Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
26. jan 2009

ahojky

bershka
26. jan 2009

bia: pribrala som asi 18 kg. radšej to už ani nerátam. no ja mám tiež pocit, že mi roztrhne škatulu a malá mi vypadne von... hlavne dnes.

emily3
26. jan 2009

berska aj ja som tak priberala 18-20kg..to uz som sa potom nechvalila dr. 😅 , tak to vydrz..

stankatt
26. jan 2009

ahokjte, my dnes zasa nespime ☹ Spinkala iba vonku v kociku, boli sme pozriet Lucim 😉 Baby ja so zblaznim z tych papierov. Furt behat na socialku a urad... 😠 😠 😠 😠

stankatt
26. jan 2009

Bersh ja som revala prve mesiace po porode non stop 😒
Inak vcera sme sa prvy krat pretocili z chrbatika na brusko 😎 😎 😎
A dnes uz zasa asi 3x 😎 😎 😎

stankatt
26. jan 2009

Bersh uz vydrzkaj 😉 😉 😉 koho si ides zazmluvnit? Cecha?

emily3
26. jan 2009

stankatt gratulujeme k otockam, sikulka 😀
inac tie papierovacky 😝

evitkamalicka
26. jan 2009

stani gratulujem...nas maly sa uz tyzden pretaca

bianca
26. jan 2009

stanka super.

ja idem na papiarovacky buduci mesiac.

zuzkaprofant
26. jan 2009

cafte emyly to to nevazil doky mna doky vazi kazdu kontrolu tak vahu neoklamem 😀

emily3
26. jan 2009

zuzka nie, vazim sa doma a na kontrole mu to poviem..a ku koncu teho som si uberala... 😅 , ale na konci tehu sa aj tak vaha zastavi a moze ist rosku dole...no jednoznacne som nebola knizkovy pribad, zel pocas celeho tehu len 12-15 kg navyse...

bianca
26. jan 2009

mna sa tiez iba pytala iba sestra kolko vazim a tot vsio.Maju tam aj vahu ale ja som na nej ani raz nestala

zuzkaprofant
26. jan 2009

emily prepac za to y i po m 😀 😀 tak to mate dobre co ja mozem zatajit ked ma doky vazi 😀 😀 uz neriesim lebo ci jem vela alebo malo aj tak priberam ale uz obmedzujem pecivo radsej budem jest aj 3 krat do dna polievky

emily3
26. jan 2009

kazda vaha vazi trochu inac, tak je lepsie sa vazit na jednej vahe..je to objektivnejsie 😉 , no som zvedava koplko priberiem teraz...zas budem ako slonica... 😉

zuzkaprofant
26. jan 2009

emily ty to vybehas pri 3 detoch a ja tiez si myslim sa smejem ze tu budem pobehovat s bobi karom ta budem mat vahu ako pred nemeckom 50kg aj stopankami 😀

petruci6
26. jan 2009

caute baby,
tak mna vcera napadlo ci ta moja mala nevyvadza vzdy po kupani,lebo vtedy jej davam tie kvapky - vigantol,kanavit,cebion,co ma predpisane
nemyslite,ze je to tazke pre nu na noc?
skusim jej ich dat teraz,ked sa zobudi a uvidime co bude po kupani

bershka vyvolavacku dr davaju,az ked prenasas,ale na tvojom mieste by som to nerobila
poznam 3 baby,kt to mali s vyvolavackou a povedali,ze nikdy viac!!!!!! su to ovela horsie bolesti a dlhsie trvaju,ako ked to pride samo
neboj,pockaj este a babatko ti pojde samo a rychlo von,len treba dockat casu

viem ako sa citis,ja som prenasala,takze viem co to je citit sa ako hroch nemotorna,tucna,ubolena a povedz si,ze za par tt to mas za sebou a pridu ine starosti 😉

lucim
26. jan 2009

aaahojte ritusky, a ja som dnes videla Stanku aj s anjelikom Monickou 🙂 spinkala uuuplne spokojnucko 😉

vsetkych vas cmukam .

bershi, este vydrzkaj ... koho si ides zazmluvnit?

bianca
26. jan 2009

petru je do dost mozne.Medzi kvapkami by mala byt pauza.Skus davat kazde v inu dobu

bianca
26. jan 2009

luci ahojky

lucim
26. jan 2009

ahojte kocicky - ako sa ma barborka?
peti, nemal by ist vigantol do mlieka? alebo s mliekom? on je rozpustny v tukoch, tie druhe 2 kvapky vo vode ...

bianca
26. jan 2009

Luci no zacina sa jasit koza jedna mala.Som jej raz ukazala guli-guli(som si ju dala na brucho a trosku sa s nou do stran gulala)a teraz chce stale.A ked sa robi lietadlo tak sa rehli od ucha k uchu a vyska

petruci6
26. jan 2009

tak baby kvapkami to nebude,teraz som jej ich dala a zaspala hned po papani a to je este k tomu aj pokakana 😀
luci iba cebion ide s vodou,to su iba vitaminy
vigantol davam s mlieckom a kanavit iba raz tyzdenne

v stredu mame prvu poradnu,som zvedava kolko pribrala

bianca
26. jan 2009

petka ale nedavaj ich na raz

trpezliva
26. jan 2009

petru, ahoooj...my sme mali to iste, vecerne place kazdy den...hrozne to bolo. len co odbilo 6hodin, tak Lili spustila...a neviem doteraz preco to bolo 😒 . ani kupanie si nikdy neuzila. no po troch mesiacoch to preslo...
o smejkovi neviete nieco?? halo smejko, kde si? ste ok?
bianca, aj nasej robim guli guli..a to tak, ze si ju gulam po nohach dole..(mam ich vystrete...to sme na cviceni robili) hrozne sa to Liluske paci.
teraz sa hrajka s puzzle, tatik uz bol doma, len zhodil veci a isiel si zabehat..co uz, ked je taky fanatik.. 😝

petruci6
26. jan 2009

bia preco? ved to su len 2 kvapky vitaminov 😨

trpezliva
26. jan 2009

petru, uz zi doslo to lehatko???
ja chcem kupit choditko, hrozne, hrozne..viem, ze to neodporucaju, ale teraz pri Lili si ani na chvilku neoddychnem...lozi kade tade, stale neico vymysla..alebo ked nie, tak sa posadi a zvali sa dozadu na hlavicku, tak ju musim furt pozorovat..no a NO.1 zabavka je nahananie Emila..tak po tej spinavej dlazbe sa plazi za nim kazdu chvilu. v tom choditku by sa jej urcite pacilo. musim dnes spracovat manzela, videla som jedno krasne, teraz v akcii za 10O0 SK, tak mozno sa mi to podari. alebo mu ho kupim na VAlentina 😀 .

trpezliva
26. jan 2009

aj ja davam vitaminy naraz..teda davala som, teraz uz len vigantol..a este tie kvapky na kakanie..biogaia..ale s nimi koncim tento tyzden, lebo uz papame biely jogurt..

petruci6
26. jan 2009

este neprislo 😠 uz ma vazne stvu

bianca
26. jan 2009

petru kvapky by sa nemali miesat a obe su dost tazke na zaludok

Kika to fakt?To ja by som svojho uz z bytu nedostala 😀 Inak choditku kludne kup.My sme v bnom vyrastli a zijeme

petruci6
26. jan 2009

tak zajtra skusim dat inokedy
kolko ma byt pauza medzi tym?a dokedy to vlastne predpisuju? dost ma to otravuje ako pri tom krici chudatko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre