Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
17. dec 2008

baby, dnes idem na vianočný večierok. 😉

bershka
17. dec 2008

luciiiii: neeee, ja som sa v noci zobudila že nemôžem vôbec dýchať, dala som si ho a ništ. musela som siahnuť po olynthe

zuzkaprofant
17. dec 2008

berska aj ja uz som aj namalovana a mam natacky 😀

petruci6
17. dec 2008

dalsia co ide na vecierok? a mas si co obliect?
mna aj keby niekto pozval,tak nemam uz co na seba,som ako slon 😀

zuzkaprofant
17. dec 2008

petru uz mam som 2 dni vyberela a nakoniec mi napisala braskova frajerka co si mam obliect 😀 😀 potom si dam foto do albumu

bershka
17. dec 2008

baby, idem v tom čo obyčajne. zmestím sa do jedných gatí a tričko si dám nejaké krajšejšie.

bershka
17. dec 2008

zuzi, ja mám mastné vlasy a zarastené obočie. som jak marfuša, musím to ísť rýchlo napraviť. idem tam busom, hádam sa nepogrciam

bershka
17. dec 2008

ako tehula som busom ešte nešla. ešteže je to len po diaľnici. inak fest tu pršííí

bershka
17. dec 2008

tak idem baby "vystískať" svokrušu, došla z roboty a idem sa teda skultúrniť, nech nie som jak strašidlo.

bershka
17. dec 2008

pa

bershka
17. dec 2008

kokos, ale si vediem monológ 😀

zuzkaprofant
17. dec 2008

id nech si pekna a kde to mate ze ides busom

bershka
17. dec 2008

idem z trnavy do blavy. nemám dnes s dispozícii auto, tak musím sa previezť ako viem 😖

petruci6
17. dec 2008

pa a uzite si to dnes baby 😉

bianca
17. dec 2008

cafte.Toto robi nasa koza na miesto spania.Tehulky pripravte si pevne nerv https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tribitka
17. dec 2008

no, tá moja kozenka je tak unavená z behania po shoppingoch, že spí už od 16:30..... 😀
zuzu, Kaťa býva v Prahe, písala mi...

bianca
17. dec 2008

tak my mame za sebou hyster.zachavat.Sa sa jedovala strasne.Nic nezaberalo.Az kvicala a nevedeli sme co jej je 😨

lia
18. dec 2008

dobre ranko....vstaaaaaaaaavvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmeeeeeeeeeee
kde ste??podme,podme ku konikovi,šupi,šupi 😵

zuzkaprofant
18. dec 2008

caf lius co caje este spia 😀

lia
18. dec 2008

ahoj zuzi 🙂
ani sa necudujem v takomto pocasi by som aj ja spala 😲

lia
18. dec 2008

ako ste sa mali na vecierku??aka kocka si bola 😉
ani nie je vidiet,ze si tehulka 🙂 aaaa fakt si opeknela 😵 😉

zuzkaprofant
18. dec 2008

dala sm foto bolo super, kazdy kukal na mna ze aka som pekna ze ma to tehotenstvo opeknelo dobre ze mam cervenu snurku na ruke 😀 😀
sa cudovali kde mam brusko to taka fajn tunika bola mam ju rok a konecne som si ju zobrala a super bola 😀 vsetci si asi mysleli ze pride jedna slonica a ja ked som nabehla tak kazdy ze jaka som chuda 😀 😀 sme sa napapali troska lebo babatko mi tak sedelo ze do mna neslo ani pitie a ni vycikat som sa nemohla poriadne ale rano sa mi presunulo inde tak uz islo 😀 😀

chymenitta33
18. dec 2008

Ahojte zlatinka🙂)

Ja už som hore Davko ešte buvenká vedla mna, neviem čo tak asi s toho počasia☹)
Jáj však som chcela ísť do mesta ale ked je takto nepôjdememe☹
Idem si Vás počítať🙂čo máte nové

lia
18. dec 2008

tak super,aspon si sa vyvencila troska 😀
boli tam aj ini slovaci??

chymenitta33
18. dec 2008

zuzka-- peknučká si bola🙂)
Aspon ste sa zabavili🙂

lia
18. dec 2008

ahoj chymett 😉

chymenitta33
18. dec 2008

aojko lia🙂 ako?

zuzkaprofant
18. dec 2008

no hej to bolo super po pol roku konecne medzi ludmi 😀 konecne makeup vlasy upravene lebo ked som doma si len vyfukam a hotovo nemalujem sa naco po byte 😀 😀
sme sa dohodli s martinom ze raz do mesiaca podjeme si niekam sadnut na veceru ked uz sa citim ako tak dobre

bola tam jedna slovenka tak som snou kecala ale ona je taka drzka ze ja som len pocuvala nemala som sancu nieco povedat 😀 😀

chymenitta33
18. dec 2008

zuz aj my sme tak
chodili oproti našemu bytu je ako pizzeria a cukráren taký mix a tiež už potom sem tam ked mi bolo oikis sme tam chodili dobre bolo🙂

zuzkaprofant
18. dec 2008

lebo doma to je uz na nervu nic sa mi ani nechce stale to iste ja v rovnaky cas uz aj chodim na zachodik papat 😀 😀 ale az som ozila poviem vam super bolo v sobotu pride ku nam martinov naj kamarat plus jeho segra s muzom tak bude veselo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre