Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
30. mar 2010

ahojte kocky. citam, ze kike vymazali fotku. tak ten argument je riadna blbost, co ich do toho, aku fotku si tam das. to uz co ma byt, co sa maju do toho co starat, aku fotku si tam dam a ci ma tam je dobre vidiet. mozno nechcem, aby ma tam bolo vidiet.

sloniiicek
30. mar 2010

prajeme vam vsetkym s martinkou peknu velku noc

sloniiicek
30. mar 2010

kedy sa tu organizuje stretko??? 😀 to bude tyzden po liluskinych narodeninach?

retkvicka
31. mar 2010

a tu co je takto ticho?

ajka23
31. mar 2010

ahojte, neodfuklo vas? 😕 😕 🙄 😀 😀 😀
u nas fuci jak besne, som sa tesila na peknu velku noc a asi bude celu dobu skaredo a dazdivo... 😠 😠 😒 😖 🙄

trpezliva
31. mar 2010

ja ze pisete v sukromnej teme 🙂 🙂
aj tu fuci a prsi..este sme dnes neboli vonku.

ajka23
31. mar 2010

ja som vencila, ale vsetko prebehlo vramci 5tich minut aj s cestou... 😀 😀 😀 nasa havina vodu nemusi, dokonca bezala sama domov, ma nechala daleko za sebou, ked jej ide o zivot podava nadludske vykony... 😀 😀 😀

evitkamalicka
31. mar 2010

ahojky

emily3
31. mar 2010

ahojky, diplomovku som odovzdala.....hura..uz len jedna skuska a v maji koneeec..
uz sa mame trochu lepsie, len mame doma ponorkovu chorobu a deti nevedia co od dobroty....

veva1
31. mar 2010

Cavte,fuci prsi no my aj tak vkuse vonku

lolka
31. mar 2010

cafte, aj nas dnes skoro odfuklo.......ale museli sme von, isla som k zubarke, svokra zatial kocikovala a potom pesi k nim a po obede domov. ale vecer uz nefukalo, tak sme aj vencili aj kocikovali.
na sviatky budem dufam lepsie pocko 😅

bershka
31. mar 2010

seruste.

dosla som sem kuki a vy tu furt o profilovych fotkach. neeze by ste tu neeco pikantos popisali....

retkvicka
1. apr 2010

caau bershik, tha my sme take nudne zenstiny. to preto 😀 😀 😀 .

retkvicka
1. apr 2010

vevus, to mate ako branne cvicenie! budes zelezna lady!

veva1
1. apr 2010

ahojky,svetlus az nato ze sa nestiham poriadne nazrat a tak tlacim same somariny vonku a zabijem to vecer poriadnou vecerou a uz mam porodnu vahu. Este aj ten grckovy virus sa na mne vyvrsil len raz! 😀

retkvicka
1. apr 2010

vevus 😀 😀 😀
co dnes varite kocky? ja asi spenatove halusky.

evitkamalicka
1. apr 2010

ahojte, tak som doma, babo sa nechcelo ani za svet ukazat, skakalo, nedalo sa poriadne zmerat,takze nevieme co to je a idem sa hned objednat na 3D....mam dost nizko babatko a placentu, takze mi to tlaci na jazvu a musim si davat pozor, 20.4. cukor

retkvicka
1. apr 2010

ahoj evitka. no tak vas male bude natahovat 🙂. drzim palce. a davaj na seba pozor.

evitkamalicka
1. apr 2010

a mame 376g 😀

veva1
1. apr 2010

jej evit to uz je riadna baba 376g 😵
varim fazulovu polievku s udenym rebrom a v rure je babovka. Este spravim suhajdy zo salka. Toma zobral otec pred hodkou ku nim az do vecera. Skoda ze musim ist do banky tak sa musim pobrat okolo 15 z domu inac by som vegetila az do vecera.
ze vegetila varim peciem upratujem periem a chatujem 😀

retkvicka
1. apr 2010

dobraa polievka, dala by som si. sakra, ja som sa vybrala do obchodu kupit veci na halusky. a zaprdkala som sa pri cackach velkonocnych a zabudla som kupit syr na halusky 😀 .

veva1
1. apr 2010

a nemas ani taveny doma? ja som robila uz aj so struhanym a so syrokremom

retkvicka
1. apr 2010

ee, nemam.....a na tie halusky davam taky z crievka. total mi to vypadlo z hlavy.

veva1
1. apr 2010

ti vypadlo? inac nosis crievka v hlave?

bershka
1. apr 2010

cicky, ja som robila strapacky. vytapala slaninku a ta mi svina taka rozpalena prskla do oka. boli ma to, ale hadam tam nic neni. dufam, ze nic vazne ako si mala ty REDKEV

bershka
1. apr 2010

ta de ste? uz sibackujete vsetky?

petruci6
2. apr 2010

bersh fuu to je neprijemne,uz je oko ok?
baby kedy bude to stretko?

veva1
2. apr 2010

Aj my prideme,len napiste kedy

petruci6
2. apr 2010

asi by sa najskor mala vyjadrit svetluska,ona bude merat najvacsiu dialku

bershka
2. apr 2010

ja bych dosla, ale keby to bolo nejak poobede. aby sme sa mohli sklbit s tatom a ist domov spolu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre