Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
22. dec 2008

uz rataju s tym,ze neporodim nikdy 😀 😀
kvoli malej to vydrzim,nepapat a potom uvidim zlate prasiatko 😅

s konvicou? to je dobreeeeeeee 😀 keby odtiekla naraz a vela tak utekam hned do nemocky,ale takto to ide pomalickyyyyyyy

lia
22. dec 2008

taka som zvedava na teba zajtra peti,podla mna si ta tam uz nechaju .)
mas to blizko do nemocky??

lucim
22. dec 2008

v GA je secko blizko 😉

petruci6
22. dec 2008

vidim dokonca z izby na porodne a sledujem kazdy vecer kolko izieb sa svieti 🙂
zajtra ma aj otec sluzbu

petruci6
22. dec 2008

luci aka si uz mudra co?? 😀

lia
22. dec 2008

tvoj otec robi v nemocke??
fasaaa,ze salatove zemiaky a polovica sa rozvarila na uplnu kasu 😠 varim dalsie 😀

lucim
22. dec 2008

to som ta citovala 😉

petruci6
22. dec 2008

jazdi so sanitkou,takze ma tam odvezie on alebo jeho kolega 🙂

lia
22. dec 2008

tak to mas aku protekciu?? 😀 super,aspon bude pri tebe 🙂
petruuuu,ale ja si zelam,aby si rodila 27.12. 🤐 😕

petruci6
22. dec 2008

ved mudro si citovala 🙂

lucim
22. dec 2008

lia toho 27. to je dobry napad .... aj vianoce si peta uzije, aj tam nebude na sviatky

petruci6
22. dec 2008

preco 27.?
mne je jedno,kde budem na vianoce,ja ich neprezivam a tento rok si ich vobec ani neuvedomujem

inak malej otec sa narodil 25., ja 26., nas havo 26., a mala ma termin 27., tak uvidime
ale kazdy v iny mesiac 😀

lia
22. dec 2008

ale 27.12.sa mi paci,to je na stefana a moze si to lepsie Lindulka lepsie uzit ako na vianoce,ale mozno to bude den pred vianocami 😅

petruci6
22. dec 2008

ale Stefana je 26.12. 😀

lia
22. dec 2008

ani ja neprezivam vianoce a tento rok vobec nie uz,idu mi na nervy,najradsej by som niekam vypadla a nie taketo okolky,vianoce su pre male deti,ja mam s nimi len starosti,vsetko je na mne.
na buduci rok chcem ist tahet 😝

lia
22. dec 2008

anooooo,ja som myslela 26.12. 😅 😀

petruci6
22. dec 2008

ja ked to poviem,tak sa na mna kazdy pozrie ze som sibnuta,tiez si myslim,ze vianoce su iba pre deti a hlavne nechapem ako sa kvoli 24 hod robia stresy uz 2 mes vopred v obchodoch 😝

lia
22. dec 2008

ved to,aj ja som to povedala mame,ze neznasam vianoce,nahanam sa jak debil s vyplazenym jazykom,aby som mala vsetko nakupene,to znamena potraviny,milion flasi ,malinovky,vina,darceky,no pakaren,uz mam toho plne zuby 🙄
a na co??ved nie sme male deti a kazdy nado mnou kyve hlavou 😅 😀
ale nie v zlom,ale ja robim veceru pre piatich,vsetci dojdu,cely byt musim este upratat,no pakaren a za dva dni mam ist do roboty 😠 🙄

petruci6
22. dec 2008

tak preco si to nevymenite a nejdete niekoho vyjedat vy? 😉 😀

lia
22. dec 2008

chceli sme,ale svokra je sama a minuly rok bola na veceru u svagrovcov,tak preto budu vsetci zase u nas
mne je luto hlavne to,ze som chcela ist k babicke a k dedkovi,lebo kto vie,ci sa este buduceho roku doziju ☹
to mi je najviac luto a vtedy by som bola najstastnejsia,byt s nimi ☹

petruci6
22. dec 2008

a nemozu prist oni k vam? ☹

lia
22. dec 2008

nie,oni su najstastnejsi doma,ja im verim,im sa uz nikam nechce a u nas nemaju ani kde spat.
25.12.ideme my k nim,ale to uz nie je ono a je mi z toho smutno,ze tuto robime cirkus a pri tom stacilo tak malo,len zase by bol smutny manzel,ze jeho mamu sme si nezobrali my...
a ona nenavidi vianoce,takze mne to urobi super naladu a naladi to taku super napatu situaciu 🙄

petruci6
22. dec 2008

joooj moja tak to ti nezavidim,mas to tazke
vyhoviet sa neda vsetkym ☹

lia
22. dec 2008

hhhmmmmm 😔

lucim
22. dec 2008

idem spachat hygienu a ulozit sa ... papaaaa a bruska hladkat paaaaa 🙂

petruci6
22. dec 2008

aj moju babku a dedka prinesie k nasim moja krstna,lebo ktovie ci uz nie su ich posledne vianoce 😔 navyse sa ratalo s tym,ze mala uz bude na svete a aspon si pozru pravnucku,no ale nejako to zatial nevychadza

petruci6
22. dec 2008

bru nocku luci a pozdrav draheho 😉

petruci6
22. dec 2008

idem aj ja do vane,musime sa oholit,aby sme boli pekne v porodnici,hlava uz je umyta,len ten zvysok 😀 😀

zajtra podam hlasenie,dufam,ze uz iba cez sms 😉

paaaaaaa

lia
22. dec 2008

neboj,po vianociach si ju este uziju 😉
paaa dievcata moje 😵
drzkaj sa peti,myslim na teba 😵 😵

emily3
22. dec 2008

Ahojte zienky
petruci tak si uzi sviatky, ale aj 24.12. je pekny datum 😀 , kamaratka tak rodila minuly rok, ( ale to zas nezavidim tej malej, na vianoce narodky). budete mat najkrajsi darcek...drzkajte sa..

Krasne a vecele Vianoce vsetkym 😀 😀 😀 , aby ste pod stromcekom nasli to, po com najviac tuzite. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre