Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
25. feb 2010

ajka to mas jedno ci vychod,zapad, na Sr su predrazene vsade

ajka23
25. feb 2010

kamaratka, co byva v blave, ale pochadza z ruzomberku si kupovala kocik tam a teda o mnoho lacnejsie ako su tu, tie iste... 😠

petruci6
25. feb 2010

no musis pokukat na nete viac obchodov a zistis,ze sa tie ceny nezhoduju a potom objednat odtial,kde je najlacnejsi
aj ja som tak kupila nas az z Lip Mikulasa
oni ho mali najlacnejsie
kuriera vacsinou nad 10000sk neplatis a privezie ti to priamo domov

ajka23
25. feb 2010

ja som tiez vychodniarka, takze az raz budem toto riesit, tak asi vycestujem domov... 😀 😀 😀

retkvicka
25. feb 2010

veu ajka, premrstene.....na vychode su lacnejsie kociky? neviem o tom. ako tu v kosiciach, ci ukrajinu myslis? 😀

ajka23
25. feb 2010

myslela som mikulas a dalej na vychod... 😉 😀 😀 😀 ale aj ruzomberok, ale to je stred este nie? 😒 tak nakoniec bude vsade lacno, len nie v blave... 😒 😠 😠

ajka23
25. feb 2010

idem pomaly, dnes ma prist na sluzobku brat a bral so sebou aj neter, je cela rada, ze sa uliala zo skoly, tak idem periny obliekat... 😒 tu cinnost tak neznasam... 😖 😖 😝
majte sa 😉

retkvicka
25. feb 2010

tak blava je tazky zapad, hehe 😀

ajka23
25. feb 2010

ultra zapad... 😀 😀 😀

ajka23
25. feb 2010

kosice- mega vychod... 😀 😀 😀

retkvicka
25. feb 2010

😀 😀 nechystas sa i nam do divociny? hoblinky budl tyzden, tak sa tesim.

retkvicka
25. feb 2010

kocice, idem ku kamoske, lebo mi pisala, ze robi fasirky 😝 😝 ....potom sa ozvem. paaaa

ajka23
25. feb 2010

ja mam buduci tyzden prazdniny, tak sa tesim, ze si nieco v byte porobim, kvietky treba presadit a musim si papierovacky do roboty urobit, lebo tam nestiham, tak dufam, ze najdem v sebe vnutornu silu a nieco urobim... 😒 😀 😀 😀
do PP sa nechystam teraz tak skoro, takze ani KE nehrozi... 😒

mm1
25. feb 2010

svetlus to príde habibi, nie hoblinka nie?

ajka23
25. feb 2010

dobru chut, mnaaaam 😝 😝 😝
aj ja uz padam 😉

h0blinka
25. feb 2010

caute babenky co tu riesite? kociky?
no svetlus ehmm.. pardon retkvicka chicco urcite nie, je strasne nemotorny 😝 , sice my male len buginu a nastastie ju malo pouzivam ale ked ju aj pouzivam je to hruuza 😒
straaaaaaasne ma rozbolela hlava 😔

retkvicka
25. feb 2010

ahooj sojky
hoblosi, pi vela vela vody, prestane ta boliet. chicco je fakt o nicom? ☹
baby, no kamoska take faajne fasirky narobila, ze som vletela do obchodu a kupila setko co potrebujem . a uz mi robot melie maso a spravim k fasirkam zemiakovy privarok....tak sa tesim 😝 😀

magdus, hoblinka pride do KE, ze hoblosi? a aj habibi pride na vychod, ale este neviem kedy.

viete, co sa mi stalo, ked som sla ku kamoske? stala som pri ceste a taka babka o barle sa pustila po prechode. ja som stala, bo som si opravovala tasku. videla som len, ako sa ruti dement na suzuki, vobec nebrzdil, nevidel ju. potom skocil na brzdu. piskali gumy, zastal od nej na 2 cm....kocky, mne sa zatocila hlava od hrozy, skoro som spadla. uplne zle mi prislo. tak som sa zlakla potom, ze z toho prelaknutia nieco drobcovi sa stalo. som musela predychat.....

veva1
25. feb 2010

Drobcovi sa z prelaknutia nestalo nic. zamysli sa logicky co sa mu mohlo stat???

veva1
25. feb 2010

Ajus a mne pride dnes brat z dalekeho zapadu. musim periny obliekat

retkvicka
25. feb 2010

mohol sa zlaknut aj on..no hned ma pichlo v bruchu. uz si sa zlakla tak, ze ta to celu preslo? ale ok. vies co? prave som za 5 min zomlela kilo masa. perfektneho rovbota mame, musim uznat. nikdy sa mi ho nescelo pouzivat, bo sa mi zda komplikovane vytahovat ho a potom umyvat. ale je to super!

retkvicka
25. feb 2010

vevus, sak ho prikry len oblieckou 😀 😀 😀 😀 😀 ....jaka som ja ftipna dnes, ne? hruuza..neviem vydrzat sama so sebou!

veva1
25. feb 2010

Ano sa zlakol a postavili sa mu vlasy dupkom. zrychlil sa ti pulz ci tep,zvysil tlak no porovnaj aky ho mas ked ides na sono? ja robim vsetko na robote.ako sa robi zem.privarok?

retkvicka
25. feb 2010

¨no klasika - nakrajam na drobno zemiaky, dam varit. dam troska viac vody - podla toho, kolo ces tej omacky. vodu osolim, dam cierne korenie, bobkovy list, neviem, ci davam aj majoranku, al. nie....ked sa zemiaky uvaria, spravim si svetlu zaprazku a davam do toho kyslu smotanu. tot vsjo. pol hodka a je to. na jkoniec vmiesam troska masla.

retkvicka
25. feb 2010

resp. smotanu davam podla chuti. dnes mam chut na trosku kysle zemiaky.ale original privarok je bud s mliekom alebo smotanou na varenie. nie je to kysle.

h0blinka
25. feb 2010

my ideme na vychod? ake dobre 😝 😀 😀 😀
jasne kedy? muzik chcel niekde v Trebisove obkuknut auto, zeby si o tom vedela 😀 😀 😀

pijem jak slon, bola som si dat kolo na cerstvom vzduchu velmi pomohlo
aj jastem privarok 😝

h0blinka
25. feb 2010

😝 😝 😝 😝 😝 😝

retkvicka
25. feb 2010

hobli, nepisala si mi, ze ides sluzobne do KE???????? panecku, magda ma pravdu.ů haluze mam? habibi ty prides? kocky, sibe mi??????
a vobec hobloska, dojdi a spravim privarok. ja lubim privarky 😀

retkvicka
25. feb 2010

tha de ste? ja uz vyprazam fasirdy. trosku som to prepiskla soo struhankou do nich, ale neva, i tak su chitne 😀

veva1
25. feb 2010

My sme s vonku je uzasne. tomo je so susedom co kasle prska,tak ma to rozladilo,no co uz snad tie bacily na toma neskocia

retkvicka
25. feb 2010

vevi, neskocia. teraz mal tomik sople, nie? jeden virus nechyti. aspon myslim. vonku je fakt jar. krasa. ja by som uz cela october 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre