Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
18. feb 2010

svetlluuus, drzim palce../ako nasim hokejistom 🙂 /

evitkamalicka
18. feb 2010

veru ja poctivo pozeram hokej od 6tej 😅

svetluska.p
18. feb 2010

ahoj kocky. pozerate? kikus diiik, idem o 11:45.......

evitkamalicka
18. feb 2010

pozerame

svetluska.p
18. feb 2010

aleska, poslednu ms som mala 30.12. ale nemozme sa riadit podla toho...sme pozadu asi 2 tt...ked sme zistili, ze som tehu, podla ms vychadzal nejaky 6tt, podla toho, co videla dr a hcg doktorka odhadla 3-4 tt....

do kelu aj s cechmi..keby nasi aspon stiahli mensi rozdiel.....to je nenormalne, ked s cechmi hraju....

emily3
18. feb 2010

svetluáska to neva ze ste posunuty, nasa Lucka cely cas vyzerala mensia a posunuta a nakoniec sa narodila skor a v pohode 😉 ....pekny zazitok z ultrazvuku.... 😀 😀

svetluska.p
18. feb 2010

vdaka emily 🙂

petruci6
18. feb 2010

aj my sme boli na zac posunuty na 2.1. a potom ako rastla a bola vacsia a vacsia stale to posuvali smerom spat,najprv na 27.12. a nakoniec na 25.12. 😀
a von isla nasilu 29.12.

petruci6
18. feb 2010

svetlus a dnes ides na USG ci aj na krv?

svetluska.p
18. feb 2010

ahoj petru
kocky, spominali ste kubka..volala mi, aj sme si pisali...su ok, len nestiha.maju sa fajn 🙂.

svetluska.p
18. feb 2010

petrus, neviem..povedala, nech pridem, ze ma skontroluje, ci je vsetko ok....

emily3
18. feb 2010

tak a doma mam dve deti..konecne..Lucka uz psinaka - vacsinou doobeda spi..a MIsko vymysla..snazim sa ho naucit basnicku, ale stale sa rehoce a neche nic povedat... 😀 ..a ucime ho povedat jeho meno..tak sa vola Miťo 😀 a vsetky vety stale opakuje...Maek znicil? ( ked mu znicil jeho hracku) a " kde oto? (ocko) kde je Mona? kde Maek? taky je zlaty.... 😀 😀

svetlus neboj bude to dobre, babo potrebuje svoj cas...tak to stebou prezivam, ze stale na to myslim tiez.... 😅

petruci6
18. feb 2010

drzime palce 😉

svetluska.p
18. feb 2010

vdaka vdaka

mm1
18. feb 2010

a svetluš, ja ťa aj opľúvam pre šťastie 🙂

evitkamalicka
18. feb 2010

pfuj pfuj pfuj 😵

lolka
18. feb 2010

svetlus, drzim s viki palce 😉
aj u nas sa dnes pozeral hokej - teda muz a potom aj Viki pri odgrgnutí 😀

emily3
18. feb 2010

lolka mala je krasnucka 😉
svetluska este hodina a tristvrte.... 😨

emily3
18. feb 2010

svetlus sorry ta moja matika 😅 ...hodina 15 min...a potom daj hlasenie....

loss
18. feb 2010

svetluska myslim na teba bude dobre uvidis 🙂

evitkamalicka
18. feb 2010

lossik ako sa mate? kedy das nejake aktualne foto Miusky?

veva1
18. feb 2010

svetlus myslime na vas

smejko1
18. feb 2010

ahojte,

takze akurat sa dr. pozera na male svetlusiatko........... uz som myslela, ze tu budu aj vysledky....... tak pockam...... ach jaj......

svetluska moja posledna MS 29.12.09 😀

emily - to je super, ze miskou uzhovori vety, moc sa nato tesim.... lebo zatial hovorime, prvu slabiku vacsiny slov a znakuje........ alebo hovori na vsetko tato (odkedy tu bol muzik castejsie 😉 )

ja som kaslala na hokej.......... nevymenim mojich par minut spanku za nic na svete 😀

mm1
18. feb 2010

ahojte babulky... LOLKA malá je nádherná... už sa teším, keď ju vystískam 🙂

Svetluška myslím na teba...... daj hneeeeeeeeeeeeeeeeeeď vedieť.....

Natálka už tiež kecá ako stará večera..... tieto dni má stále nejaké nové slovíčka..... 😀 a je to super, strašne sa tomu tesím...... ešte zatiaľ nekomolíme, ale aj to bude. Jediná skomoleninka bola zatiaľ IPAMINE. 😀

zuzkaprofant
18. feb 2010

smejko kde si naucila alebo ako maleho znakovat ja to chcem mojho naucit ale neviem ako

svetluska drzime palceky

smejko1
18. feb 2010

este strale nkto nema spravy o svetluske??

zuzka - este mas aj cas........ ja som sice znakovala uz od 9 mesiaca, ale bolo to depresivne, lebo on este moc neopakoval a tak som nevidela efekt......... zacalo to tak lepsie v 11 mesiaci........
no a mala som taky slovnik na DVD kde mi ukazali akeznaky patria k danym slovam a tak ked som to slovo vyslovila tak som vzdy urobila aj znak........
ako ked hovoris papa a mavas rukou.......... da sa to objednat na nette - babysigns.sk a inak som si kupila aj take karticky na vyuku akoze anglictiny, ale su t vlastne obrazky, ktore malemu ukazujem napr. ked sedi na serbliku a on opakuje alebo teraz z sam ukazuje a pomaly zacina aj ydavat zvuky..........
ono ked sa dieta nauci dane slovo povedat tak automaticky vypusta znak.........

magdska - ved mala je taka ukecana asi po maminke, no nie? 😉

zuzkaprofant
18. feb 2010

no idem kuknut tu stranku mi uz vieme po vedat mama ba meme to je mleicko a ne ne vie krutit hlavou ked nieco nehcce a aj mi vypiskuje ked na neho kricim co som si vsimla stale to iste mi povie asi ze daj pokoj mami neotravuje 😀 😀 😀

ja tu cakam na info dievcence

veva1
18. feb 2010

svetluska sa neozvala?

veva1
18. feb 2010

tak je to potom dobre,lebo zle veci sa clovek doznie rychlo

trpezliva
18. feb 2010

Aj ja som tu..dnes mame zly den, nie a nie uspat Johanku a musela som ist k Lili aby ona zaspala a medzitym sa Johanka skoro zadusila v druhej izbe...ale na stastie uz su obe ticho. Rano sme boli na cviceni, tak nam to trosku naburalo stereotypny program.
Svetlus, nedockavo cakame na spravicky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre