Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lucim
19. jan 2009

ahojteeeee .. pekny tyzden zelam 🙂

lucim
19. jan 2009

ahoj cica petula.
rada ta vidim 😉

petruci6
19. jan 2009

aj my teba,ako sa ma chrustik? uz citis pohyby?

lucim
19. jan 2009

aaaale nie, sak ja prvorodicka, este pockame 😉 ale tesim sa na ne. na kopancemenej, ale na pohyby jo.
a co vy? mala je rozkosna.

petruci6
19. jan 2009

dakujem 😵 snazili sme sa 😀
prave hladam nejaku hracku na nete pre kamoskynu rocnu dcerku,bude mat narodky,neviem co by bolo vhodne

stankatt
19. jan 2009

Caf lucim, ako sa mas? 😉 Monika dnes prespala celuuuuuuuuuu noc 🙂 prvy krat, rano o 6,30 sa napapala a spala dalej do 8,30 🙂 a teraz spinka zasa 🙂

petruci6
19. jan 2009

stani zavidim 🙂

stankatt
19. jan 2009

Petru neboj to pride. Prve 3 mesiace od rana do vecera plakala...... ani nespala len plakala.... ale uz sme snad za vodou 😉

lucim
19. jan 2009

stanka supeeeeeeeeeeeer ........ a mame sa normalne ...
a priznavam nervozitu zase, doteraz som bola kludna ... v stredu sa mam dozvediet vysledky AFP - triple - teda, ak to labak doda vcas.... 😖
peti, neporadim - ja sa proste vyberiem do obchodu a padne mi darcek do oka ...

stankatt
19. jan 2009

vcera som ju pobliekala a kez uz som zapinala bundicku, potvorka sa dokakala... vie si vybrat cas- kuk album 😉

petruci6
19. jan 2009

prave som ju nakojila,prebalila,prezliekla a teraz sa pokakala 😀

stankatt
19. jan 2009

petru to robia naschval, ze? Sak im to vratime.... ked budem stara a bude sa o mna starat ona 😀 😀 😀 No uz vykrikuje, ideme papat zemiacik a potom pojdeme von, vecer pridem papa

emily3
19. jan 2009

Ahojte mamicky, prave sme sa vratili z chirurgie..Marek rano vymyslal a zle skocil na nohu, tvaril sa ze je zlomena a s Miskom sme isli kvoli pruhu...tak esteze ocko isiel s nami.ja s Miskom do jednej ambulancie a s MArekom do druhej...ale ten pristup lekara 😠 , nehovorim ze sme tam cakali vyse hodiny, potom isiel Marek na rengen a dr. sa nanho ani nepozrel, pozrel len snimok a nic nepovedal..keby sa manzel nepytal tak nic nevieme a ani mu tu nohu nezaviaza ( setril materialom???)..ze kupte odctanovu mast a zaviazte.., dva dni ho to bude boliet a dovidenia...super..stvarili sme tam pol dna a povedal nam to iste co sme vedeli aj my... 😠 😒 😖

S Miskom som chodila na kontroly k jednemu doktorovi a on teraz v januari zomrel 😒 , a aj tak som chcela zmenit dr. lebo si vobec nevsimol ze Miso ma aj slabinovy pruh, nie len pupocnikovy...to uz pozname, raz sme to uz absolvovali...tak zatial sme na kontrolach ale operacia nas neminie...

petruci6
19. jan 2009

emily,tak to potesi taky pristup 🙄 hlavne ste tam aj zbytocne isli,to ste mu to vedeli aj doma zaviazat

petruci6
19. jan 2009

konecne spime,od 8.00 bola hore 😔 mala by som sa ist dat do pucu aj ja

luci nebojkaj sa vysledkov,vsetko bude v poriadku,keby nebolo priroda to zariadi inac a ty by si uz nemala taku krasnu 16tt 😉

ja sa pamatam na prve pohyby,boli take steklenie v brusku,ani som si to nevedela poskrabat a strasne to steklilo,najprv som nevedela co to je a potom som pochopila 😀

zuzkaprofant
19. jan 2009

cafte co nove mi sme dnes max hladny tak tlacim kupicu lebo babtko mi od rano 6hod nenormalne kope a to 3 dni som ho necitila velmi tak dufam ze je vsetko oki

petruci6
19. jan 2009

zuzi tak aj ty mas vikendove babo,ani mne ani bershke sa cez vikend neozyvalo casto,neboj to je oki 😉

zuzkaprofant
19. jan 2009

no asi bo dnes kope a kope 😀 😀

a ty co ako s malickou uz ste boli vonku

emily3
19. jan 2009

zuzka aj ja mam taky hlad, ze by som zjedla slona...vlastne aj Misko ako ho uz nekojim tak srotuje vsetko doradu co vidi....my sme dvajka zruti...
a babtko ma take dni ze je pokojnejsie a potom si to vynahradi, 😉

lucim urcite budes mat vysledky ok. 😉 ten cas leti....

petruci to babatka robia ze ked su uz konecne oblecene a hlavne v zime ked maju na sebe 10 vrstiev, vtedy sa najlepcie tlaci 😀 a fuj myslim ze Misko tiez teraz tlacil....zacina mi prekazat ten sprad pri prebalovani... 😝

zuzkaprofant
19. jan 2009

o hlade to je tema vam poviem zjedla som 3 take mensie chlebiky a som stale hladna tak tlacim krupicu ci chcem alebo nie lebo brusko ma za boli od hladu musim ho naplnit 😀 a to som chcela teraz menej jest lebo idem ku dokymu a zase povie ze som vela pribrala za mesaic 😠 ta co mu mam na to povedat 😀

petruci6
19. jan 2009

emily to budes mat teraz tazke s tym prebalovanim,kup si rusku,ked ti to bude moc prekazat,aby si hned neutekala na zachod

musim ist pozehlit,kym mam chvilu casu,potom sa zobudi a zasa nic nestihnem

emily3
19. jan 2009

idem rychlo nieco zbuchat na obed..MArek spi ( chudatko moje, tvari sa veelmooo zraneny) a Misko mii robi inventuru v kuchyni

lucim
19. jan 2009

diky kocicky, ste zlate 😉
ozaj, co je s nasou bershkou?

lolka
19. jan 2009

tak uz som spat od zubarky, nebolelo 🙂
no jasne, deti si kadia kedy chcu a preco by ich malo zaujimat co na to mama? 😀 ved ich vzdy date do pucu, tak co ? 😀 😀

zuzi, len sa pekne napapaj, nebudes predsa hladnaaa 😉
petru, mala je rozkosna a supis, ze uz lepsie zvladas kojenie 😉
emily, niektori lekari su des a hruza, necitlivi, skupi na slovo..... 😠 😠 chudacik Marek, si vytrpel ☹

stankatt
19. jan 2009

tak vychadzka sa posuva, milasik spinka, tak trosku pocitkam 🙂
Luci vysledky budu OK, neboj 😉
Emily niektori doktori- no hruuuuuuuuuuuuuuuza 😠 😠 😠

trpezliva
19. jan 2009

ahojte. my sme sa boli prejst, lili v nosici 1x..celkom sa jej tam lubilo..kukala doprava, dolava...vencili sme Emila. Ked uz v kociku nechce byt, tak sa nam ten nosic zide...odoftila som mobilom, potom pridam foto.
luci, drzim palce..a nestresuj sa s AFP, aj keby vysli zle, tak su nepresneeeeeee....ja by som si druhy krat ani nedala zobrat krv. 😝
lolka mna caka zubarka zajtra!!!! uz sa tesim... 😕

zuzkaprofant
19. jan 2009

ved papam dnes od rana nieco akurat tlacim tycinky no nevem co je dnes babtku al evkuse kope na pravej strane pri nohe az hrcu mam 😀 😀 dako sa mi to tam razsantilo tak len lezkam 😀 😀

lolka dal ti zubar injekciu?

stankatt
19. jan 2009

Zuzi asi mu chuti 🙂 🙂

trpezliva
19. jan 2009

pridal a som fotoooo

zuzkaprofant
19. jan 2009

Uz som pozerala kika mala je uz dost velka 😀 kika ty co si robila pred tehu myslim praca si profi sportovkyna? AJ MUz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre