Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
11. mar 2010

tak som už naserkaná na to počko... 😠

retkvicka
11. mar 2010

ja nie. ved stale je este zima 🙂...pekne budme trpezlivi. jar pride vtedy, ked ma.

evitkamalicka
11. mar 2010

ahojte

svetlus uz zacinaju tehu chutky?

retkvicka
11. mar 2010

neviem evit. ale nevolnosti take, ake boli predtym, uz nemam. je mi tazko na zaludku zo vsetkeho, a obcas este zaludok na vode, ale uz to nie je cely den.

evitkamalicka
11. mar 2010

ja mam cokoladovy kolacik a k tomu si idem dat fajny marhulovy jogurt

retkvicka
11. mar 2010

bru chut

evitkamalicka
11. mar 2010

dakovala

retkvicka
11. mar 2010

kocky, smeko je kde?
aleskaa, si ok?
hoblinka tiez ticho.

mm1
11. mar 2010

Svetluš, nestíhajú------ 😝

emily3
11. mar 2010

ahojte..to co je vonku? uz som sa tesila na jar a vonku teta zima brrrrr...

no Misko sa plienok nechce vzdat, skusam mu davat slipky, ale ked ho nenahanam na wcko tak nejde sam, a aj ked sa pok...tak v tom beha, je mu to jedno...hra sa stale na male babatko...

ajka23
11. mar 2010

ale sa nam zjarnieva, co? 😠 😠 😠 😀 😀 😀

stankatt
11. mar 2010

Ahojte, n o jar je teda paraaaadnaaaaaa 😝

zuzkaprofant
11. mar 2010

cafte u nas kopa snehu zima ako v rusku na nervy ani s malym vonku sa neda ist tak sme dnes doma a vrestime teraz mi zaspal co uz mal spat o 13hod ta fajn mu ide a aj mne zase mi pojde v noci spat neskoro 😠

ale vam poviem ze v nedelu mi pride svekra a aj sa tesim pekne rano jej dam maleho a spim do obeda nech sa stara konecne 😀 😀

smejko1
11. mar 2010

iba na chvilku a ani Vas nestiham docitat......

vcera a aj dnes mi bolo hrozne....... vcera total silna migrena a dnes dako zas zaludok... len dufam, ze je vsetko OK... inak ja nechapem ako to robia ostatne baby co su tehule a maju uz deti........ ja som strasne unavena a niekedy cakam ako na spasenie, len nech niekto pride a hra sa s malym....

no ale prisla som sa pochvalit..... dnes mame 16 mesiacov a sam pil zo slamky a sam jedol s vidlickou a lyzickou... no sikuliak....... som pysnaaaaaaaa

cmuk vsetkym.......

smejko1
11. mar 2010

ozaj a co povies svetlus na cerstvy chlebik s cottage cheese a nato medik........ mnamky

emily3
11. mar 2010

smejko...no je to tak..kade som chodila..som spala...mm to nemohol pochopit...ale pri poslednom tehu mi dovolil oddychovat a spat...je to ine byt tehu a mat dieta... 😉 a nehovorim este mat viac deti.....ale da sa to...tak vydrz a tiez dufam ze je vsetko ok, kedy ides na kontrolu?

lolka
11. mar 2010

cafte, cez den ani neni som doma, tak som tu na skok...
vcera sme boli na kontrole s klbikmi, balit nemusime - super 😉 zajtra ideme na skreening sluchu, ale vieme, ze mala pocuje, tak snad ju nebudu moc trapit 😅
inak, je super mat kamosku tiez na MD, mam jednu co ma o 2 tyzdne starsieho syna, byva tiez v meste, tak kocikujeme spolu....je to fajn a po obede uz dojde muzik domof.

emily, Monike gratulujeme, je sikulka 😉
smejko, vydrrrrrz 🙂

loss
11. mar 2010

ahojte
loli to mate super my sme boli vcera a stale musime balit na siroko ☹

smejko1
11. mar 2010

emily - tak u teba ja by som bola uz asi na infuzkach....... fakt a monike moc moc blahozelame.....

loli - to ti uprimne zvidim mat kamosku, ja som sa pol roka v NL drala vsade s malym sama a bolo to veru o dusu...... sice na sr nemam ziadnu taku na 100% v rovnakom case ale mam viacero mamiiek na vyber 😉 co je super a teda hlavne moju maminocku 😉 😉 😉

retkvicka ake mas brusko? mne hrozne rychlo narastlo.......... a veru myslim na kikuskyne slova.,..... ved ked sa Ty bezkyna nevies zbavit bruska tak ja budem ako sud..... uf... ale vcera som si urobila alibi som to hned povedala muzovi, aby vedel, ze sport nepomaha a aby ma potom nenutil 😀 😀 😀 😀 (pas mam 83cm!!!!)

zuzkaprofant
11. mar 2010

smejko super pas ja mam 93cm 😀 😀 ta jaka som ja tlusta 😀 😀

petruci6
11. mar 2010

ja sa nemeriam,naco? 😀

loli super,ze nemusite balit
nasa dr kazala kazdemu preventivne do 3mes,ale nie kazdy to samozrejme dodrzoval,ja len 2t

inak aj my sme boli na ten screening uska 3x!!!
nevedeli jej ho v porodnici namerat,potom kazali prist o mesiac,znovu nenamerali,lebo tam nesmie byt ziadny hluk naokolo a malinka sa nesmie ani trosku pohnut,co je narocne,tak najlepsie bolo,ked som ju najprv uspala a taku som ju tam zobrala

loss
12. mar 2010

dobre ranko
no u nas je zase kopec snehu a stale snezi ☹ hrozne hlavne ked ideme von to obliekanie je priserne

evitkamalicka
12. mar 2010

dobre ranko

u nas bola nedavno riadna metelica

retkvicka
12. mar 2010

ahojte sojky. aj u nmas snezi.

aleska moja, ta kombinacia ma nenadchla veru. ja sa uz neviem dockat poradne, som nervozna, ze uz tak dlho sme drobca nevideli. joj. Brusko mam poriadne, ale cele. na podbrusku mi vidno,k ze tak vyrastlo, ale cela som taka nejaka - pripadam si ako pripuchnuta, neviem, ci to nie z duphastonu. ale budem setko, len nech drobca mame. no kus ma to stve. a aj na tvari mi vidno. co fakt nechapem. vahovo som sla hore len pol kg, ale citim sa, ako keby 10. brucho ma stale pobolieva. niekedy viac, inokedy menej. obcas picha. hlavne vecer. mam zapchaty nos. hlava ma bolela asi 2x uz a co sa tyka nevolnosti - mam lepsie dni, tie posledne. vonku na vzduchu mi je fajne. ale doma obcas este zaludok ako na vode. ale najlepsie je to, ze vcera som bola u kadernicky. a farba, co mi stale dava na vlasy - mi chytila na oranzovo. tak vcera sa Jozko zo mna smial, ze som rysavka.... 😅

emily3
12. mar 2010

ahojte svetlus 😀 😀 rysavka.....stava sa....posielame vsetvci boztek na pupcek 😉

retkvicka
12. mar 2010

ahoj emily, dakujeme 🙂

evitkamalicka
12. mar 2010

mne sa rysava farba velmi paci 😅

mm1
12. mar 2010

Svetluš, máš ryšavé vlasy??? no to si ani neviem predstaviť. 🙂

retkvicka
12. mar 2010

no ja som si ani nepredstavovala a zrazu som..nepredstavitelne magdus...
evit, ale nie na celych vlasoch mi chytilo rysavo. len pri korienkochl. o to je to lepsie. vies?

emily3
12. mar 2010

no dnes si dam post od konika,,musi uz dopisat tu diplomvku...keby sa dalo svihnut prutikom a bolo by vsetko hotove...no miesto toho musim svihat svojimi prstekmi a pisat...
prajem pekny den a babatka nech posluchaju 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre