Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
12. nov 2008

petruc neboj za chvíľku na spanie nebude čas 😀
ani tu nie je veľa snehu, budeme musieť za ním vycestovať ale čo neurobíme pre potešenie 😀 Emku vezmeme do fusáku na sanky a bude zábava. Už a tešim. Hádam nám do toho nič nevpadne 😀

petruci6
12. nov 2008

na to sa uz tesim, kocikovala by som,ale zatial mozem iba plysaka aj to po byte,vonku by ma asi zavreli 😀

bersh aj mne je blivno z toho caju co pijem 😝

cucuska
autor
12. nov 2008

bresh ahoj.
aj mne je blivo, prejedla som sa 😀
Všetko mám nachystané, len nech sa mi pištek zobudí 😀

emily3
12. nov 2008

my sme boli lyzovat s detmi..Mon mala vtedy presne 3 roky a lyzovala..bola rozkosna, tymi malimi lyzami a ocko ju potom vytiahol vlekom hore a isli cely ten obrovsky kopec dole...a MArek bol vtedy male babatko, prespal cely den vonku. zababusili sme ho do kocika a prikryli igelitom...a snezilo, ze kocik nebolo ani vidiet 😀 a on spinkal. na celom kopci nas bolo asi 5lyziarov, byvali sme priamo v tej chatke odkial vychadzal vlek...ked o 9pustili, cela chatka sa tiasla...bolo super no a posledne dva roky sa nam nepodarilo nikam sa vykotulat..tak dufam ze tento rok budeme viac lyzovat.

bersh my tu o jedle a ty ze ti zle?

petruci6
12. nov 2008

tak podme vsetky naraz blivat zo spolupatricnosti 😀

cucuska
autor
12. nov 2008

tak to vám držim palce emyli aby sa vám to podarilo. Tu sa nejak mrači, dúfam, že nebude vonku pršať. Ozaj emily, vy musíte mať aj auto pre 8 ľudí, veď toľko detí, a autosedačiek nie je žiadna sranda

petruci6
12. nov 2008

skor tie autosedacky,to je riadna palka v dnesnej dobe

lucim
12. nov 2008

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee 😉

cucuska
autor
12. nov 2008

babule idem off, kuriatko vstalo. PAPA a prajem vám krásny deň. a v=am tehule neblivavý deň.. 😀

petruci6
12. nov 2008

pa cucus 😉

cau luci,konecne zmenene? mas aj pofotene testy? idem kuk album

petruci6
12. nov 2008

nemas ☹

lucim
12. nov 2008

cicaaaaa, ja ked pridem domov tak hned zaspim, este skor ako najdem fotak , hihhihi .. a to by som este musela hladat usb a tu to vcucavat do compu ... ale neboooj budu ... zatial su doma na vystavke 😉

svetluska.p
12. nov 2008

luciiim, si tehulkaaa? gratulujem. nech ste zdravi a krasne rastiete!!!! 😵

petruci6
12. nov 2008

dobre,mas odpustene,musis teraz vela spinkat
ako sa citis? 😵

emily3
12. nov 2008

cucka pa, auto mame stare pre 5 ludi...mame vysnivane velke rodinne auto ale peniazky 😒 , teraz rekonstruujeme byt..byvame tu "len" rok a prerabame za pochodu vsetko. manzel dokoncuje kupelnu wc a chceme robit kuchynu..takze financie idu teraz tam a Monike skola a kruzky, Marek skolka..nic moc.

lucim graaaatulujem a drzime palce aby sa vam narodila krasne babatko 😀 😀

lucim
12. nov 2008

dik 😵

emily3
12. nov 2008

svetlus ahoooj ako sa mas?

petruci6
12. nov 2008

svetlus to sem musi prist tehulka,aby si sa ukazala? ako sa mas???

bershka
12. nov 2008

kristepane, lucim, čo to vidím? strááááááááááááášne ti gratulujem. tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

baby, ja dosť často ešte vraciam, tak neviem, či sa do konca tehu toho ešte zbavím

lucim
12. nov 2008

jeeeej svetielko, ty este existujes? 🙂
juj, okrem toho ze sa furt trosku bojim, ale uz nestresujem, prisaham, tak sa mam tak, ze mam citlive kozenky a brucsko sa mio nekce zmestit do bielych prac.gati ... tak to mam tajne rozopnute a prekryte flisovou vestou ...
dalsie sono zajtra vecer ... mozno uz doky nieco uvidi, minule len ze " tu by mohli byt nejake bodky .. " 😉

lucim
12. nov 2008

baby nerobteeee, ja som precitlivela, ste mi dojatu slzu vyrobili ... 😵

petruci6
12. nov 2008

bersh tak skus zistit po akych jedlach ti neni zle
nieco lahke papaj,nic tazke na zaludok-vyprazane,korenene
vela zeleniny a ovocia

bershka
12. nov 2008

petru: je jedno čo zožeriem, vždy okolo 11 blijem, takže je to úúúúúúúúplne jedno, už som skúšala všetko.

luciiim, sa mi moje chlpy na rukách zježili keď som uvidela tvoje 6tt, bože držkaj sa!!!!!!!!!!!!!!

lucim
12. nov 2008

bersh nezhltla si budik nastaveny na 11tu? 🙂
drzkam sa, uz drzim secko co sa da, az mam hanky modre

lucim
12. nov 2008

idem papat, som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝

zuzkaprofant
12. nov 2008

cafte vbiete ze smejko ma uz babatko vcera sa narodilo, rodila cisarskym 😉

zuzkaprofant
12. nov 2008

presne udaje narodil sa vcera o 19.59 prenadherny Damienko . Iba viem, ze smejkovi odtiekla voda okolo 4-5 podvecer a potom prisiel malinky na svet cisarskym. Vazi 3248g. Spinka a trosku saje. Rodicia su velmi stastni 😵 😵

bershka
12. nov 2008

smejušovi gratulujeeeem 😵 😵 😵

petruci6
12. nov 2008

coze?????????, damienko nevydrzal do 19.11. 😵 ?
smejusko gratulujem moc moc,len nech ste zdravy 🙂

evitkamalicka
12. nov 2008

jeeej gratulujem Smejkovi 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre