit hladu, ale ked som si nieco dala, bolo dobre. Potom neskor, ked som zacala citit pohyby, sa mi zmenili chute 🙂
to ze ta bolia prsia, je najlepsi znak tehu ... ked som bola tehu v novembri, tak som nemala ziadne tehu priznaky, vedela som, ze je zle ..... AAAALE ty mas citlive didi, tak sa tes na svetlusika 😀 😵 😀

lante
16. feb 2010

Mišiačik sa nám práve parádne povracal. A aby to nebolo málo "zábavné" tak u nás v posteli, kam ho manžel zobral, lebo už sme nemohli počúvať to je mrnčanie a poplakávanie. A ja mám k tomu bonus ešte som od rána nespala. Už som hore 20 hodín a začínam pociťovať únavu. ☹

svetluska.p
16. feb 2010

ahojte sojky
lantik, co je maly chory? wow, 20 hodin si nespala - dobry tahac si!
vedvieska - drzim ti palce, nech sa vam podaria // co najskor 😵 .

Kocky pocujte, buduci tyzden ma ist Jozko sluzobne do Trnavy. Este nevieme, ktory den, ale rozmyslame, ze pojdem s nim, on ostane v Trnave a ja by som sla za Vami do BA. co vy na taky napad, ze jeden den si dat stretko? Mam len hrozu, ako sa budem orientoivat v BA 😀 , musime dat preto take miesto, kde dojde aj blondina a este aj zaparkuje 😀 😀 .

svetluska.p
16. feb 2010

kde ste setky?

trpezliva
16. feb 2010

svetluska, dojdiiii...
ja som tu neni, lebo nestiham. Ale dnes ma Lili meniny, tak dostala darcek farmu, s ktorou sa krasne hrajka. A Johanka este spinka. Len musim ist pobehat urad prace a miestyn urad kvoli nahlaseniu Johanky, takze my pride mama postrazit jednu a s druhou to vsetko absolvujem./obidve naraz tu nemozem nechat, kedze Johanka vkuseee placka a Lili by zacala tiez 😝 /.
Smejko, pekne dlhy prispevok vcera 😉 . Ja sa tiez nestiham cudovat, ako tie nase male deturence rastu a co vsetko sa naucia kazdy den. Ved pomaly ma predbehne vo vedomostiach 😝 😀 .
Lante, chuda, nevyspata mamina a chore babo, to je najhorsia kombinacia.
Kika, kolko ste si dali pauzu po MA? Ze by si bola decembrovka 😎 😵 ?
kde je ten link na youtube na piesne nasej mladosti? Mne staci ak kukam Bambulku a ukazuju staru Bratislavu.... 😅

trpezliva
16. feb 2010

ale Lili sa boji deda Jozefa, takze uz sme dlho nekukali 🤐

svetluska.p
16. feb 2010

Heeej, Liluske setko naj k meninam.......ja pozeram do kalendara a hovorim si, ze lianu nepoznam, mame len lilinku... 😀 ...postiskaj ju a daj jej pusu!!!

trpezliva
16. feb 2010

daaam , daaaam...dnes ju budem volat Lianka, ale nepaci sa jej to. 😅

svetluska.p
16. feb 2010

😉 ani mneeeee......volaj ju pekne liuska

mm1
16. feb 2010

Kikus... Liuške všetko naj naj naj k dnešným meninkám 😵 😵

svetluska.p
16. feb 2010

🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre