Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
27. jan 2009

emily to iste mam aj ja s linduskou od rana

emily3
27. jan 2009

tie deti su male potvorky, len na rukach sa nosit... 😉 ale je to prijemne ked si polozi hlavu na plece...mam to rada..

stankatt
27. jan 2009

Monika je v posteli a bez obeda!!!!!!!!!!!!!!! je unavena a nechcela papat, tak som ju tam pleska. Je hore ale boji sa aj mrnknut 😠 😠 😠 ma vytaca, mali sme ist na urad prase, alea ked nepapala, tak nic....

petruci6
27. jan 2009

aj ja,teraz sa to este da,ale ked bude mat viac kg 😝 to bude dobra posilovna 😀

stankatt
27. jan 2009

Peti ani nehovor.... Hlavne mm ju naucil na take blaznovstva, fucim jak slon ked sa s nou snazim aj ja tak hrat 😉

lante
27. jan 2009

Tak včera som s hlavou na pleci uspala Vilka. Zas nevedela zaspať a nepodarilo sa to ani Ferimu, len mne sa už dosť zle drží tak aby mi na brucho netlačil, no zároveň mal pohodlie, aby sa mu podarilo zaspať. Našťastie takéto uspávanie je u nás v priemere len raz do mesiaca.....

petruci6
27. jan 2009

wau lante,ty uz mas 21tt 🙂 ale to rychlo leti,nechcete vediet pohlavie?

lante
27. jan 2009

Petru, chceme, ale mrška malá sa v piatok nechcelo ukázať. Malo prekrížené nožky a medzi nimi pupočnú šnúru....tak na nej doki rovno odmeral prietoky.......ďalší pokus bude 13.2. 🙂

cucuska
autor
27. jan 2009

ahojte babule , som totáne mŕtva, dnes padám na nos, chvalbohu už sedím 😖 😉

bianca
27. jan 2009

ahojte

ja som dnes cez 4 hodiny trajdala s kamoskou s konika.fuj ale ma bolia nohy

cucuska
autor
27. jan 2009

bianca tak to je fajn, aspoň si sa nenudila 😀 ja som dnes bola s malou vonku aj s kočikom doobeda a bez kočika sme sa boli prejsť tu na také veľké parkovisko, kde ale neparkuje nikto, len to voláme parkovisko. naháňala loptu, už abu bolo leto

sloniiicek
27. jan 2009

caute kocky. tak my sme vcera kupili stolicku na papkanie martinke. a hrozne sa jej to paci. 😀 tak s av nej vie uvelebit. 😉

je to tato od chicco polly 2 v 1 a druha v poradi - sedo modra.
http://www.chicco.sk/chicco.php/produkt/do-bytu...

tak ti kamarti napisali, ze babatko malo vyvinovu vadu a tyzden bolo v brusku mrtve. ale som im napisala, ze sme nieco podobne zazili a povzbudila ich. 😒 snad im to pomoze. inak som si tak v duchu vravela, ze som rada, ze nam sa to stalo pomerne na zaciatku. v polke tehotenstva by som to uz asi nezvladla. ☹

trpezliva
28. jan 2009

ahojte!
adi, paraaadna stolicka..ale ta cena, ze 5000 SK... 😨 Nasa stala menej ako polovicu, no teraz uz lutujem, ze sme nekupili taku z Ikei, teraz je to ich novinka, cierno biela, taka nadherna a tusim len 1200 SK stoji.
Adi, prepac, ze som sa it neozvala, ale Lili mala od soboty take sopliky, ze sme sa trapili a bojovali s odsavackou. No uz to vyzera lepsie, ale radsej som chcela pockat, kym to bude prec, aby sme vas nahodou nenakazili.
Zajtra mame cvicenie a v piatok idem zhanat kamaratovi darcek k 30ke..vecer pride svokra babysittovat. 😝
Mozno skocim do Kiky, ale asi MHD...ty mas nejake spoje do Avionu z Race? Ak to nevyjde tento, tak buduci tyzden sa uz urcite stretneme s vami!
to je smutne s tymi kamaratmi..aj nasim znamym sa to teraz stalo. 😔

trpezliva
28. jan 2009

Ozaj, a vcera po 18 mesiacoch a 20 dnoch dorazila MRCHA!! Uz som zabudla, aka vie byt hnusna..neznasam ju. 😠 😠 😠

kubko
28. jan 2009

Ahojte babulky,
no trpezlivka bud rada, ze ti dorazila az tak neskoro ja som ju dostala prvy raz dva mesiace po porode, to bolo ine labuzo chi chi, ale vsetko sa da poriesit. Ja som sa prave vcera otestikovala a uz viem, ze dalsich 8 mesiacov mrcha nehrozi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Takze cakame novorocnu Kubinku alebo Kubika

Emily, takze sa pridavam do klubu....
Lante jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aj ty si tehulka, no pozeram, ze si uz dlhotyzdnova tehulka, to je uzasne pozorovat nas ako sa to tu hemzi detickami..... Aj ked nazriem do missediek a je mi z toho zle ako sa to tam zaplnilo neznamymi tvarami.
Neviete co je s Evelyin alebo tak sa nejako volala, bola so Svetluskou sluzobne najstarsou missedackou

stankatt
28. jan 2009

Kubko gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀

stankatt
28. jan 2009

Inak ja som mala mrchu 3 mesiae po porode a odvtedy zas nic 😒 😒 😒

kubko
28. jan 2009

Ahoj stanka, dakujem, ale ved tu mrchu nepotrebujes, nie? Malinka sa pri nej len trapila, lebo jej nechutilo mliecko....

stankatt
28. jan 2009

Kubik, kedze som nekojila ani nekojim, tak to neni moc OK 😒 Ked nedorazi do 2t, mam prist dokymu 😖

trpezliva
28. jan 2009

Ahooj Kubko!! Gratulujeeeem!!! Ty budes mat babo tesne pred mojimi narodkami..Vahy su dobre znamenie 🙂 🙂 . A vyslo vam to na prvy krat??
Fakt tu zacina druhe kolko tehuliek... 😕
Evelyin sa tu dlhsie neobjavila...neviem ako sa ma. Evelyin..ahooj...dufame, ze sa mas dobre. dojdi sa ukazat niekedy.

trpezliva
28. jan 2009

inac lili nevadi mrcha..papa ako predtym. 😎

klementina
28. jan 2009

ahojte, kika ty si tusim rodila na kramaroch cisarskym? mala si planovany cisarak? ako to prebiehalo?

petruci6
28. jan 2009

bre ranko,

wauuuuuu Kubko gratulujemeeeeeeeeeeee 😵 😵 ja som len teraz porodila a vy uz vsetky chystate druhe kolo 😅
to vas obdivujem baby,ze si trufnete pri tak malych detickach druhe
mne bude jedno stacit 😀

dnes mame prvu poradnu,tak som zvedava kolko mi pribrala
neviete ci aj ockuju v prvej poradni? to bude placuuuuuu ☹

bianca
28. jan 2009

decka kuknite ako som nasla pred chvilkou tu nasu kozu.Sa z nej zblaznim.Uz ju nemozem nechat samu ani v postielke

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bianca
28. jan 2009

Kubko gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

bianca
28. jan 2009

kubko mas termin na 1.narodky nasej Barci 😵 😵 😵

kubko
28. jan 2009

dakujem zlaticka, to ma tesi ze sme sa trafili do tych spravnych narodeninovych terminov 😀 😀 😀

no podarilo sa nam to ako prvy raz ani nevieme ako. Hanusku sme mali na prvy sup po polrocnej pauze po missede a teraz som drahemu tvrdila ze mam neplodne dni chi chi asi mi isla zle kalkulacka 😀 😀 😀 bolo to presne 1.1. pred polnocou. Chceli sme druhe ale z financnych dovodov sme to odsunuli az na leto, tak uz to mame vyriesene nic sa odsuvat nebude.... 😀 😀 😀 Len si potom budeme musiet davat pozor aby nebolo tak lahko aj tretie, sice obaja by sme prijali aj tri deticky ale s vacsim casovym odstupom medzi prvymi dvomi...

Ci sa ockuje na prvej poradni neviem, to mam teda pamat....

bianca presne takto lozi po postielke aj Hanka, kazdu chvilku lezi inym smerom... 😵

stankatt
28. jan 2009

Bius presne ako Monika. Dnes som ju chvilku nechala samu v kresielku nepriputanu, asi tak 1min a nasla som ju na zemi 😠 sa zosuchla potvora 😎 Mi az srdce prestalo bit....

bianca
28. jan 2009

kubko inak musim sa priznat ze som dnes pozerala vase albumi a este som take nadherne miminko ako Hanka nevidela.Tie jej okale ma uplne dostali

stani no prave.Uz tam je aj dalsia fotka s jej novou zabavkou

emily3
28. jan 2009

kubko graaaaaatuuuuuuuuuuuuuuuuulujeeeeeem a vitaj medzi nami septembrovkami 😀 😀 😀 😀 😀

bianca, myslim ze na prvej poradni sa neockuje...len sa ontroluje vaha , miera a ako sa ma babatko...neboj ..ockovanie ti povie doktorka kedy...

zienky mali sme divoku noc, Monika chytila nejaku virozu, prisla za mnou ze som jej nezavrela okno v izbe, ze je jej straaasna zima. okno bolo zavrete, takze z vonka jej zima nemphla byt a je to divne ze nasej mon je zima, lebo jej nebyva zima...a odmerala som jej teplotu ze 38,6 ☹ , potom ze ju boli brusko., dala som jej panadol s cajom ale za 5 min to vyvratila ...tak studene obklady, cipok odmietla....rano uz bolo lepsie ale isla s ocinom k dr.
tak mam vsetkych troch doma a ja sa tiez necitim najlepsie, mam zvysenu teplotu a bojujem so zaludkom, dufam ze to neznamena nieco ☹ ...nmozno som len unavena...ale sa bojim ci je vsetko ok...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre